důležitá sdělení


objednání služeb a výkladů

Můžete, ale nemusíte objednávat jen přes eshop a košík, služby a výklady lze také objednat následujícími způsoby:

  • po telefonu: +420 728 894 181 (pokud nezvedám telefon v pracovní době, věnuji se jinému človíčku, službě nebo výkladu pro jiného človíčka - pak to zkuste později nebo využijte jinou formu objednání)
  • přes whatsapp písemně: +420 728 894 181 - odpovím Vám hned, jak to bude možné
  • emailem: angeldenca@email.cz

zvolení formy provedení

Pokud objednáváte přes eshop, zvolte si v nabídce formu provedení. Doporučuji se podívat na formy provedení i v případě, že objednáváte on-line nebo emailem - mám vyhraněný čas pro určité formy provedení, je tedy možné, že něco nelze určitým způsobem již provést. Příkladem jsou osobní setkání, kdy většinou dojíždím za nemobilními klienty, a to pouze v dopoledních hodinách, kdy mám každý den vymezený čas pro jednoho klienta při těchto setkáních, pokud se tedy termíny zaplní, již není možné objednat výklad nebo službu osobně. 

Dalším příkladem je služba spojení s duchy, kdy jejich čas je většinou v noci, na to vymezuji pouze 2 dny v týdnu, po zaplnění také není možné si takovouto službu domluvit.

Určitě se dívejte, kdy se opět objeví možnost objednání, abyste nepropásli dobu, kdy opět nabíhá další období pro objednání.

Pokud byste přeci jen měli o takovou službu zájem, napište mi, a zařadím Vás do pořadníku - to pro případ, že by se některý termín uvolnil.