DVOJKA PENTAKLŮ

Radost zavítá do vašeho života. K radosti budete mít spoustu důvodů. Cokoliv jste v minulých měsících udělali, nyní se mnohonásobně zúročí. Vše berte s humorem, na slzy není vhodný čas. Máte velké možnosti dosáhnout právě toho, po čem toužíte. Budete se muset rozhodnout, nebo volit mezi dvěma možnostmi. Tohoto rozhodnutí se neobávejte. Sice se vám do života postaví překážky, které budete muset překonat, nic však není nemožné. Z každé špatné záležitosti si zvolíte jen tu dobrou.

Pozvěte přátele na nevinnou hru, zahrajte si karty nebo flašku. Také s dětmi či rodiči si můžeš hrát, nebo si s nimi zasportujte. Snesete i prohru. Každý úkol, který budete muset řešit, pro vás bude hračkou. Půjdete i do rizika, kdy budete riskovat možná svou kariéru či společenský život. Toto riziko se vám však vyplatí. Dostanete nespočet šancí, které se budete snažit využít.

Zariskujete také v oblasti partnerství či zaměstnání, a tím dosáhnete svého. Můžete začít psát knihu, hýříte nápady, tak proč byste toho nevyužili a nepodělili se v knize. Vaše slovní zásoba je úžasná. Zapojte se do vědomostní hry, zazáříte.

Můžete také přemýšlet o svém zdraví, změňte svůj životní styl a návyky. Je dobré zbavit se závislostí jakéhokoliv druhu.

Pokud partnera nemáš, je čas na flirtování. Na tomto poli budete mít úspěch. Nový vztah je na dosah, zapojte svou fantazii i inteligenci. Pokud partnera máte, možná budete přemýšlet o změně. Ne vše se vám na partnerovi líbí, mnohé byste chtěli v partnerském vztahu změnit.

V zaměstnání věřte jen sobě, na nikoho jiného se nebudete moci spolehnout. I když budete mít odlišný názor než váš nadřízený, nechte si ho pro sebe. Pokud zaměstnání nemáte, naskytnou se vám dvě zcela odlišné nabídky práce.

Ve finanční oblasti zažijete úspěch, můžete investovat nebo začít splácet dluhy. V případě, že chcete myslet na horší časy, peníze získané si uložte. Štěstí se vás drží, nesnažte se ho však pokoušet. Neutrácejte za zbytečnosti. Nesázejte, nyní byste nevyhráli a jen byste o takto utracené peníze přišli.