ESO HOLÍ

Věnujte se ručním pracím, nebo vyrobte dárek pro toho, koho máte rádi. Tento dárek tuto osobu jistě potěší více, než dárek kupovaný. Lidé vám však budou dnes závidět, vyhněte se rozhovorům se sousedy, nemluvte o sobě. Dostanete novou příležitost, tak se jí chopte, dokud se vám nabízí. Můžete se realizovat v čemkoliv, co vám přijde na mysl. Také zažijete velké dobrodružství, pokud nebudete sedět doma a vyrazíte za zábavou. Máte v sobě velkou odvahu, tak proč se držet zpátky. Úspěch máte na dosah. Dostanete druhou šanci, nezahoďte ji. Tento měsíc byste mohli také přijít s nějakou novinkou, která vám časem vynese dostatečné množství peněz. Stůjte si za svým názorem. Můžete jet neplánovaně na dovolenou, třeba jste si dovolenou naplánovali již dříve. Bez obav se na ni vydejte, poznášte mnoho nových a krásných končin, seznámíte se s novými lidmi. Rozhodně byste neměli zůstávat doma, pokud již musíte, vyšijte nějaký krásný ubrus nebo jen vyrobte nějakou maličkost. Návštěvy neodmítejte, budete se dobře bavit. Přátelé po vás zatouží, neodhánějte je od sebe. Nepřátelé k vám budou cítit respekt. Čeká vás také důležité rozhodnutí, důvěřujte svému rozumu. Víte, co musíš udělat, tak to prostě udělejte.

Váš milostný život byste si mohli zpříjemnit něčím novým, zkuste třeba netradiční sex, nebo ne příliš obvyklé polohy. V sexuálních pomůckách se meze nekladou, zkuste popustit uzdu své fantazii, a pomůcku si vyrobte. Prožijete opravdu vášnivé noci. Je také nejvyšší čas zapomenou na hádku z uplynulých dnů a odpustit. Pokud jste bez partnera, zamilujete se na první pohled. Nebude se jednat o platonickou lásku, objekt vaší vášně bude mít stejné touhy.

Pokud jste nezaměstnaní, otvírá se vám cesta k nové práci. Zkuste se poptat v okolí, jistě budete mít úspěch. V zaměstnání vás čekají nové, perspektivní úkoly. V podnikání se vám nyní bude dařit, pokud ho jen zvažujete, měli byste uvažovat o této profesní cestě. Nebylo by příliš moudré to odkládat.

Začíná období prosperity, neobávejte se o své finance. Přijdou k vám, ale budete muset vynaložit malé úsilí.