FAQ

Pokud mám zaplacený výklad,, a situace se vyřeší, mohu ho vyměnit za jiný?

Ano, kdykoliv můžete otázku nebo druh výkladu změnit za takový, jaký byste potřebovali více. Stačí napsat nebo zavolat, a domluvit se na jiném výkladu. Pokud je výklad písemný, stačí mě kontaktovat 15 minut předem. 

Co se stane, když se mi domluvený termín nehodí, když mi do toho něco nečekaně přijde? Musím platit za nový výklad v novém termínu, a dáte mi nový termín?

Tato situace může nastat, a i na takovouto situaci pamatuji. V tom případě stačí dát mi vědět předem, a domluvit se na novém termínu. Výklad v novém termínu znovu neplatíte. Váš termín využiji pro lidičky, kteří mají výklad písemný a vejdou se do vašeho času, tedy délky výkladu. 

Co mám dělat, pokud něčemu z výkladu nerozumím?

Nerozumíte-li jakékoliv části výkladu nebo provedené služby, napište mi co nejdříve, okopírujte část výkladu nebo služby, o kterou se jedná a popište, čemu nerozumíte. Ráda vám odpovím nebo osvětlím vše tak, aby to bylo pro vás srozuitelné.

Pokud si objednám písemný výklad, jak dlouhý asi bude?

Vždy se snažím, pokud to karty ukážou, podívat se na každou otázku více do hloubky. Většinou se na jednu stranu A4 vejde 4 - 5 otázek z výkladu. Pokud výklad obsahuje třeba 10 otázek, pak vychází výklad na 2 - 2,5 strany A4.

Jaký je rozdíl mezi výkladem nebo službou osobně, online a na dálku, třeba emailem?

Všem výkladům a službám se věnuji stejně, při komunikaci ať již osobní nebo on-line je vám přdána také energie, může pokládat i podotázky, které u výkladu nejsou zohledněny, ale vyplují teprve v průběhu výkladu. Jinak rozdíl není žádný, věnuji vždy každému výkladu i službě uvedené množství času. 

Když si objednám výklad písemný, jak zjistíte přesný čas, který je u výkladu uvedený? A když se do času nevejdete, tak ho nedostanu celý? Nebo dostanu a připlatím si?

Po mnohaletých zkušenostech dokážu určit čas, který mi výklad zabere a který k tomu potřebuji. Pokud jsou odpovědi obsáhlejší, pak neplatíte nic navíc a výklad dostanete kompletní. 

Co když chci hovory písemně, jde to také?

Ano, lze poslat otázky, pokud se z nějakého důvodu nemůžeme vidět nebo slyšet. Na otázky je vždy přesně vymezen čas, kolik se jich stihne, tolik odpovědí obdržíte. Pokud položíte otázky stručné, pak počítejte s časem zhruba 6 minut na 1 otázku, pokud je napíšete více obsáhlé, čas na odpověď se krátí. 

Mám radost z kalendářů, vždycky si u vás koupím, a těším se na úkoly i na výhry. Líbí se mi, pokud odpovím dobře, že výhru obdržím, že nelosujete jen některé lidi. Ale k mému dotazu. Pokud něco vyhrají a výhra se mi nehodí, můžu ji někomu dát jako dárek? A pokud ano, jak pak postupovat dál?

Ano, výhra je přenosná, stačí mi jen napsat, že jste výhru darovali. Pak stačí, když obdarovaný človíček pošle číslo dárkového kuponu při výběru výhry. 

Jak řešíte, pokud by člověk potřeboval vaší pomoc, ať už výklad nebo něco jiného, mimo vaší pracovní dobu?

Záleží na mnoha faktorech. Pokud mě kontaktujete v pracovní době, a nemám domluvenou žádnou akci s mými papoušky na dobu, která by se vám hodila, není problém vám vyhovět. Pokud se mi ozvete v době dovolené nebo volna, kdy nejsem ani u noťasu ani u telefonu, je mi líto, pak vám vyhovět nemohu.

Kdysi tu byly příběhy vašich klientů, mohla byste je opět přidat? Ráda jsem si v nich četla, a našla tam hodně rad i pro sebe. Někdy jsem se v těch příbězích poznávala.

Tato otázka mi chodí hodně často, a i lidičky mi průběžně píšou a informují mě o tom, jak žijí, jak se jim daří, co se jim povedlo a co by třeba udělali jinak. Tyto příběhy, pokud dostanu souhlas s otištěním, zpracovávám, a možná od srpna je zde na stránkách opět uvíte. 

Mohla byste dát víc příběhů a povídání, nejen o andílcích, ale třeba o lásce?

Články a příběhy, které si tu můžete číst, jsou na náměty klientů. Stačí mi napsat, o čem byste chtěli číst, a já to ráda zpracuji do článku nebo příběhu. Mnoho témat mám již připravených, a čekají na zpracování. Láska, to je velice obšírné téma, a není láska jako láska. Pokud budete konkrétnější, ráda pro vás napíšu povídání. 

Jak dlouho po výkladu se na vás můžu obrátit znovu? A pokud bych se chtěl na něco v udělaném výkladu zeptat, je to možné i zpětně?

Můžete se na mě obrátit kdykoliv to budete potřebovat nebo budete chtít. Pokud se chcete na něco zeptat v již provedeném výkladu, a není to déle než měsíc, stačí mi napsat číslo objednávky, které máte uvedeno ve výkladu na úvodní straně. A pochopitelně váš dotaz. Ráda vám odpovím. 

Kdo pro vás vyrábí svíčky? Je v nich neuvěřitelná energie a jsou krásné. A náramky?

Děkuji mnohokrát. Svíčky vyrábím i maluji sama, vše, co mám v nabídce, dělám sama, kromě léčivých kamenů, ty pro vás nakupuji nebo také "lovím", když se vydám občas na rýžování zlata, mnoho kamenů se dá takto získat přímo z přírody. Náramky navlékám po objednávce, proto také můžete volit kombinaci kamenů podle svého přání. 

Musím si objednat zboží jen nad tisícovku? Nešlo by to za méně?

Po domluvě si můžete objednat třeba jen jeden kousek. Ale pak vám napočítám také poštovné, a to se nevyplatí. Takto poštovné neplatíte. Pokud byste chtěli předání osobně, ne posílané poštou, pak si můžete objednat jen jeden kousek, chcete-li. 

Můžete sem dát ukázky výkladů?

Ano, mohu, a ráda vám je sem vložím, ale bude to chviličku trvat. 

Proč se mám přihlásit k odběru novinek, když je pak uvidím tady?

Přihlašovat se nemusíte, je to jen na vašem uvážení. Zde na stránkách nebude rubrika Novinky, proto pokud nechcete nic propásnout, nebo přehlédnoout, pak zvolte tuto možnost. Pokud sem vložím příběh nebo nový výklad, nebudete to vědět, pokud si ho nerozkliknete. Takto budete mít přehled o všechn novinkách, než se tu objeví, a nemusíte tu nic dlouze hledat. Dožvíte se nejen o novinkách, ale také připravovaných akcí.

Máte nějaké nespokojené klienty?

Ano, mám, tak jako každý poradce. Netvrdím, že jsem 100%, to ani není možné. Mám spokojené i nespokojené klienty, lidičky, kteří mě doporučují dále, i ty, kteří mě nikdy nedoporučí ani si již nic neobjednají. Ze zpětných vazeb bych si troufla určit, že spokojenost je na 95% a nespokojenost na 5%. Při takovém množství klientů, které mám, je to zanedbatelné číslo nespokojených lidiček. 

Budete dávat roční i měsíční předpovědi a týdenní kartičku? Docela se v tom nacházím.

Ano, pokud mi to čas dovolí, tak ano. 

Je možné, že andělé neznají pravdu, nebo nemluví pravdu?

Andělé vždy dívají se na cestu, po které momentálně kráčíte. Tu vám dokážou popsat včetně vzdálenější budoucnosti. Ale ke všemu vede tisíce cest, pokud se vydáte jinou, cesta, kterou vám ukázali a popsali, již pochopitelně platit nemusí. Každým svým činem nebo myšlenkou můžeme sejít z cesty, na které právě kráčíme. 

Plánujete opět přidat služby sxpress, a pokud ano, s jak velkým příplatkem?

Tato služba nyní není aktivní a přes léto aktivní určitě nebude, protože mám spoustu práce se svými miláčky, kteří také potřebují mou blízkost a pozornost. 

Pokud chci zrušit výklad nebo službu, pošlete mi peníze zpět, a v jaké výši? Třeba když se něco vyřeší dříve a už to nepotřebuji.

Pokud nezvolíte něco jiného, jiný výklad nebo službu ve výše částky výkladu nebo služby, pak vám vracím penízky zpět. Účtuji si pouze storno poplatek ve výši 50 korunek. Toto naleznete v mých obchodních podmínkách. 

Záznamy: 1 - 21 ze 21