hole: čtyřka

Můžete vydat do společnosti, na večírky nebo jiné společenské události. Nezapomeňte se vhodně obléci, nudit se určitě nebudete. Hostitel Vás uvítá více než mile. Domů se dostanete bez nehody, i když v sobě budete mít alkohol. Jen v tom případě nesedejte za volant, spíše se nechte odvézt. Nebo můžete večírek uspořádat vy sami, jako hostitelé budete výborní. Pohostěte své známé i jejich přátele, nebo se jen sejděte s rodinou. Můžete občas pozvat rodiče na oběd či na večeři, jídlo v žádném případě nezkazíte. Buďte originální a vždy uvařte něco opravdu slavnostního. Jen opatrně s alkoholem, dopřejte si ho s mírou.

Pokud se vydáte na cestu, nepotkáte žádnou silniční hlídku, ani na této cestě nenarazíte na žádnou překážku.

Zažijete pocit bezpečí, lásky budete mít na rozdávání. Také se můžete pustit do výroby čehokoliv, budete mít spoustu skvělých nápadů, práce Vám půjde sama od ruky. Při této práci byste si mohli vnitřně odpočinout, zažít spokojenost z toho, co vytvoříte. Nebo navštivte galerii či si zajděte na koncert, na který jste v minulých dnech neměli ani pomyšlení.

Doma se budete cítit také bezpečně, pro radost můžete byt či dům zkrášlit podle svého tak, aby se Vám tam líbilo ještě víc. Ozdobte svůj byt květinami nebo si kupte nerost, který dodá Vašemu obydlí tu správnou energii.

Pokud budete postaveni před rozhodnutí, udělejte ho tento rok. Vaše myšlenky jsou čisté, proto se rozhodnete správně. I v případě rozhodnutí k opuštění starých věcí, včetně vztahu, které již nefungují, nebo Ván nedávají dostatek prostoru k realizaci, se rozhodnete správně, i když to někoho bude bolet.

Pokud Vás letos čeká svatba, můžete se na ni již nyní těšit. Svazek, který uzavřete, bude trvalý. Jen nezapomeňte na vztahu i nadále pracovat. V lásce zažijete harmonii. Pokud jste sami, nijak partnera nehledejte, on si Vás najde sám. Pokud žijete v partnerství, budete spokojeni. Jen pozor na vztahy s milencem či milenkou, mohli byste jim dát přednost a opustit stávajícího partnera. Nyní na to není ten nejlepší čas. Je však čas se vrátit, proto pokud přemýšlíte o partnerovi, kterého jste opustili, nebo který opustil Vás, je cesty zpět.

Pokud hledáte zaměstnání, poptejte se tam, kde již nějakou dobu nepracujete. Na nové zaměstnání raději zapomeňte. Pokud zaměstnáni jste, dokončíte zdárně nějaký projekt či budete se svou prací spokojeni. Totéž platí v případě podnikání. Pokud studujete, zopakujte si minulou látku, máte v ní mezery. A to po celý rok.

Finanční stránka by měla být dobrá.