hole: devítka

Hledíte do minulosti, střípky minulosti se znovu ozývají. Nevíte, jak se zachovat, jelikož by vám to mohlo způsobit značné starosti. Nejlépe uděláte, když necháte minulost být. Žijte přítomností. Udělali jsi v minulosti možná hodně chyb, které byste rádi napravili či zapomněli, ale není to tak snadné. Raději se jim do budoucna snažte vyhnout. Pokud je to nezbytně nutné, řekněte o své minulosti partnerovi, ať není poté postaven před hotovou věc, která ho nemile překvapí. V partnerství byste neměli mít tajnosti, váš vztah tuto pravdu o minulosti vydrží. Pokud to za vás udělá někdo jiný, budou ve vztahu již navždy trhliny, které se nezacelí. Špatné zkušenosti vám stále probíhají hlavou, zkuste se na ně podívat pozitivně. Položte si otázku, co vám tyto zkušenosti vzaly a co naopak daly. V případě soudního sporu dojde k odročení, rozsudek by neměl být vynesen.

Musíte pochopit, kde je vaše místo. Nesnažte se dělat ze sebe něco, co nejste. Chystá se k vám na návštěvu osoba, která nemá čisté úmysly.

V bytě nedělejte žádné změny. Budete možná až příliš podezíraví, vše vám bude připadat podezřelé.

Velký pozor si dejte na zranění, která by se špatně hojila. Také v oblasti srdce byste mohli být poraněni, proto vypusťte z hlavy všechny zlé myšlenky. Tento měsíc se nedokážete svému partnerovi zcela otevřít. Staré rány se ozývají a vy máte strach z opuštění. Budete až příliš uzavření, nebudete chtít komunikovat. To je to nejhorší, co můžete udělat. V případě nového vztahu nehledejte jen chyby, ale také klady. Vždyť ani vy nejste bez chyby.

Pokud studuješ, nebude to příliš šťastný měsíc na dobré známky. Nechce se vám do školy, čekáte nějaké problémy. Problémy vzniknou ale jen tehdy, když si je připustíte.

Pokud pracujete, objeví se staré chyby, které byly již zapomenuty. Opět vám je někdo připomene. Při podnikání dbejte na dobře odvedenou práci, budete bojovat s konkurencí či sami se sebou, možná si nebudete tolik věřit.

Zamyslete se nad svou finanční situací, zda není nějaké kladné řešení. Je potřeba mnohé změnit, tak začněte právě nyní. Peníze neinvestujte, přišli byste o ně. Také nepůjčujte peníze, nebyly by vám vráceny. Ani si peníze nepůjčujte, rozkutálely by se příliš rychle, a vracely by se obtížně.