hole: dvojka

Máte okolo sebe spolehlivé i nespolehlivé lidi. Jen někteří občas nechávají vše na vás, pokuste se to změnit, a pověřte je nějakým úkolem, třeba nákupem nebo je pošlete s balíčkem či dopisem na poštu. Někteří vás jen využívají, a až vás nabudou potřebovat, odhodí vás jako nepotřebnou věc. Je třeba nyní rozlišit, kdo je skutečný přítel, a kdo si na něj jen hraje. Budete postaveni před životní výzvu, kdy si budete muset vybrat. Vybírejte však pečlivě, ať vás to později nemrzí. Máte tajné přání, které chcete strašně moc. Nechybí vám vytrvalost, budete ji potřebovat. Nebudete však tento měsíc velmi vstřícní, spíše uzavřeni do sebe. To se přátelům moc líbit nebude. Vy si však musíš spoustu věcí promyslet, nechcete se unáhlit.

Proto by bylo vhodné nezvat přátele k sobě domů, ani za nimi nechodit. Zůstaňte raději doma, se svou rodinou. Ty vás znají takové, jací jste, i s občasnými náladami.

Také po zdravotní stránce na tom nebudete nejlépe. Věnujte zvýšenou pozornost teplotním výkyvům, oblékněte se podle počasí. Pokud toto podceníte, vaše tělo se bude bránit zvýšenou teplotou či krvácením z nosu. Také tržné a řezné rány by mohly být časté, proto se vyvaruj neopatrnosti.

Zkuste si najít doma klidný kout a popřemýšlet, co vám tolik vadí. Můžete také meditovat, pomůže vám to uklidnit se a dívat se na věci ze správného úhlu. Rozhodování nechte na jindy, ať už se bude jednat o cokoliv. Myšlenky budou roztěkané, nebudete schopni rozpoznat důležité věci od těch nedůležitých. Jelikož se budete těžko rozhodovat, neměli byste dělat žádnou činnost, při níž je důležité soustředění. Také byste mohli ztratit důležité doklady, či jen založíte věc, kterou pak nebudete moci najít.

Nebudete příliš důvěřovat svému partnerovi, a to bude mít dopad na váš vztah. Přílišná žárlivost spíše vašemu vztahu ublíží, než aby mu prospěla. Také budete mít tendenci se nad partnera povyšovat. Pokud stojíte před rozhodnutím, kterému partnerovi dát přednost, nyní to nevyřešíte. Pro nezadané to není příliš dobrý měsíc, jelikož byste mohli potkat partnera, který by měl nad vámi nadvládu, ocitli byste se v bezvýchodné situaci, ze které byste se jen těžko dostávali.

Studium půjde těžko, nebudete schopni rozlišit, co je dobré se naučit, a co nikoliv. Také kantoři budou přísnější než kdykoliv jindy.

V zaměstnání si na vás zasedne nadřízený, vaše výkony mu nebudou dost dobré. V podnikání se budete muset snažit, abyste si vydělali na denní chléb. Také budete přemýšlet o svých financích, které ubývají.