hole: osmička

Otevírá se vám celý svět. Můžete poznávat místa, která jste nikdy nenavštívili, nové lidi, kteří budou přínosem pro vaši další budoucnost. Také si rozšíříte obzor na poli vzdělávání, pokud se rozhodnete tato místa navštívit. Získáte mnoho znalostí, které využijete ve svém životě, ať již v osobním, či pracovním. Na svých cestách dejte pozor, bude to svádět k rychlé jízdě.

Také můžete navštívit některé sportovní akce, kde bude i o zábavu postaráno. Sportujte, nebo se jen procházejte v přírodě. Pohyb je pro vás velmi důležitý. Něco se stane, a stane se to rychle. O něco jste v minulosti usilovali, a vaše úsilí se nyní naplní. Upínali jste se k naději, která se vám splní. Měli byste jednat v této záležitosti co nejrychleji. Také se dočkáte velkého překvapení, ať již příjemného či nepříjemného. Jak s ním naložíte, bude záležet jen a jen na vás. Nechybí vám nadšení, které uplatníte. Nepřemýšlejte o věcech ani důsledcích, je čas jednat.

Nemoci se vám budou vyhýbat. Pokud již nemocní jste, čekejte uzdravení či alespoň ustálení.

Je dobrý měsíc na stěhování, či alespoň provzdušnění bytu či domu. Otevřete okna, nechte proudit čerstvý vzduch do celého bytu. I váš byt či dům si zaslouží trochu péče, tak mu ji dopřejte. Můžete byt vymalovat veselými a teplými barvami.

Pokud nemáte partnera, nyní se vám naskytne mnoho příležitostí. Zvažte, který by byl pro vás nejlepší, poslouchejte své srdce. Pokud chcete svého partnera zpět, navrátí se, pokud mu vyšlete tu správnou myšlenku. Vložte do toho své srdce, otevřete ho, a odezva na sebe nenechá dlouho čekat. V případě partnerství čekejte utužení vztahu, neharmonický vztah dojde k poznání, že všechny neshody jsou zbytečné. Budete vášniví, proto i sex bude stát za to. Nebojte se říci partnerovi, co vám dělá dobře, nyní by vám tato přání mohl splnit, pokud to nebude proti jeho přesvědčení.

Pokud jste nezaměstnaní, objeví se zčista jasna práce, která má budoucnost. Tato perspektivní a dobře placená nabídka se již nebude opakovat, proto neváhejte s odpovědí. V případě zaměstnanosti budete toužit po změně. Také můžete prodiskutovat své platové podmínky.

Pokud studujete, nyní se vám vědomosti budou drát samy do hlavy, ani se nemusíte příliš snažit.

Peníze hlásí příchod, tak si jich užijte. V případě dluhů čekejte mírné zlepšení.