OBJEDNÁVKA

objednat můžete těmito způsoby:

☆ po telefonu nebo whatsappu: +420 728 894 181 (o2) ***

☆ po emailu: angeldenca@email.cz

☆ po facebooku: Denisa Marie Váňová

☆ přes objednávkový formulář (na úvodní straně)

*** Pokud nezvedám telefon, věnuji se jinému člověku, zkuste to později nebo mi pošlete SMS. Na skrytá čísla nereaguji. Na osobní návštěvu se objednávejte vždy telefonicky, kde také domluvíme termín vašeho výkladu nebo provedení služby. Nebo mi pošlete SMS nebo zprávu na whatsapp, zavolám vám a termín domluvíme. 

K objednávce připojte celý název výkladu nebo služby, křesní jméno a datum narození všech, kterých se výklad nebo služba týká, způsob provedení výkladu nebo služby. Údaje, které mi poskytnete, slouží pouze pro účel výkladu nebo služby.

PLATBA (vyberte si způsob platby)

částku pošlete na číslo účtu: 670100-2213782228/6210 (mBank) - platby z ČR i EU (min. 48 hodin před započatou službou nebo výkladem)

VARIABILNÍ SYMBOL: vaše datum narození ve formátu: DDMMRRRR

Od 8. srpna 2019 můžete platit při osobní návštěvě v hotovosti u mě (kartou platit dočasně nelze)

UPOZORNĚNÍ: Penízky pošlete s předstihem alespoň 2 dnů, avšak až po obdržení předběžného termínu, který vám bude sdělen při objednávce, a následně potvrzen po přijetí platby. Doklad o zaplacení obdržíte emailem společně s vypracovaným výkladem nebo službou, při osobní návštěvě ho obdržíte po provedení výkladu nebo služby na místě.