HARMONIZACE VZTAHŮ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: V dnešní uspěchané době díváme se pouze na sebe a obalujeme se negativními energiemi. Pak nejsme schopni dávat lásku a vztah se stane disharmonickým. Bojíme se projevit své skutečné srdce. Nebo se ho bojí projevit partner. A přesto, skrze nás samé, můžeme tomuto vztahu pomoci. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A150

HLOUBKOVÉ ODPUŠTĚNÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Hloubkové odpuštění přináší pohled do vaší duše, společně nalezneme jádro problému a nastavíme ve vaší duši proces odpuštění, aby vám to nezatěžovalo již dále váš život a možná i cestu ke štěstí. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A151

NEGATIVNÍ MYŠLENKY

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Myšlenky negativní vždy přijdou do našeho života, když je u sebe nechceme, řešíme něco závažného, trápíme se něčím, nebo náš život neplyne tak, jak bychom si představovali. Nastavím vás pomocí andílků na pozitivní myšlenky, podíváme se na to špatné, co vás potkalo, a najdeme v tom to dobré, co vám to mělo říci, nebo co byste měli udělat. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A152

NESCHOPNOST DOKONČIT DEN BEZ SPÁNKU

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Trpíte nespavostí nebo se často budíte ze spaní? Plují vaše myšlenky ve dne v noci a nedokážete je zahnat? Chtěli byste sladce spát a neřešit starosti všedních dnů? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A153

NIKDY NEKONČÍCÍ ÚNAVA

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Jste unavení, starostmi či životem? Cítíte se vyčerpaní, bez života? Chtěli byste se těšit opět ze života? Chybí vám motivace do dalšího života?

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A154

ODPOUTÁNÍ OD MINULOSTI

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Vytváří se kruh z malých ametystů, ty si poté odnášíte domů. Posadíte se doprostřed tohoto kruhu a necháte se vést 4 mocnými archanděly, a necháte je přetnout vše, co vás pojí s minulostí a co vás omezuje. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A155

POCIT NEKLIDU

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Cítíte se neklidní, a neumíte se svého neklidu zbavit? Možná neklid pochází ze dna vaší duše, možná jste nespokojení, možná může za váš neklid někdo jiný, kdo vám příliš nevěří, kdo vás shazuje, a vy si příliš nevěříte. Možná jen hledáte jinou cestu životem. Na to vše se můžeme s andílky v této hodince podívat a nastavit vás na klid. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A156

POCIT, ŽE NESTÍHÁTE

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Někdy se vám může zdát, že den má málo hodin a vy byste potřebovali se naučit lépe si uspořádat čas, abyste vše stihli v termínu, zbavit se pocitu, že jste něco neudělali nebo zapomněli udělat. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A157

PODRÁŽDĚNOST

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Jste zbytečně podráždění, máte špatnou náladu, která nejde tak z vaší myslí odstranit? Nadáváte na ostatní, i když byste jim raději řekli něco krásného? Nechcete být podráždění, chtěli byste mít emoce pod kontrolou? Nevyštěknout hned, jak vám něco přelétne přes nos? Nerozčílit se, když se vám něco nelíbí? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A158

POMOC PŘI NEUSTÁLÉM TLAKU ZVENČÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Vystaveni tlakem zvenčí jsme úplně všichni. Ne všichni si s ním však dokážeme poradit. Dítě podstupuje tento tlak uvnitř rodiny, ale i ve škole, kdy z našich dětí chceme vychovat zodpovědné a poctivé lidi. V dospělosti jsme vystaveni velkému tlaku v práci, kdy snažíme se dělat vše co nejlépe, a přesto to pro mnoho lidí není dostačující a tlačí na nás, bychom byli ještě lepší. Také naši partneři na nás mohou tlačit a vyzískat z nás to nejlepší. Pokud je tento tlak občasný, pak se s tím snadno popereme. Ale neustálý tlak nás ničí, pak netěšíme se na nic a jsme znechuceni, ba dokonce jsme na pokraji svých sil. Nemáme sílu tomuto tlaku odolat, zvláště pokud se dostaneme do vedoucích pozic, kdy na našich bedrech leží mnoho odpovědnosti. A v těchto situacích jsou andílci připraveni nám pomoci, bychom tento tlak zvládli. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A159

POSÍLENÍ V KRIZOVÝCH SITUACÍCH

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Každý člověk se dříve nebo později může dostat do situace, ze které si nenajde cestu ven. Známe to jistě všichni - krize středního věku, duševní krize...

Někdy stačí jen posílení sebedůvěry, posílení našeho vědomí v těchto situacích. A i s tímto nám andílci mohou velice pomoci, vrátit nám úsměv do našich tváří, překonat to, co nás trápí.

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A160

PŘEHLCENÍ INFORMACEMI

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Máte dost informací a informace vám stále vklouzají na mysl, a vy jste potom zmatení, a nevíte, co si s tím počít? Každá další informace vás rozptyluje? Chtěli byste se naladit pouze na jednu informaci a pak teprve pracovat s další informací? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A161

PSYCHICKÁ NEPOHODA

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Náhlý pláč či zlost bez důvodu není jen příznakem narušené psychiky či citlivosti člověka. Může za tím stát právě fyzická nepohoda, kdy jsme se sebou nespokojeni, vadí nám skoro vše, od oblečení, do kterého se nevejdeme, přes trápení, které podstupujeme. Andílci nám pomáhají, bychom se cítili v pohodě a k těmto stavům nedocházelo. Možná jste to vy sami, kdo má špatnou náladu a vybíjí si vztek na všech okolo sebe, často pláčete bez důvodu, rozpláče vás i pohádka, která má dobrý konec. Pokud chcete s touto fyzickou nepohodou něco udělat, není nic jednoduššího, než se obrátit na andílky. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A162

SYNDROM VYHOŘENÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Tomuto syndromu podléhá denně mnoho lidí, kdy mnoho se soustředí na svou práci, na zabezpečení rodiny, že zapomínají na to hlavní - myslet sami na sebe, odpočívat. Pak je jen krůček k syndromu vyhoření. Začíná to pocitem, že musíme zvládnout více, neboť máme zodpovědnost, a končí to naprostým nezájmem o život, a to i rodinný. Jak se však tomuto bránit? Jak se naučit odpočívat, když myslíme 24 hodin denně na práci? Mohou nám v tom andělé pomoci, abychom to zvládli? Ano, i v tomto případě nám andělé mohou pomoci, pokud o tuto pomoc skutečně stojíme. A to i v případě, že odmítáme odpočívat.

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A163

VITALITA A ENERGIE

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Někdy se dostáváme do situací, které nám ubírají vitalitu a energii. Tyto situace pak nad námi převládají, a i když zmizí, nemůžeme se vnitřně dobít. Cítíme se slabí, bez nálady. Nízká energie způsobuje také poruchy spánku, kdy nemůžeme dlouho usnout, a když už spíme, tak nevalně. Andělé pomáhají nám i v tomto směru, však musíme se na ně napojit a požádat právě o toto. Potřebujete dobít ztracenou energii? Nebo snad žijete vedle člověka, který vám ji bere, a vy byste proti jeho vydávání chtěli být imunní a plní energie? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A164