jméno pro štěstí

další budu vkládat podle abecedy, nemusí se tedy objevit hned nahoře

Adam má v sobě perfekcionismus, jak ve vztazích, tak i v práci. Má rád vše na svém místě, ale na druhou stranu se nebrání novým věcem. Proto také může dosáhnout velkých výsledků zejména na vyšších pracovních pozicích, kde bude od podřízených vyžadovat preciznost a spolehlivost, samostatné jednání. Pokud bude jen řadovým zaměstnancem, pak jeho energie ztrácí a on trpí, neboť je předurčen k vedení ostatních. Jako podnikatel bude velice úspěšný.

Ve vztahu bude vůdčí osobností, však pokud bude mít doma pořádek a teplé jídlo, usměvavou ženu, pak bude spokojen a neprojeví se jeho generálská povaha, ale bude milujícím a věrným mužem.

Pokud se váš potomek narodí ve znamení Váhy nebo Ryb, pak zvolíte jméno velice správně. Pokud však by váš potomek narodil se ve znamení Berana, Lva nebo Kozoroha, pak volíte jméno špatně, protože nedosáhne dobrých výsledků a ve vztahu i v pracovní oblasti bude trpět. V případě neuvedených hvězdných znamení nebude ani úspěšný, ale ani neúspěšný, jeho život bude probíhat normálně, bez větších finančních prostředků, ale bez zadlužení.

Velice také záleží na tom, jaké příjmení k tomuto jménu malý Adámek dostane, doporučuji prozkoumat i příjmení a případně datum narození, jen ve znamení Ryb a Vah toto není příliš potřeba, neboť tato znamení hodí se k tomuto jménu a negativní vlivy eliminují.


Adélka bude velice přitažlivá v jakémkoliv věku. Bude objevovat svět, bude mít hodně zvídavých otázek, a to jí vydrží až do stáří. Čemukoliv nebude rozumět, na to se zeptá. Stále bude objevovat něco nového. Díky své přitažlivosti a osobnímu kouzlu může dokázat velké věci. Lidé jí budou věřit a půjdou za ní. Mnoho riskování se jí však nevyplatí, proto by se měla držet při zemi, ale pokud se do něčeho zakousne, tak to dotáhne do konce.

Toto jméno je zatíženo karmou Svobody. Je třeba naučit se užívat svobody vlastní a přitom toto zachovat i u ostatních. Nenechá se ovlivňovat ostatními, vždy se jí musí nechat prostor, by byla sama s sebou. Při omezování může nastoupit vztek a frustrace. Už jako dítěti byste jí měli nechat volnost a podporovat její autoritu, neboť toto jméno v sobě autoritu má.

Velikého životního štěstí dosahuje jedinec ve znamení Střelce. Velice dobře se hodí také pro Lvi, Blížence a Panny. Ostatní znamení jí příliš nesvědčí, spíše jí mění její dobré vlastnosti na opačné, tedy špatné vlastnosti. Zde pak může docházet k omezení duše, tedy takový jedinec nechá si organizovat život od ostatních, je závislý na druhých lidech a upínají se příliš ve vztahu, stávají se z nich loutky neschopné samostatného života.


Adolf. Nechvalně proslulé jméno minulých časů má v sobě velkou sílu a velkou lásku. S tímto jménem dostáváte do vínku diplomacii, ale i přizpůsobení se cizím potřebám. Pokud se na miminko vyvíjí příliš velký tlak, může se jeho osobnost formovat k agresivitě. Je velice průbojný, chce být nejlepší, chce být velitelem, a pokud vyrůstá v lásce, pak má předpoklady k vysokému postu a pochopení ostatních. Pak stane se vyhledávaným přítelem, a velice dobrým člověkem.

Nejvhodnějším hvězdným znamením jsou Ryby a Rak. Štír jakožto také vodní znamení je pro toto jméno nevhodné, protože se projevuje dominance vedoucí ke zkáze jedince i celé společnosti, stejně jako ve znamení Berana, Býka a Kozoroha.


Adriana. Toto jméno dává do vínku umělecké nadání, radost ze života. Je to člověk s citem a uměleckou duší, který si jde za svým až do konce svých dnů. Měl by se spoléhat jen sám na sebe, ale zároveň nebát se požádat o pomoc. Lidé tohoto jména chtějí buď všechno, nebo nic. Nesmíří se s porážkou, pokud nevidí své štěstí na dosah, pak mohou také předčasně odejít z tohoto světa. Většinou, pokud se jim nedaří najít lásku nebo nemají profesní či finanční úspěch. Hodně riskují, chtějí být šťastni, a přejí si, by se jim dařilo ve všech oblastech života. Jen s psychikou si často neví rady, kdy psychika způsobuje v jejich životě pocit méněcennosti. Proto je důležité, aby nalezli to, po čem touží. Také při nepříznivé konstelaci hrozí syndrom vyhoření.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení, nejvíce však se uplatní štěstí a láska ve znameních Lva a Berana. S těmito znameními jsou lidé s tímto jménem velice šťastní a pomáhají ostatním dojít svého vlastního štěstí. Tato dvě znamení psychické problémy nemívají, pokud je spojíme s tímto jménem.


Agáta. Hodí se pro lidi se zaměřením na krásu a uměleckou kariéru. V životě projde mnoha překážkami, ale ze všech vyjde jako vítěz, neboť vše se snaží dotáhnout do konce a dojít úspěchu. Mezi jejími přáteli najdete vždy lidi, kteří jí mohou něco předat, od kterých se něco naučí nebo kteří ji uvedou do světa, po jakém touží. Zvláště po věku 40. let stává se velice úspěšnou.

Jméno doporučuji pro holčičky narozené v hvězdném znamení Berana, Kozoroha, Býka a Štíra, pokud máte na budoucnost vašeho dítěte velké nároky. Neublíží ani hvězdné znamení Lva a Raka, avšak zde není takový talent, jako u výše uvedených. Pro ostatní znamení nevhodné, neboť aby se ostatní znamení přiblížila úspěchu v umělecké branži, museli by vydat mnoho energie a síly, a přesto je výsledek nejistý.


Albert. Je velice důsledný ve všem, co dělá. Občas se nechá strhnout náladou ostatních, pokud jsou ostatní veselí, je také, pokud mají melancholickou náladu, je nevrlý. V lásce je věrný, ale až v pozdějším věku, v mládí si chce užívat a poznávat nepoznané. Je inteligentní a má velkou vnitřní sílu.

Velice vhodná hvězdná znamení pro toto jméno jsou: Blíženci, Rak, Ryby, Váhy a Vodnář. Absolutně nevhodná až destruktivní znamení jsou: Beran, Býk a Kozoroh. Ostatní znamení jsou pouze nevhodná.


Albína. Je velice oblíbená, laskavá, s velkou představivostí. Je to dítě štěstěny, pokud se nechá růst a bude se ve všem podporovat, zejména v malování a zpěvu. Je komunikativní, o svých citech dokáže hovořit.

Není znamení, pro které by se toto jméno nehodilo. Tedy můžete ho dát dívce narozené v kterémkoliv dni v roce. Zvláště pak ve Lvu a Raku umocníte její nadání.


Alena. Toto děvčátko bude dávat přednost rodině, pro rodinu udělá vše, aby byli všichni spokojeni. Trochu jí potrápí vztahy, ale až najde toho pravého, najde své štěstí. Ráda bude vyrábět různé věci a daruje je vždy z lásky, od srdce. Je velice tolerantní, ale touží po svém štěstí. Její štěstí však přichází se štěstím člověka, kterého miluje. Má velkou trpělivost a tato trpělivost bude jednoho dne odměněna štěstím, láskou i prosperitou. Má u sebe mnoho andělů.

Toto jméno nehodí se pro dívky narozené ve znamení Kozoroha, neboť poté lásky dosahuje s velkými obtížemi, a v mnoha případech nedosáhne lásky vůbec. Vhodné jméno pro dívky narozené v Beranu, Blížencích, Raku, Panně, Štíru, Vodnáři a Rybách. Nejvhodnější znamení je v Býku a Vahách, tato znamení podtrhují hledání lásky, ve Střelci dává velké štěstí a ve Lvu dává touhu bojovat pro svou lásku.


Aleš. Chlapec s tímto jménem bude perfekcionista, nespokojí se jen tak s něčím, bude chtít dosahovat vyšších cílů, a to ve všech oblastech života. V oblasti práce a peněz bude úspěšný, však v oblasti lásky mu perfekcionismus bude dělat značné obtíže. Špatně se bude vyrovnávat se svými emocemi, prohru si nikdy nepřipustí. Pokud mu někdo ublíží, již si nikdy jeho důvěru nezíská. Může se stát velice dobrým sportovcem.

Nejvhodnějšími hvězdnými znameními jsou Rak a Ryby. V tomto spojení dosáhne malý Aleš velkých úspěchů a spokojenosti. Ostatní znamení jsou pro toto jména naprosto nevhodná.


Alexandr. Jedná se o velice inteligentního a moudrého chlapce, svou inteligencí bude převyšovat ostatní vrstevníky. Láká ho tajemno. Bude se mu dařit ve finanční oblasti za předpokladu, že peníze nepostaví na první místo. Velký úspěch je předurčen v podnikání.

Nejvhodnější hvězdná znamení jsou: Beran, Kozoroh, Lev, Ryby, Váhy a Vodnář. Ostatní znamení jsou nevhodná, neboť v kombinaci s nimi nebude mít šťastný život, bude si muset vše s vypětím sil vybojovat.


Alexandra. Věnuje se dobročinnosti, je milá, ale také dokáže vydělat velké peníze, část věnuje těm, kdož je potřebují, a část si nechává pro sebe a svou rodinu. Jako podnikatelka bude velice úspěšná, má obchodní talent, také dokáže vést ostatní podřízené k maximálním výkonům. Také vhodné pro dívku studující medicínu, pro lidovou léčitelku, neboť má velice blízko k přírodě. Je důležité vychovávat ji k tomuto již od malička, neboť vše toto bude mít příznivý vliv na její život.

Velice vhodné pro Berany a Štíry, těm dodává bojovnost a schopnost dosažení všeho do zdárného konce, Vodnáře a Lva, těm dává potřebnou životní sílu a úspěch. Ostatní znamení s tímto jménem splynou, jsou také vhodná.


Malý Alexej bude hodně komunikovat s ostatními, přátelství bude vážit zlatem. Bude mít hodně přátel pro svou milou povahu. Dosáhne všeho, co si usmyslí, pokud ovšem zůstane sám sebou. Literární a dramatické schopnosti. S tímto jménem získá velkou intuici, jasnoslyšení a jasnovidění. Jako věštec bude neomylný s naprosto přesnou předpovědí.

Jméno je vhodné pro všechna znamení, je třeba vybrat také příjmení, které k tomuto jménu bude ladit.


Alfons. Chlapec s tímto jménem bude vydělávat hodně peněz, neboť vždy dobře investuje získané peníze. Bude se mu dařit v pracovní oblasti, avšak v rodinné sféře je spíše romantický, což není vždy dobré, pokud najde dívku romanticky zaměřenou, bude šťastný.

Vhodné pro znamení Raka, Štíra, Berana a Kozoroha. Ostatní znamení raději nevolte.


Alfréd. Stane se soběstačným, nezávislým na ostatních. Bude mít umělecké sklony.

Jméno je vhodné pro všechna znamení.


Alice. Miluje svou rodinu, rodina je pro ní na prvním místě. Děti jsou její chlouba, proto má tendenci je chránit za každou cenu a hýčkat. Do vdavek se příliš nepohrne, pokud ano, manželství v mládí skončí neúspěchem. Vyznačuje se velikou jemností a citlivostí.

Jméno můžete dát děvčátku ve všech znameních, kromě Kozoroha. Toto znamení je pro malou Alici absolutně nevhodné, neboť projeví se v ní pouze negativní vlastnosti, jako je samolibost, faleš, pomluvy a nedotažení věcí do konce.


Alois. Velice vznětlivý člověk díky tomuto jménu. Mnoho lpí na sobě samém, má velice silné ego. Na druhou stranu má velké pochopení pro ostatní. Pro rodinu by udělal první poslední, je schopen zajistit zázemí. Rodinný krb je pro něho důležitý, také spokojenost partnerky, pokud ho nemá, hledá náhradu v alkoholu.

Nejvhodnějším znamením je znamení Střelce, pokud se chlapec narodí v jiném znamení, volte raději jiné jméno.


Ambrož. Tento človíček bude pracovitý, bude hodně přemýšlet nad vším, co mu do života bude přicházet. Má v sobě umělecké nadání, může se vydat na sólovou uměleckou dráhu. Má velice přesný zrak, vidí sebemenší barevné rozdíly. V lásce najde štěstí za předpokladu, že najde pracovitou ženu.

Toto jméno je vhodné pro znamení Blíženců, Býka, Lva a Vah.


Andrej. Vše si musí zasloužit, nic mu do klína nepadá snadno. V kolektivním sportu může se velice dobře uplatnit. Ovšem v ostatních oblastech života nemívá mnoho štěstí. Touží po lásce, ale i lásku si musí vybojovat.

Vhodné jméno pro Berany, Panny a Střelce. U ostatních hvězdných znamení ho mnoho štěstí nečeká.


Anna. Dívky s tímto jménem budou velice obětavé, milující svou rodinu, a především své děti. Vždy alespoň jedno jejich dítko má nelehký osud, proto není příliš vhodné. Však je ryze české. Jejich obětavost je protkána dravostí v pozdějším věku, kdy budou sbírat plody své obětavosti a lásky.

Vhodné pro všechna znamení, nedoporučuji příliš v Raku, neboť stane se z ní velice ovlivnitelný člověk ve jménu lásky. Ve finanční oblasti se bude muset více ohánět.


Antonie. Krásná a láskyplná manželka, ochotná pro rodinu obětovat svou kariéru. Nachází dobrého manžela, pokud dostane dostatek lásky, je to manželství na celý život. Také v pracovní oblasti bude spokojená, pokud do práce dá také velkou lásku, kterou v sobě ukrývá.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení, neboť lásku je zapotřebí v životě každému.


Antonín. Bude milovat svou rodinu a své děti. Rodina pro něho bude vždy na prvním místě. Prožije úspěšný a dobrý život. V práci se mu bude dařit, pokud se jeho práce stane i jeho koníčkem. Proto je vhodné podporovat ho ve všech činnostech.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení.


Apolena. Je zapotřebí nechat jí v klidu, nepůsobit na její psychiku, neboť pak by mohla mít v sobě hodně zlosti. Má v sobě velkou bojovnost, a tu uplatní především v pracovní a finanční oblasti. Ve vztahu bude spíše generálem, a bude si hledat k sobě spíše slabocha. Pokud nalezne muže stejného, jako je ona, bude mít spíše italskou domácnost, ve které příliš šťastná nebude.

Toto jméno dejte holčičce ve znamení Lva, Raka a Ryb. Ostatní znamení podporují spíše její zlost a agresivitu.


Aranka. Je to rozená princezna bojovnice. Bude se prát za to, čemu bude věřit, bude mít tendenci ochraňovat ty, které má ráda. V pracovní oblasti může se velice uplatnit na poli podnikání, a to ve všech pracovních odvětvích. Bude milovat muže i své děti.

Toto jméno hodí se pro dívky narozené v Beranu, Blížencích, Kozorohu, Panně, Střelci a Vahách.


Arne. Přátelství pro něho bude vždy na prvním místě, dá přednost přátelům před láskou, bude jim věřit. Také lásku bude hledat, ale takovou, jakou přijmou i jeho přátelé. V práci nebude schopen samostatné činnosti, ale práce v týmu mu bude vyhovovat.

Toto jméno je vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu.


Arnošt. Je velice pracovitý, obětuje se v práci i lásce. Láska je pro něho na prvním místě, teké spokojenost rodiny. Rád by byl na své potomky hrdý, a většinou se mu to také daří. K jménu zvolte vhodné příjmení, neboť musí být všechna pole ve čtverci zaplněná, případně volte ještě jiné druhé jméno tak, aby vibrace měly správný tok.

Je vhodné pro všechna znamení.


Artur. Bude svou lásku opatrovat, pro lásku je ochoten udělat cokoliv. Bude obletovaný ženami a dívkami, ale bude hledat skutečnou lásku, tu jedinou a dokonalou. Jakmile ji nalezne, bude šťastný.

Vhodné pro všechna znamení, pokud koresponduje s příjmením.


Augustýn. Bude obětavý, však oběť je jeho životním údělem. Stane se z něho mučedník. Stane se z něho služebník Boží, ale lehce může spadnout do rukou ďábla.

Toto jméno je vhodné pro všechna znamení, však mělo by se doplnit druhým jménem a příjmením, které zmírní následky jeho údělu. Jeho duše bude velice neklidná a destruktivní, proto si toto jméno raději rozmyslete, než ho miminku dáte.


Lucie. Toto krásné jméno má v sobě hodně rozporů, neboť dívka nesoucí toto jméno ráda pomáhá ostatním, ale nejdůležitější pro ní je najít svou pravou lásku, aby byla šťastná a mohla štěstí rozdávat i ostatním. Občas pocítí neklid ve své duši.

Má ráda romantiku a přírodu, ráda poznává nové kraje, ale hlavně nové lidi, by si z tohoto vzala ponaučení a mohla dále rozvíjet svou vlastní energii. Bývá velice přitažlivá, má silné charisma. Sleduje, co se kolem ní děje a dokáže to využít ve prospěch svůj i ostatních.

Ve jménu objevuje se také karma, která naznačuje naprostou svobodu myšlení i chování. Lucie tedy bude ctít svobodu ostatních, a také svobodu bude vyžadovat. Nikdy však nezradí ty, které miluje.

Toto jméno hodí se ke všem znamením zvěrokruhu, však největší talent čeká nositelku narozenou ve znamení Berana, Lva a Střelce. Velké životní štěstí téměř bez přičinění čeká nositelku narozenou ve znamení Berana, Štíra, Raku a Střelce. Ani ostatní hvězdná znamení však tomuto jménu neuškodí, právě naopak. Po dosažení štěstí toto štěstí většinou u Lucie zůstává.


Monika. Ví, co chce, a ví, jak toho dosáhnout. Je sebevědomá, avšak trochu panovačná. Ráda se hádá, však většinou to nemyslí vážně. Miluje adrenalin. Je inteligentní a vidí více, než ostatní lidé, dokáže se vcítit do ostatních.

Nejvhodnější je pro hvězdné znamení v Beranu, Býku, Lvu a Štíru. Ostatní znamení ubírají ji sebevědomí.


Jméno Petr je velice staré, dává moudrost, ale také pochyby. Předurčuje obchodní úspěch, diplomacii. S tímto jménem dostává dítě také do vínku dobrou intuici a napojení na anděly. Dokáže vycítit, co je dobré, a co je špatné. Dokáže se se svým životem poprat a dojít svého štěstí.

Ve znameních Blíženců a Vah úspěchu dojde jen s velkým úsilím. Ve znamení Štíra je nositel tohoto jména proutník a nenechá jednu sukni na pokoji.

Nejvhodnější pro toto jméno jsou tato znamení: Beran, Býk, Kozoroh, Lev, Panna, Střelec a Rak. Ostatní hvězdná znamení jsou absolutně nevhodná, přináší spíše neúspěch v životě.


Stanislav. Chlapec tohoto jména je zrozen pro úspěch, ale také službu pro ostatní. Je zrozen pro slávu, ale také musí počítat se závistí ostatních. Má v sobě tajemno a rád prozkoumává vše neobvyklé. Stává se nezávislým, pokud bude sebevědomý, pak dojde brzy uznání ostatních. Má schopnost pohlédnout do budoucna a změnit svůj život od základu, a nejen svůj, ale i všech ostatních.

Toto jméno je vhodné pro hvězdná znamení ve znamení Býka, Kozoroha a Panny. V ostatních znameních má méně schopností a musí se více snažit, aby získal vše, co mu po právu náleží.