Jméno pro štěstí


Objednací kód: J-9

Jméno určuje nejen náš osud. Co vám vaše jméno dává? Hodí se k vašemu hvězdnému znamení? Jaký život vás čeká se jménem, které nosíte nebo používáte nejčastěji? Chcete změnit své jméno na jiné? Pak toto jméno můžete nechat si prověřit, než tuto změnu uděláte. Pokud byste také rádi věděli, jaké jméno vám dal váš anděl strážný, napište to do poznámky - jinak není součástí této služby.

Rozbor je na cca 1 stranu A4. Každý člověk má vlastní energii a právě vaše energie bude ještě zanesena do vaší osobní mandalky.

doba služby: 1 hodina + 1 hodina malování mandalky

provedení: osobně, po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení, telefonní číslo)

Cena: 1560 kč

Cena pro členy klubu: 1404 kč

S touto věštbou získáváte 14 zlaťáků a 40 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.