budoucnost


čtvrthodinový výklad

Připravíte si otázky, na které chcete znát odpověď, spojíme se Vámi zvolenou metodou provedení. Otázek můžete mít tolik, kolik se vejde do časového rozhraní.

půlhodinový výklad

Připravíte si otázky, na které chcete znát odpověď, spojíme se Vámi zvolenou metodou provedení. Otázek můžete mít tolik, kolik se vejde do časového rozhraní.

výklad pro mladé

první výklad v životě aneb životní cesta

Tento výklad je pro ty, jež mají celý život zatím před sebou. Vydali jste se na svou vlastní cestu životem a chcete vědět, co vás na ni čeká, jaké cesty se před vámi otevírají, a to nejen v lásce, ale také v práci a ostatních oblastech života. Jaké štěstí na vás čeká a jaké překážky vám přijdou do života.

hodinový výklad

Připravíte si otázky, na které chcete znát odpověď, spojíme se Vámi zvolenou metodou provedení. Otázek můžete mít tolik, kolik se vejde do časového rozhraní.

4 brány

Jaké je mé nastavení pro život? Co jsem dostal za dary? Jaké touhy mé touhy budou naplněny? Jaké překážky v životě mě čekají? Jakému neštěstí se vyhnu či nevyhnu? Jaké chtíče mě budou ovládat? Jakou lásku prožiji? Jak na tom budu finančně? Na jakou práci se soustředit, aby se mi vedlo dobře? Jaké nemoci mi hrozí? Jakým nehodám předejít mohu? Co ve svém životě zvrátit mohu, nebo čemu věnovat největší pozornost?

7 pečetí

1. Pečeť - láska (Co mě čeká v této oblasti, jaká láska je mi souzena?) 2. Pečeť - práce (Čeká mě nová práce nebo postup v zaměstnání? Na co se připravit v pracovní či podnikatelské oblasti? Prostě vše, co bych měl vědět v této oblasti.) 3. Pečeť - peníze (zdroj peněz, příjmy nebo ztráty, cokoliv mě čeká v této oblasti) 4. Pečeť - zdraví (Na jakou část těla se více soustředit? Na co si dát pozor)? 5. Pečeť - domov (možné stěhování, rekonstrukce, stavba nového, zvelebení stávajícího, vše, co se týká bydlení) 6. Pečeť - štěstí (V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a co pro to udělat?) 7. Pečeť - neštěstí (Jaké překážky a v jaké oblasti mě čekají? Na co si dát pozor?)

abeceda života

Co mi bylo dáno do vínku? S jakými schopnostmi jsem přišel na tento svět? Jaký majetek mohu získat a jakým způsobem? Jaké vztahy jsou mi předurčeny? Jaké práci bych se měl věnovat? Co mám pochopit ve svém životě? Čeho se mám vyvarovat?

andělská přítomnost

Blízká budoucnost Co je třeba uvolnit? Dlouhodobá budoucnost Co je třeba ovlivnit? Jakého uznání se mi dostane? Jakého cíle mohu dosáhnout? Jakou nabídku obdržím? Jak se ke mně budou chovat ostatní? Jak velkou sílu na to budu mít?

andělský horoskop

 moje duše, myšlenky a pocity  zdroje a peníze, finanční situace  komunikace ústní, písemná, nápady  domov a blízcí lidé  láska a milostná dobrodružství  fyzické a duševní zdraví  pracovní příležitosti  vztahy pracovní a osobní  velké změny nastávající  možnosti vzdělání  cíle a ambice v pracovní oblasti  společenský život  strachy a práce s nimi

brána budoucnosti

láska a vztahy kvalita citové oblasti v procentech Jak tuto kvalitu mohu zvýšit? práce kvalita pracovní oblasti v procentech Jak tuto kvalitu mohu zvýšit? peníze kvalita finanční oblasti v procentech Jak tuto kvalitu mohu zvýšit? zdraví kvalita zdravotního stavu v procentech Jak tuto kvalitu mohu zvýšit? nejlepší měsíc nejhorší měsíc

budoucnost na dlani

ஐ pohled andělů na mě ஐ pohled z karet na mě ஐ Co si budu nejvíce přát? ஐ Jaké budou mé nejtajnější představy? ஐ Jakou ztrátu utrpím? ஐ Jaké překážky budu muset překonat? ஐ Co již ve svém životě nepotřebuji? ஐ Jakému nebezpečí se mám vyhnout? ஐ Co mi způsobí největší starosti? ஐ Co mě rozčílí? ஐ Jakým směrem se mám vydat po své pozemské cestě? ஐ Co mi osud přichystal, co mám splnit? ஐ Jak na tom budu po zdravotní stránce? ஐ Jaká tajemství mi budou odkryta? ஐ Jaká rozhodnutí budu muset učinit a co mi to přinese? ஐ Jakými změnami budu muset projít? ஐ V čem mě čeká jistota a co pro ni udělat? ஐ Jaké štěstí zažiji a co pro to udělat? ஐ Jaký úspěch mě čeká a v jaké oblasti? ஐ Co já a láska? ஐ Co naplní můj život? ஐ Jak na tom budu po sexuální stránce? ஐ Jaká bude má finanční situace? ஐ Jak se budu prezentovat na veřejnosti? ஐ Mám něco zlepšit v oblasti komunikace, a co? ஐ Jak se mi bude dařit v podnikání, zaměstnání? ஐ životní cesta aneb jakým směrem povedou mé kroky ஐ karmické dluhy, které je třeba do roku překonat

budoucnost pro muže

Na co se soustředit? práce a podnikání penízky rodina láska a vztahy zdraví štěstí neštěstí a překážky

budoucnost pro ženy

Na co se nejvíce soustředit? láska a vztahy děti a těhotenství domov a bydlení práce a podnikání penízky zprávy a komunikace rozhodnutí a volba zdraví přátelé faleš a intriky nebezpečí překážky a neštěstí štěstí

cesta mým životem

Co na své cestě zažiji? Kudy se mám vydat, po jaké cestě? Co bych měl na své cestě dokázat? Mám dostatek sil to zvládnout? Kam na své cestě dojdu?

Co mohu očekávat v blízké době?

Jak se budu cítit? Co tento měsíc přinese mým financím? Co se stane zásadního v mé rodině? Jak na tom budu se zdravím? Co zažiji v oblasti lásky a partnerství? Co mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jak na tom budu s prací (podnikáním)? Jaký bude můj společenský život a úspěch?

hudba budoucnosti

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mi to přinese nyní nebo v budoucnu? Jak na tom budu po finanční stránce? Co pro to mohu udělat? Jakým směrem se mám vydat v pracovní oblasti? Potkám tu pravou lásku do pohody i nepohody? Jakým nemocem je třeba se vyhnout? Co dělat pro dobrý zdravotní stav? V jakém domově budu opravdu šťastný?

karty a polodrahokamy

Kombinace karet a polodrahokamů objeví mnohem více, než samotné karty, neboť polodrahokamy určují také energii určité otázky.

Používám ke kartám také 16 druhů minerálů.

karty a kyvadlo

Připravíte si otázky, na které chcete znát odpověď, spojíme se Vámi zvolenou metodou provedení. Otázek můžete mít tolik, kolik se vejde do časového rozhraní.

kolo osudu

Jaká je má duše, mysl, pocity? Jaká bude má finanční situace, zdroj příjmů? Jak co nejlépe komunikovat? Na co se soustředit ve svém domově? Jaké budu mít vztahy milostné? Jaké budou mě pracovní vztahy? Co mě čeká v oblasti práce? Jsou nějaké změny, které budu muset přijmout? Jak se nastavit na vyšší cíle a naplnění ambicí? Čemu se ve svém životě nevyhnu?

kolotoč života

Jaké je mé vnitřní já? Jak na tom budu po finanční stránce? Na co se zaměřit nejvíce? Co bych měl řešit v oblasti bydlení? Jaký čas budu mít na zábavu a využiji ho? Jak na tom budu po pracovní stránce? Jaké bude mé partnerství? Je můj sexuální život v pořádku, nebo je třeba na něm pracovat? Co mám pochopit v životě? Jakého uznání se dočkám? V čem věřit a nevěřit přátelům? Jsou mé naděje reálné? Odkud a kam směřuji? Jak se lépe rozvíjet? Jak navýšit své pracovní nasazení? Jaké myšlenky poslouchat, které povedou k dobrému nápadu? Jak zvládat změnu nálad, nebo své vnitřní nastavení? Jakým aférám a flirtům se vyhnout?

komnaty života

Co vás na pozemské cestě čeká? Co vám bylo dáno do vínku v oblasti lásky? Jakou práci byste měli vykonávat? Jaké penízky jsou vám nakloněny? S jakými nemoci budete bojovat, nebo se jim lze vyhnout? Na co si dát pozor? Jaké štěstí k vám přijde a v jaké oblasti? Co pro to udělat? Jakou karmu si nesete z minulého života? Co udělat pro její uzavření?

linie života

Jaká je moje osobnost, vědomá i podvědomá? Jaké dary jsem dostal do života? Jak s nimi mohu naložit? Co mě v životě brzdí? Zvolil jsem si dobrou práci, případně jakým směrem se vydat? Co mohu v životě očekávat v oblasti financí? Z čeho plyne má nespokojenost? Jak bych mohl na sobě co nejvíce zapracovat, abych došel štěstí? Co se pro mě odkrývá do budoucna, o čem bych měl vědět?

Magie života

ஐ hlavní téma aneb na co se nejvíce soustředit v daném období osobnost aneb jaká bude má osobnost, jak na sobě pracovat penízky aneb jak na tom budu finančně, případně jak pomoci lepšímu zisku komunikace aneb co mi brání nebo co ještě posílit v této oblasti domov aneb vyměnit, vylepšit nebo vyladit, případně co očekávat v oblasti bydlení děti a rodina aneb jaké budou vztahy, na co se nejvíce zaměřit, případně zda očekávat nějaké změny v rodině práce nebo podnikání aneb jaká práce by byla nejlepší, měnit práci, žádat o povýšení, zvolit jiný směr podnikání atd. láska aneb co očekávat v oblasti lásky, vztahů, jak pracovat na vztahu atd. magie aneb co si můžete přitáhnout do života a jakým způsobem vzdělání aneb studia, samostudia atd. kariéra aneb jak pokračovat v kariéře, případně jak ji nastavit, co pro to udělat štěstí aneb jaké štěstí k vám míří, co pro něj udělat, jak si ho udržet neštěstí a překážky, které lze očekávat a jak se jim vyhnout zdraví a nemoci, na co se na svém těle více soustředit, atd.

malá budoucnost

Kam bude má budoucnost směřovat? Změním partnera? Budu v lásce spokojený? Je mi můj přítel nevěrný? Co mám dělat? Zůstanu v práci, nebo ji změním?

malý výklad

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká v oblasti bydlení? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví? Jaké štěstí mě potká, a jak mu jít naproti?

Měsíční náhled

Na co se mám nejvíce soustředit? Co mě čeká nepříjemného, na co se soustředit? Co mě čeká příjemného, na co se těšit? Co mě čeká v oblasti lásky? Co mě čeká v oblasti práce (podnikání)? Co mě čeká v oblasti peněz Co mě čeká v oblasti zdraví?

mlžný opar

Co vše musím překonat v ... (vyberte oblast, např. práce, láska ... atd.) Jak se jeví tato oblasti v současnosti? Co mě čeká do 6 měsíců v této oblasti? Budu postaven před nějaké rozhodnutí? Pokud ano, před jaké?

Na vlnách osudu

Co si pro mě osud přichystal pěkného v oblasti lásky? Co pro to mohu udělat? Co si pro mě osud přichystal na poli práce nebo penízků? Co pro to mohu udělat? Jdu po správné cestě životem? Měl bych na sobě něco změnit? Jak se mi povede nyní? Jak se mi povede v budoucnu?

náhled budoucnosti

Jaká je moje osobnost? Jaké penízky a materiální věci budu mít k dispozici? Co moje myšlenky a myšlení? Jaké vztahy či nové přírůstky mohu v rodině očekávat? Jaké budou vztahy v rodině? Můj volný čas a jak ho nejlépe využít? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Co mě čeká v oblasti lásky a partnerství? Co se bude dít doma, jak na tom budu s bydlením? Co v mém životě končí? Mohu důvěřovat svým přátelům, nebo si na něco mám dát pozor? Co se má v nejbližší době má duše naučit?

nastavení

Co skutečně očekávám od života, třeba i to, co vnitřně cítím, ale nevím to zatím? Co skutečně mohu dostat v oblasti lásky? Co mohu získat v oblasti práce? Jakým způsobem mi jsou nastaveny finance? Co bych mohl pro změnu v životě udělat? Jaké změny bych mohl ve svém životě dovolit? Potřebuje můj život restart? Povede se mi pak lépe, než doposud?

nebezpečí a překážky

Jaké překážky mě na mé cestě čekají? Jakým způsobem se s nimi vypořádat? Jak je lze obejít? Jaké nebezpečí mé překážky způsobí? Jaké nebezpečí je na mě připraveno? Jaký druh nebezpečí jsem si zavinil sám, a jak se mu vyhnout? Jak docílit toho, abych si nepřidával překážky do svého života? V jakém období mám hledat moment, který způsobuje překážky nyní v mém životě? Jakým způsobem se dá pracovat na tomto období nyní, abych předešel překážkám, které se mi postavili do cesty?

Nové začátky

Jaké předsevzetí si mám dát? Co mi tento nový počátek přinese? Co z mého života tímto novým začátkem zmizí? Co mohu pro to udělat já, aby byl nový začátek přínosný? Čeho se mám vyvarovat, abych to nepokazil? Potřebuji někoho pro zrealizování nového začátku? Budu muset něco investovat do tohoto nového začátku? Co mi tento začátek přinese pro mou lepší budoucnost?

novoroční výklad

Výklad z tarotu keltských draků i z karet Lenormand tak trošku jinak. Nejprve se rozloží Taroty keltských draků do 4 číslic roku, a poté karty Lenormand.

Tatoty: Výklad není soustředěn na všechny oblasti života, ale jen na ty, které se vám objeví. Celkem se tedy vykládá na 4 různé oblasti. Výklad je také rozdělen na čtvrtiny roku, tedy máte se jistě na co těšit. Toto je v základním výkladu, ale tento výklad nabízí také rozšíření, tedy klady a zápory každé oblasti a také více než 4 oblasti na konci výkladu.

Lenormand: Výklad z dómů na doplnění tarotového výkladu, kde se objeví i ostatní oblasti života.

Výklad je na rok 2023, tak, jak se ukáže. Jedná se tedy o ucelený výklad na rok 2023.

nový rok

Jak se budu cítit? (pocit štěstí, optimismu, spokojenosti ...) Co rok přinese mým financím? Co se stane tento rok zásadního v mé rodině? Jak na tom budu tento rok se zdravím? Co budu tento rok zažívat ohledně lásky a partnerství? Co a jak mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jaký bude tento rok můj pracovní život? Jaký bude tento rok můj společenský život a společenský úspěch? shrnutí, jaký pro mě bude tento rok

pětilístek

Co mě čeká v oblasti lásky, jaká bude tato oblast? Na co si mám dát pozor v oblasti zdraví? Jak na tom budu po finanční stránce? Rodina a přátelé - co se u nich stane zásadního, co ovlivní i můj život? V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a jak mu jít naproti?

pozemská cesta životem

Kdo jsem, co jsem za člověka? Jaký mám úkol na tomto světě? Kam směřuji a kam bych měl dojít? Jaký je můj hlavní úkol, jaké je mé poslání? (zvolte oblast, jinak obdržíte úkol, který se ukáže) Co dělám v životě špatně? Po jaké cestě bych se měl vydat? Na co si mám dát pozor?

projev osudu

budoucnost (vyberte oblast, která vás zajím, např. láska, práce atd.) do 6 měsíců a co pro to mohu udělat budoucnost do jednoho roku a co pro ni udělat Čeho v budoucnu dosáhnu? Objeví se nabídka, kterou mám přijmout, případně jaká? Jaké překážky budu muset překonat? Budu mít k tomu dostatek sil?

působení domova na život

Jaké bude mé uznání a sláva v životě v souvislosti s tímto bydlením? Jaké bude mé manželství a vztahy? Jak budou zde mé děti spokojené? Jak na mě budou nahlížet přátelé? Budou se ke mně rádi vracet? Jaká bude má kariéra? Jaké působení bude mít tento dům na mé zdraví? Jak zde bude spokojená má rodina?

rekonstrukce života

Co dělám ve svém životě špatně? Jakého se držím životního programu nebo nastavení? Mohu tento program změnit? Mohu začít v oblasti práce znovu? Jaké směry se přede mnou otevřou? Mohu začít v oblasti lásky znovu? Jaké cesty se přede mnou otevřou? Jak se můj život změní, pokud projdu proměnou?

semafor života

Co mě brzdí v mém životě? Na čem bych mohl více zapracovat? V jaké oblasti se mám zastavit, a přehodnotit svůj život? Na co jsem připraven ve svém životě? Jaké změny v životě mě čekají? Co mi přinese, pokud změním chod svého života? Mám sílu a odvahu na změnu ve svém životě, nebo mi něco brání? Jak rychle se projeví změny v mém životě, pokud na ně přistoupím?

šťastná hvězda

Tento výklad karet je speciální, vykládá se do hvězdy z 36 karet (nebo z náhledu andělů), a zaměřuje se nejen na životní cestu každého člověka, ale také na důležité oblasti života, jako je láska a partnerství, rodinné vztahy, práce a podnikání a s tím související penízky (a možná nejen s tím), zdraví, nejdůležitější karmický úkol a jiné.

šťastný čtyřlístek

Kde dělám chybu v oblasti lásky? Proč nemohu dojít v lásce ke štěstí? Co mohu udělat, abych prožíval skutečně naplněnou lásku? Proč jsem nespokojen ve své profesi? Mohl bych změnit profesi, byl bych šťasten? Co mám udělat pro to, abych miloval svou práci nebo novou práci? Mohu získat větší množství peněz? Budu šťasten v oblasti financí? Co mohu udělat, abych byl v této oblasti spokojen? Jaký je skutečně můj zdravotní stav? Co mohu udělat pro své zdraví? Je možnost mého naprostého vyléčení? Pokud ano, jakou cestou?

tarotový velký výklad

Podíváme se na váš život měsíc po měsíci po dobu jednoho roku, také na oblasti osobnosti, penízků, práce, zdraví a jiných životních oblastí.

v moci osudu

Co mi osud přichystal na cestě životem, co je mým hlavním úkolem? Jak jsem nastaven na lásku? Jak jsem nastaven na práci či podnikání? Jak jsem nastaven na příchod financí? S jakými nemoci se budu muset potýkat? Jaké bydlení je pro mě nejvhodnější?

vánočka života

Jaké mám kladné vlastnosti? Jaké jsou mé záporné vlastnosti (o kterých vím či nevím)? S jakým úkolem jsem přišel na tento svět? Co mohu v životě dokázat? Jaký je můj vnitřní postoj k financím a majetku aneb jaké penízky ke mně mohou přicházet? V jakém oboru (zaměstnání, podnikání) se mi bude dařit nejvíce? Jakého partnera k sobě mohu přitáhnout, aneb pro jakého partnera jsem se narodil? V jakém obydlí budu šťastný? Čemu se vyvarovat, abych se vyhnul závažnějšímu onemocnění?

veletoč

Jakou mám duši, jakým směrem proudí mé myšlenky a pocity? Jaké možnosti či zdroje mohu využít v oblasti penízků a finančních možností? Jak dokážu komunikovat? Jakým směrem se mám vydat v oblasti bydlení? Co láska v mém životě, potkám nějakou nebo jak jí posilovat? Jak jsem na tom po zdravotní stránce? Jaké jsou mé možnosti v pracovní oblasti? Jaké změny mě v životě čekají? Jakou dovolenou si budu moci dovolit? Jak posilovat své ambice a sebevědomí? Mohu věřit svým přátelům a známým? Jaké překážky mi vstoupí do cesty a v jaké oblasti?

Velký výklad 202...

Velký výklad na rok (jaký si vyberete) je velice detailní výklad propojený s andělskými vhledy. Obsahuje samotný výklad, ale také vaše nastavení do života z pohledu andílků.

Obsahuje více než 15 životních oblastí, jako je domov, láska, práce, penízky, zdraví, studium, přátelství, cestování, štěstí i neštěstí, a mnoho dalších oblastí.

výklad problému do důsledků

Jaký je základ mého problému, co ho vyvolalo, nebo co je jeho příčinou? Co bych měl vědět o současné situaci? Co se začíná dít, nebo se brzy stane? Co se nemůže podařit, na co si mám dát pozor? Co bych pro vyřešení problému mohl udělat? Čeho se nemusím bát? Co určitě nenastane? Jak vše dopadne?

život v budoucnosti

Co bude nejdůležitější, čemu věnovat největší pozornost? Na co si dát pozor? Co mi vchází do života pěkného? Co mě čeká v lásce a vztazích? Co čekat v oblasti práce? Jaké penízky ke mně budou plynout? Jak na tom budu po zdravotní stránce? Na co se připravit v oblasti domova? Jaké štěstí bude u mě? Jakou energií budu disponovat? Který léčivý kámen mi pomůže na mé cestě?

život v mých rukách

Jak by měl můj život vypadat? Je někdo, kdo ovládá můj život, a já nemůžu svobodně dýchat či se svobodně rozhodnout? Jak se dostanu ze spár tohoto člověka? Co tento člověk po mně žádá? Proč mně řídí můj život? Jaký život by tento člověk měl, pokud bych se dostal z jeho spárů? Jaký život bych měl já sám, pokud bych se rozhodoval sám za sebe? Proč se omezuji, proč stále ustupuji? Co mám udělat, abych žil život podle svých představ? Jsem schopný držet svůj život ve svých rukách?

život v přítomnosti

Na co se mám nyní soustředit? Které oblasti (čemu) mám nyní věnovat největší pozornost? Co je příčinou mých potíží? Co na sobě změnit, aby se mi dařilo? Zvládnu to všechno, nebo budu potřebovat pomoc?