cestování a dovolená


cesta do zahraničí

Daleko nebo blízko? Která destinace bude bezpečná? Jakou mohu volit? Mohu vycestovat na více dnů nebo třeba jen na týden? A proč? Užiji si tuto dovolenou, nepřihodí se nic zlého? Pokud ano, na co si mám dát pozor? Čekají mě na ni nějaké překážky? Vrátím se v pořádku domů?

cesta za dobrodružstvím

Co zažiji na této cestě? Co mě pohání se na tuto cestu vydat? Budu cestovat sám? Užiji si tuto cestu? Čekají mě na ni nějaké překážky? Vrátím se v pořádku domů?

dovolená

Jak se mám připravit na cestu? Nenaskytnou se překážky, které by bránily odcestovat? Co se stane v průběhu cesty? Jak dojedu na místo určení? Jaký budu mít pobyt? Vrátím se domů v pořádku?

lázně nebo ozdravovna

Bude mi schválen pobyt v lázních (ozdravovně)? Bude plně hrazen zdravotní pojišťovnou? Prospěje mi tento pobyt na mou psychiku? Prospěje mi tento pobyt ohledně mého zdraví? Setkám se tam se zajímavými lidmi? Navážu zde dlouholeté přátelství? Najdu zde lásku na cestu životem? Vrátím se v pořádku zpět domů? Bude můj domov za dobu mé nepřítomnosti v pořádku, nestane se nic, co by mě rozrušilo?

pracovní cesta

Jak proběhne má pracovní cesta? Sjednám hodně dobrou zakázku? Bude těch zakázek více? Budu po zásluze odměněn? Dostanu prémie navíc? Vrátím se v pořádku zpět? Budu vyslán na další pracovní cestu? Zažiju na ní něco nepředvídatelného? Na co si mám dát pozor?

výlet

Začátek a příprava na výlet Jaké jsou okolnosti výletu aneb co by to mohlo pokazit? Jak bude můj výlet probíhat? Co si z tohoto výletu přinesu dobrého? V jaké náladě bude tento výlet? Jak bude probíhat návrat z výletu?