energie


energie

Co mi ubírá sílu? Jak tomu mohu zabránit? Jak získám zpět energii pro plnohodnotný život? Je mi souzeno být slabý a trpět? Čeho se mám zbavit? Co mám ve svém životě změnit? Na čem pracovat, aby má energie zesílila? Podaří se mi to?

Energie a životní síla

Jaká je moje energie a životní síla? V čem spočívá má životní síla? Co mi dává energii a životní sílu? Co mi bere energii a životní sílu? Mám v sobě dostatek sil bojovat o to, co si přeji? Jakým způsobem bych mohl o svou energii a životní sílu přijít? Čemu se vyhnout, abych o energii a životní sílu nepřišel?

Energie čchi

Jaké je propojení mého těla s mou duší? Jakým způsobem moje duše strádá? Jakým způsobem dá moje tělo najevo, že duše pláče? Který živel je pro mě nejdůležitější a proč? Jak se nejlépe spojit s tímto živlem? Jak mi může pomoc vyladit mé čchi? Co bych měl v životě změnit, nebo zcela opustit?

Energie mé duše

Jakou energii jsem dostal do vínku? Jakou energii mi mohou dát andělé? S jakou energií plýtvám? Jakou energii si zasloužím? Co mohu se svou energií nyní udělat? Co mohu se svou energií v životě dokázat?

Energie mého života

Jakou energii nyní mám? Jak s ní mám naložit? Na co ji mám použít? Co mou energii zvýší? Co mou energii sníží, aneb čeho se mám vyvarovat? Co vše s ní v životě dokážu?

Energie přání

Jakou energii má mé přání? Jak zvýšit tuto energii? Je dostatečná pro splnění mého přání? Čím je tato energie blokovaná? Co mám nyní pochopit?

vycucanost

Proč nemám vůbec žádnou energii? Proč jsem stále unavený? Ohrožuje mě nějaká nemoc, která mě oslabuje? Trápí mě v mém podvědomí nějaká událost, kterou je třeba uzavřít? Co ve svém životě dělám špatně? Jak se mohu zbavit života bez energie?