láska a vztahy


abeceda vztahu

Čím prochází náš vztah nyní? Jak napomoci štěstí ve vztahu? Jakou cestou se náš vztah nyní ubírá? Jaké zázemí má náš vztah? Jak předcházet onemocnění vztahu, nedorozuměním? Jaké strachy jsou ukryty v našem vztahu? Zasahuje někdo do našeho vztahu, vnáší zlo do našeho vztahu? Jaký základ má náš vztah? Jakým nebezpečím projde náš vztah? Jak předcházet hádkám? Jak zvládnout menší problémy? Co nového nás čeká ve vztahu? Je mezi námi pravda, nebo je náš vztah protkán lží? Existuje v našem vztahu důvěra z obou stran? Jaká tajemství zůstala neodkryta, jaká tajemství halí jednoho z nás nebo oba? Čekají náš vztah velké změny, případně jaké? Jací přátelé nás obklopují? Co by pomohlo nejvíce našemu vztahu? Jaké překážky budeme muset ve vztahu překonat? Co získáme a o co přijdeme, pokud vztah posílíme a upevníme? Jaká láska obklopuje náš vztah, případně jak přivést lásku do našeho vztahu? Na jakých základech je náš vztah postaven? Jak se k našemu vztahu vnitřně staví partner, co by si přál? Jak se k našemu vztahu vnitřně stavím já, co bych si přál? Jaké má náš vztah šance?

analýza vztahu

Jakou přináším osobnost do vztahu? Jakou přináší partner osobnost do vztahu? Jaký máme vztah? Proč jsme spolu? Jak se na náš vztah dívají ostatní? Co by se dalo na vztahu zlepšit? Jak bude náš vztah pokračovat?

andělská láska

Jaká láska je pro mě připravena? Už je na cestě za mnou? Mohu této lásce jít naproti? Pokud ano, jak? Jsem na tuto lásku připraven? Pokud ne, jak na sobě můžu zapracovat? Potkám na cestě za láskou jinou lásku? Chci již prožívat pravou lásku? Na jakých svých vlastnostech mám pracovat, aby přišla láska do mého života? Ví tato láska (tento člověk) už nyní o mně, setkali jsme se již? Mohu být s tímto člověkem již nyní? Pokud ne, co pro to mohu udělat? Chtěli by mi karty v této záležitosti něco vzkázat?

Averze partnera

Z jakého důvodu mě expartner nesnáší? Proč popuzuje děti proti mně? Čeho tím chce dosáhnout? Proč se neustále zaobírá tím špatným, co bylo? Mohu děti proti manipulaci nějak ochránit? Zklidní se někdy expartner? Jaký dopad averze od mého partnera bude mít na naše děti?

bílý jednorožec

Potkám toho pravého? V jakém znamení se narodil? Jak pohlíží na lásku a vztah? Je připraven na lásku? Jaké má srdce? Byli jsme si souzeni?

bouřka vztahu

Co způsobí následující bouřku vztahu? Ustojí to náš vztah? Jaké vážné následky tato bouřka bude mít? Čeho se mám obávat? Čeho se mám vyvarovat, aby bouřka nepřišla? Jak se mám zachovat, pokud bouřka do našeho vztahu vstoupí? Lze této bouřce předejít? Zapříčiní ji jiní lidé z našeho okolí, nebo bude tato bouřka důsledkem našeho dosavadního chování ve vztahu? Vydrží tuto bouřku náš vztah? Co si z této bouřky odneseme?

celoživotní partner

Podle čeho poznám celoživotního partnera? Jaké má kladné vlastnosti? Jaké má záporné vlastnosti? Jak vnímá lásku a vztah? Jak se staví k penězům a majetku? Jaké má vztahy se svou rodinou? Jak vnímá děti, a má nějaké? Chtěl by další děti? Jak se staví k práci a má nějakou? Vstoupí mi do života v tomto životě, nebo už do něj vstoupil?

Celoživotní partnerství

Co bych na sobě měl změnit? Je něco, co se na mě partnerovi nelíbí? Je šťastný ve vztahu? Dokázal by si představit život beze mě? Dokázal bych žít bez mého partnera? Je naše partnerství na celý život?

cesta naprostého štěstí

Proč mi tento člověk vstoupil do života (milenec, milenka)? Proč mi tento člověk vstoupil do života (manžel, partner)? Proč jsem se zamiloval do tohoto člověka (milenec, milenka)? Zamiloval se i on do mě? Je nám souzeno být spolu? Opustím svého manžela (partnera)? Opustí on svou manželku (partnerku)? Co mu chybí ve vztahu, co mu manželka (partnerka) nedává? Budu schopen mu to dát já? Bude nám dělat problémy můj manžel (partner)? Bude nám dělat problémy jeho manželka (partnerka)? Mohli bychom být spolu šťastni? Jak vše dopadne - jaký bude další průběh našeho nového vztahu?

citové rozhodnutí

JÁ: Jak se ve vztahu projevuji navenek? Co bych v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíc? PARTNER: Jak se ve vztahu projevuje navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? NÁŠ VZTAH: Co partner vysílá do vztahu? Co já vysílám do vztahu? Co stojí mezi námi? vývoj vztahu v brzké době ROZHODNUTÍ: Jaký smysl by mělo, kdybych v tomto vztahu vytrval, co by to pro mě znamenalo? Jaký smysl by mělo, kdybych tento vztah opustil, co by to pro mě znamenalo? rada

citové rozhodnutí II.

Jak se ve vztahu partner projevuje navenek? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíc? Jak se ve vztahu projevuje partnerův partner navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? Co sok vysílá do vztahu? Co partner vysílá do jejich vztahu? Co stojí mezi nimi? µ vývoj vztahu v brzké době Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby v tomto vztahu vytrval, co by to pro něj znamenalo? Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby vztah opustil, co by to pro něj znamenalo? Rada pro mě

Co si o mně partner myslí?

Jak mě partner vnímá ve vztahu? Co ke mně cítí? Jak se ke mně chová? Co k němu cítím já? Po jakém vztahu touží? Co by mi nikdy neodpustil? Jak se k němu chovám? Co mám udělat pro zlepšení vztahu?

čekání na návrat

Jaký vztah jsme měli, jaká byla podstata našeho vztahu? Jak ho vnímal partner, jak se cítil? Co od vztahu očekával? Čím jsem ho zklamal? Co vedlo k rozchodu? Čím by se to dalo napravit? Co mu nejvíce vadilo? Co mám nyní dělat? Co bych v zádném případě dělat neměl? Rada

čekám na návrat partnera

Jak náš rozchod bere partner v současné době? V čem můžu na sobě zapracovat, aby se mi vrátil co nejdříve? Co dělám stále špatně? Co bych měl nyní udělat pro náš vztah, na duchovní úrovni? Co bych měl nyní udělat fyzicky, v našem světě, pro naši lásku? Co se partnerovi nyní motá v hlavě? Nad čím přemýšlí ohledně našeho vztahu? Proč mu to tak dlouho trvá?

čekám na zadaného partnera

Mám šanci na návrat partnera, i když už je v jiném vztahu? Rozejde se s milenkou (milencem)? Pokud ano, bude pak hledat jiného (jinou)? Jak by reagoval na SMS, kdybych ho někam pozval? Mám vyčkat na krizi v jejich vztahu? Mám vyčkat, až se mi ozve? Co mám udělat, abych na sebe upozornil? Vezme si milenku (milence) a uzavře manželství nebo registrované partnerství? Potkal bych i já jinou lásku, kdybych na něj nečekal?

čtyřlístek lásky

Miluje mě můj partner? Co je pro mě ochoten udělat? Co by obětoval pro naši lásku? Jaké štěstí nás čeká ve vztahu? Je něco, co ohrozit by mohlo náš vztah? Vybral jsem si svého partnera dobře?

dávka lásky

Jak zvýšit lásku v našem vztahu? Čím okořenit náš vztah mohu? Co mi v partnerství chybí? Co partnerovi v partnerství chybí? Jaká je hloubka naší lásky? Jak na mě skutečně nahlíží rodina mého partnera? Jak na mého partnera nahlíží má rodina? Je to láska na celý život?

dávná láska

Proč nemohu zapomenout na toho, s kým mě pojí minulost? Myslí tento člověk také na mě? Máme spolu ještě něco prožít? Mohli bychom vytvořit dokonalý pár? Jaký život bychom spolu měli? Litoval bych někdy, pokud bychom se k sobě vrátili? Touží tento člověk po mně, jako já po něm? Mám udělat první krok?

dilema
Byl mi přítel (manžel) po celou dobu manželství (partnerství) věrný? Hledal si milenky nebo milence přes internet? Vyhledával placené sexuální služby? Byl mi nevěrný v době mého těhotenství? Byl mi nevěrný po narození dítěte? Měl mimo mě paralelní vztah? Chtěl se vůbec někdy k nevěře přiznat? Budeme spolu po rozchodu (rozvodu) slušně vycházet? Bude včas platit alimenty? Bude plnit domluvenou dohodu ohledně setkávání s dítětem /dětmi? Je rozchod pro mě to nejlepší? Jak to budou vnímat děti (dítě)? Najdu si jiného partnera pro život?

dítě partnera

Jak mě dítě mého partnera vidí? Jak se mu mohu co nejvíce přiblížit? Jak získám jeho náklonnost? Co by si přálo ze všeho nejvíce? Chtělo by návrat svých rodičů, nebo chápe, že to již možné není? Jak co nejlépe zvládnout jeho nálady? Co mi těmito náladami vlastně říká? Mohlo by někdy mezi námi vzniknout pouto?

dítě - rodič

Jakou mám osobnost?   Jakou má osobnost mé dítě?  Jaký máme mezi sebou momentálně vztah?  V čem mu mohu důvěřovat?  V čem mu důvěřovat nemám?  Jak spolu budeme vycházet při rozdílných názorech?  Jak spolu budeme vycházet v budoucnu?

dlouhé čekání

Vyplatí se mi čekat na to, co si přeji, nebo je to zbytečná ztráta času? Budu čekat ještě dlouho? V jakém horizontu se toto čekání ještě objevuje? Jak tomu mohu jít naproti? Co pro to mohu udělat? Jsou mé představy o splnění správné, nebo mě něco nepříjemně překvapí? Idealizuji si něco nebo někoho, víc než je zdrávo? Přivede mě to, na co čekám, ke štěstí? Pokud půjdu jinou cestou, co mi to přinese?

Dlouhodobé partnerství

Jak mě vidí partner jako člověka? Co se mu na mě nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se mnou je tak dlouho? Jaký vztah skutečně máme? Poohlíží se po někom jiném? Pokud ano, proč? Je to má polovina duše, nebo jsem si vybral špatně? Budeme spolu ještě dlouho?

dokonalé manželství

Našel jsem toho pravého partnera pro život? Jak nahlíží na naše manželství? Co mu v manželství chybí, i když to nedává najevo? Co se mu na našem manželství líbí? Proč si vybral právě mě? Vydrží nám manželství a láska celý život?

druhá fáze vztahu

Seznámí mě partner se svými rodiči, je na tento krok připraven?  Jak mě přijmou?  Seznámí mě se svými dětmi, dítětem?  Jak mě přijmou?  Nabídne mi společné bydlení?   Nabídne mi sňatek?  Přemýšlí o naší společné budoucnosti?  

dva na lásku

MŮJ VZTAH Je můj manžel (partner) spokojený ve vztahu? Najde si někoho jiného, pokud ho opustím? Budu mít sílu ho opustit? JEHO (JEJÍ) VZTAH Jak to má nyní doma? Miluje ji (ho)? Proč zůstává v tomto vztahu? Bude mít sílu opustit svůj současný vztah? NÁŠ VZTAH Jaké city ke mně chová? Je ochoten jít se mnou životem? Co získám, pokud se pro něho rozhodnu? RADA Jak bych se nyní měl zachovat?

hádka

Proč mezi nás hádka vstoupila? Co bude mít za následek? Jak hádku vnímá partner? Co mu tato hádka přinesla? Jak jí vnímám já? Co mi tato hádka přinesla? Pochopíme, co máme, nebo se bude hádka opakovat?

hledání lásky

Co dělám špatně, že jsem stále sám? Jak bych mohl na sobě zapracovat, aby se to změnilo? Co se na mně nelíbí ostatním, co překáží lásce v mém životě? Mám hledat lásku, nebo si mě najde láska sama? Co bych pro budoucí vztah mohl ještě udělat? Jaký by mohl být můj budoucí partner? Kde bychom se mohli setkat? V jakém časovém rozmezí potkám lásku pro vztah?

hledání lásky II.

 Proč jsem zatím nenalezl toho pravého? roč jsem zatím nenalezla perfektního partnera?  Co můžu udělat k nalezení takového partnera?  Kdo by mohl být pro mě ten pravý?  Kde naleznu perfektního partnera?  Kdy ho naleznu?

hloubka vztahu

Jaký je náš vztah? Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jak vypadá náš vztah na povrchu? Jaký je náš vztah hluboko uvnitř?

hlubší smysl našeho vztahu

Proč jsme se s partnerem potkali? Co máme společně řešit nebo udělat? Co přináším do vztahu? Co přináší partner do vztahu? Co jsme prožívali v minulém, společném životě? Čeho se obávám v tomto vztahu? Čeho se obává partner? Jak tyto obavy můžeme odstranit? Co dělat, abychom náš vztah prožívali v harmonii? Čím je můj partner pro mě? Co znamenám já pro partnera? Jaké je společné řešení našeho vztahu? Co je pro to třeba udělat z mé strany? Co by měl partner udělat? Naplníme lásku v tomto životě, nebo půjdeme každý svou vlastní cestou?

izolace od lidí

Proč se straním lidí, mám snad nějakou fobii? Čeho se tak moc bojím? Mám pracovat na svém sebevědomí, případně jakým směrem? Co na sobě mohu zlepšit? Je třeba řešit, co si o mně lidé myslí? Co si podvědomě o sobě myslím já sám? Co se mi vnitřně nelíbí na chování lidí, třeba to, co vědomě nevím, a co mě izoluje od lidí? Dokážu se s tím vypořádat sám? Co by mi nejvíce pomohlo, abych to změnil?

Jak na člověka, který se mi líbí?

Jaký je člověk, kterého chci získat?   Co by si ve vztahu přál ze všeho nejvíce?  Co by si ve vztahu nepřál za nic na světě?  Jakého člověka by vedle sebe snesl?  Čím ho mohu okouzlit?  Co by nedokázal nikdy odpustit?  Co na něj nezabere?  Čemu neodolá?  Jak ho mohu získat?

Jak najdu lásku?

Jaký jsem právě teď? Jakou lásku potřebuji? Co musím vyjádřit? Co musím dát? Co musím vzít? Jak najdu lásku?

Jak se bude láska vyvíjet?

Jakou mám osobnost? Co se stalo v minulosti, o čem nevím? Co se stane pozitivního v této situaci? Co se stane negativního v této situaci? Jak se situace bude vyvíjet? Budu s vývojem spokojený či nespokojený?

Jak to se mnou myslí?

Proč si vybral právě mě? Čím jsem ho zaujal? Jak to se mnou myslí? Stojí o vztah se mnou? Co dělat, aby byl spokojen? Jak docílit vztahu s ním? Stojí vztah s ním za to? Potkám ještě někoho jiného, kdo by o vztah se mnou stál více? Jaký vztah je pro mě ten pravý?

Jaký mě čeká úkol ve vztahu?

Jak vypadá náš vztah v současné době? Na co se mám připravit? Co jsem přinesl do vztahu? Co přinesl do vztahu partner? Co musím ve vztahu prožít a překonat? Co musí můj partner ve vztahu prožít a překonat? Jak náš vztah dopadne?

Je nevěrný?

Jakou má můj partner osobnost? Jaké vztahy zažíval v minulosti? Jaký má názor partner na náš vztah? Jak byl připraven do vztahu? Co zažíval ze strany otce? Co zažíval ze strany matky? Kdyby měl příležitost, byl by mi nevěrný? Pohybuje se kolem něj někdo, kdo by mohl narušit náš vztah? Jaký by byl důvod jeho nevěry? Je mi nevěrný?

Kam se vztah ubírá?

Jakou mám osobnost? Jaké mám představy o vztahu? Co cítím k partnerovi? Jakou má osobnost partner? Co ke mně cítí? Jak si partner náš vztah představuje? Jak by se ke mně chtěl chovat? Jakým způsobem budu vztah rozvíjet? Jakým způsobem bude vztah rozvíjet partner? Jakým způsobem se vztah bude rozvíjet? Co nás čeká ve vztahu v nejbližší době? Co nás čeká ve vztahu později?

Kamarád pro život

Může být můj kamarád víc než jen kamarád? Cítí ke mně něco víc? Co bych získal sexem s ním? Co bych naopak ztratil? Narušilo by to naše přátelství? Jaký život bych s ním měl? Našel by si jiného kamaráda (kamarádku)? Opustil by mě?

láska a moudrost

Používám ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Používá můj partner ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Jak sladit lásku s rozumem, abych prožíval skvělou lásku? Jak se mám chovat ke svému partnerovi, abychom byli oba dva šťastni? Jak by se měl chovat můj partner ke mně? Co nám ve vztahu chybí? Čeho máme ve vztahu moc, a spíše to našemu vztahu škodí? Na jakých negativních vlastnostech by měl zapracovat můj partner? Na jakých negativních vlastnostech mám u sebe zapracovat? Jakým způsobem zajistit v našem vztahu lásku a štěstí?

Láska a nenávist

Je láska mého partnera opravdu pravá? Pociťuje někdy nenávist vůči mně? Co se partnerovi na mně nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se někdy chová tak, jako by mě neměl rád? Je spokojen s naším vztahem? Dokázal by mě v současnosti nebo budoucnosti uhodit? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby naše láska jen kvetla?

Láska až za hrob

Potkal jsem již toho pravého partnera? Jakou lásku ke mně současný partner chová? Je to partner pro život? Co by pro mě byl schopný udělat? Překvapí mě něčím? Jak se zachová ve zlých dobách? Opustí mě někdy?

Láska na dálku

Miluje mě stále má láska, i když je nyní v cizině? Nenašla si tam někoho jiného? Vrátí se mi brzy zpět? Nepoškodí toto odloučení náš vztah? Najdu si já do doby návratu někoho jiného (třeba jen na sex)? Bude to návrat poslední, nebo mi zase poté odjede? Co by má láska dělala, kdybych za ní do ciziny přijel?

láska na inzerát

Najdu svou lásku přes inzerát? Najdu svou lásku přes facebook nebo jinou síť? Znám již tohoto člověka? Co mohu o tomto člověku vědět, co mi může být prozrazeno? Mohu tomuto člověku věřit? Bude to láska pro život? Čeká nás společná budoucnost (děti, bydlení...)?

láska nebeská

Je můj partner mojí půlkou duše? Je naše láska požehnaná? Mohu něco udělat pro zlepšení našeho vztahu? Je můj partner spokojen ve vztahu? Je něco, co se mu na mně nelíbí? Na co si mám dát pozor? Jak se nám bude společně dařit? Zůstaneme spolu?

Láska nepočká

Miluje mě můj partner? Proč se mi tak málo ozývá? Co mám dělat, abychom se vídali častěji? Chtěl by se mnou bydlet? Jak se zachová, pokud mu nastíním společné bydlení? Počítá se mnou do budoucna? Chtěl by mít se mnou miminko? Je to ten pravý partner pro život? Objeví se ještě někdo jiný?

Láska sobecká

Proč mě partner přehlíží? Co mu na mně tolik vadí? Má raději kamarády než mě? Líbí se mu se mnou? Má někoho jiného, o kom nevím? Rozejde se se mnou, plánuje to, nebo bude plánovat? Co mu dává náš vztah? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby se mi více věnoval?

láska v minulém vztahu

Co nám brání být spolu? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Je partner nakloněn lásce? Co dělat, abychom byli spolu? Co nedělat? Kdo nebo co nám brání v lásce, a jak tomu předejít? Proč nekomunikuje? Kdy by se mi mohl ozvat?

láska vchází do života

 Byl by schopen se do mě někdy zamilovat? ஐ Bude to přítel? Bude to milenec? Proč mi vstoupil do života? Proč jsem mu vstoupil do života? Co mám udělat, aby zůstal v mém životě? Vznikne mezi námi láskyplný a hodnotný vztah na delší dobu?

lekce sexu

Jaký je můj sexuální život, jak na něj pohlížím? Jaký je sexuální život partnera, jak na něj pohlíží? V čem ve mně probouzí partner zájem? V čem probouzím zájem v partnerovi? Jak se s partnerem cítím? Jak se partner se mnou cítí? Jaký je náš sex z jeho pohledu?

má milenku (milence)

Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší můj partner? Jaký je náš vztah? MILENECKÝ POMĚR Jaký je jejich vztah po duševní stránce? Jaký je jejich vztah po hmotné stránce? Jaký je jejich vztah po citové stránce? Jaký je jejich vztah po sexuální stránce? ON Jaké má důvody k nevěře? Pro koho se nakonec rozhodne? JÁ Co mám dělat, když se nerozhodne pro žádnou z nás? Rada pro mě

Má vztah ještě cenu?

TAZATEL Jaký je můj náhled na náš vztah? Co dělám ve vztahu špatně? Mám se změnit? Pokud ano, tak jak? Miluji ještě partnera? PARTNER Jaký je partnerův náhled na náš vztah? Co si myslí partner o našem vztahu? Proč mě chce opustit? Má někoho jiného? Nelíbí se mu na mně něco? VZTAH Jaký je náš vztah? Jak ho vnímá partner? Jak ho vnímám já? Dá se náš vztah zachránit? Co pro to musím udělat? Jak dlouho vztah vydrží, pokud se ho pokusím zachránit? ROZHODNUTÍ Bude mi lépe bez partnera? Dokážu žít bez partnera? RADA Co bych měl udělat?

malý náhled na vztah

Jak vypadá momentální situace, ve které se náš vztah nachází? Co nás s partnerem spojuje? Co nás s partnerem rozděluje? Jaký má partner názor na náš vztah? Jak se bude vztah dál vyvíjet? Jak vztah dopadne? Jak si mám partnera získat? Co by mohlo vztahu bránit?

Mám šanci?

Ten, kdo se mi líbí, jaký je? Co nosí v hlavě, na co myslí? Co je pro něj teď důležité? Jaké má klady? Jaké má zápory? Jaký vztah zaujímá ke mně? Jaký by byl vztah s ním, kdybychom spolu žili? Jak si ho získat? Čím bych vztahu zabránil, aneb jak se chovat nemám? Mám šanci na vztah s ním, nebo je to jen planá iluze?

manželství

Proč pochybuji o svém manželství? Je v něm skrytá vada, kterou cítím? Bylo by mi lépe, kdyby toto manželství skončilo? Jak nahlíží na naše manželství můj manžel (má manželka)? Cítí pochyby, tak jako já? Jak oživit naše manželství? Jak dosáhnout štěstí v našem manželství? Jak by naše dítě (naše děti) vnímali konec manželství? Zvládnu své pochyby v manželství, jsou vůbec oprávněné?

mé šance

Jaké mám šance získat toho, kdo se mi líbí? Je zde někdo jiný, sok nebo sokyně, v jeho životě? Stojí ještě někdo jiný o toho, kdo se mi líbí? Jak nahlíží na mě? Jakou má představu o vztahu? Má nějaké tajemství, které by mohlo vztahu bránit, případně jaké? Jak nahlíží na možnost založení rodiny? Jaký život bych s ním měl?

mezilidské vztahy

Tazatel - dítě (rodič, příbuzný...) - osobnostní profil současná situace ve vztahu možné problémy, které nastanou citové ovlivnění blízká budoucnost vzdálená budoucnost

milostná past

Jakou má partner (manžel) osobnost? Jakou mám osobnost já? Jakou má osobnost partner (milenec)? Jakou osobnost má sok (sokyně)? Jaký je můj vztah s partnerem (manželem)? Jaký je můj vztah s partnerem (milencem)? Jaký je vztah partnera (milence) a jeho partnerky (manželky)? Co by si partner (milenec) přál v tomto vztahu? Bude můj sok (sokyně) spokojen s partnerovým rozhodnutím? Bude můj partner (manžel) spokojen s mým rozhodnutím? Budu já spokojen s jeho rozhodnutím? Co mi radí karty?

miluji ho

Jaký mám vztah k osobě, kterou chci ovlivnit? Jaká je osoba, kterou chci ovlivnit? Jak bych ji chtěl ovlivnit? V čem je můj záměr dobrý? V čem je můj záměr špatný? Co mám použít, jak mám se zachovat? Čeho se mám vyvarovat? Čeho mohu dosáhnout? Čeho nemohu dosáhnout? Jaký bude pravděpodobný výsledek mého snažení?

miluji ženatého muže (vdanou ženu)

Jaký vztah bych chtěl mít s tímto člověkem? Jaký vztah by chtěl mít on se mnou? Jaký je náš současný vztah? Miluje svého partnera? Dává svému partnerovi dostatek peněz na chod domácnosti? Proč je nevěrný? Co mu neposkytuje jeho partner? Jak se na manželství dívá jeho partner? Má jeho partner milence (milenku)? Jsou děti, které vychovává, opravdu jeho - jsou tyto děti biologicky jeho? Pro kterého z nás se nakonec rozhodne? Co mi radí karty?

můj vztah

Jaký je můj vztah? Jaké vlivy zvenčí na vztah působí? Čím k tomu přispívám já? Co můj vztah ovlivňuje z minulosti? Jaké vlivy budou mít vliv na vztah v budoucnu? Jak vztah vnímá partner? Čím do vztahu přispívá? Jaké bude naše společné řešení, aneb co máme udělat? rada pro mě

náhled do partnerství

Co si myslím o svém partnerovi, jak o něm smýšlím? Co si myslí partner o mně? Co mám v srdci? Co má můj partner v srdci? Jak se ke mně partner chová navenek? Jak se chovám já k němu? Jaká je současná situace našeho vztahu?

náhled do srdce

Proč dělám v životě špatná rozhodnutí ohledně lásky? Proč jsem vždy ten, kdo v lásce prohrává? Jak mám na sobě pracovat, abych měl lásku u sebe? Proč jsem ten, kdo je klamán? Objevil se v mém životě už partner duše? Pokud ano, proč nám to nevyšlo? Pokud ne, potkám ho v tomto životě? Mám se ještě v lásce a sebelásce něčemu naučit? Budu skutečně šťastný, najdu správného partnera?

náhled do vztahu

Jak mě vidí partner, co si o našem vztahu myslí? Jaký je jeho podvědomý vztah ke mně? Co cítí, aniž by si to uvědomoval? Jak se partner chová navenek? Jaké jsou jeho city ke mně? Co by si přál od našeho vzájemného vztahu? Co by si v tomto vztahu nepřál? Jaký je můj vztah k němu? rada pro mě

náhled na budoucí lásku

Kdo by mohl být pro mě ten pravý? Jaké má pozitivní vlastnosti? Jaké má negativní vlastnosti? Kde bydlí? Jaké má zaměstnání? Jaký má finanční příjem? Jaký je jeho rodinný stav? Má děti? Kde se potkáme? Kdy bychom se mohli potkat?

náhled na budoucnost vztahu

Jak se projevuji ve vztahu? Jak se projevuje partner ve vztahu? Jaká je současná situace ve vztahu? Jaké problémy nastávají nebo brzy přijdou? Jak vztah citově ovlivňujeme? Co nás čeká v blízké budoucnosti? Co nás čeká ve vzdálenější budoucnosti?

náhled na trojúhelníkový vztah

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost partner? Jakou má osobnost sok? Co mě spojuje s partnerem? Co spojuje mého partnera a mého soka? Co škodí našemu vztahu? Co škodí vztahu partnera a mého soka? Co je osudem souzeno nám dvěma? Co je souzeno partnerovi a mému soku? Jaká nás čeká budoucnost? Jaká čeká budoucnost partner a soka? Co si přeje můj partner? Jak se zachová či rozhodne můj partner?

náhled na vztah

Jak vypadá náš vztah? Jak se projevuji ve vztahu? Jak se projevuje ve vztahu partner? Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jak se cítím ve vztahu? Jak se cítí ve vztahu partner? Co chci od vztahu, jaké je mé přání? Co chce partner od vztahu, jaké je jeho přání? Co nás ve vztahu ještě čeká?

nalezení lásky

Jaký je člověk, který mi vstoupil do života? Co od něj mohu očekávat? Jaký vztah si představuje? Představí mě rodině a přátelům? Jak mě rodina a přátelé přijmou? Jak přijmou partnera mí rodiče, rodina? Co bych o něm měl vědět zásadního, co nevím? Bude z něj životní partner?

napadení lásky

Je někdo, kdo naší lásce nepřeje? Proč si partner píše s jinými? Mám se obávat o naši lásku? Co mohu očekávat? Jak zvládnout psychiku a nápor žárlivosti? Jaké city ke mně partner cítí? Vydrží naše láska a bude vzkvétat?

nastavení na lásku

Proč dělám v životě špatná rozhodnutí ohledně lásky? Proč jsem vždy ten, kdo v lásce prohrává? Jak mám na sobě pracovat, abych měl lásku u sebe? Proč jsem ten, kdo je klamán? Objevil se v mém životě už partner duše? Pokud ano, proč nám to nevyšlo? Pokud ne, potkám ho v tomto životě? Mám se ještě v lásce a sebelásce něčemu naučit? Budu skutečně šťastný, najdu správného partnera?

nastupující láska

Zvolil jsem si dobře partnera? Co přináším do vztahu? Co přináší partner do vztahu? Jak jsem spokojen ve vztahu nyní? Jak je partner spokojen ve vztahu nyní? Jak budu spokojen ve vztahu v budoucnu? Jak bude partner spokojen ve vztahu v budoucnu? Vydrží nám vztah delší dobu?

návrat

Co vedlo k rozchodu? Co by mohlo způsobit návrat? Jaká je chemie mezi námi dvěma? Co na partnerovi miluji? Co přinesl do mého života tento partner, a nikdo jiný před ním? Kde je původ mého rozbitého srdce? Jaký byl skutečný důvod rozchodu? Vrátíme se k sobě?

Nenaplněná láska

Miluje mě ten, kterého i já miluji? Proč je s někým jiným, co má on/a, co já nemám? Mám u něho nějakou šanci? Co mohu udělat proto, abych patřil do jeho života? Jaký vliv má jeho partner na život mé lásky? Po čem moje láska skutečně touží?

nepřátelé

Mám mnoho nepřátel? Chystají na mě něco, co bych měl vědět? Jakým způsobem se k tomu postavit? Proč, nebo co, vedlo tyto lidi k nepřátelství? Mohu to nějak napravit, pokud je chyba u mě? Pokud to řešit nebudu, jak to dopadne? Pokud to řešit budu, jak to dopadne? Jsem já pro někoho nepřítel?

nevěra

Jaký má důvod k nevěře? Co jsem udělal špatně, jakou vinu na tom nesu já? V čem je partner nespokojen v našem vztahu? Co mu nadávám ve vztahu? Co mu ve vztahu chybí? Existuje již někdo jiný v jeho životě? Chce mě opustit? Co mám udělat, aby byl v našem vztahu šťastný?

nevyhnutelný rozchod

Jaká je moje osobnost? Jak vnímám náš vztah? Co bych si přál změnit v tomto vztahu? Jakou osobnost má můj partner? Jak vnímá partner náš vztah? Co by si přál partner změnit v tomto vztahu? V čem se partner přetvařuje? Jaký máme vztah? Jaké překážky nás ještě v budoucnu čekají? Má můj partner milence (milenku)? Jak se bude náš vztah vyvíjet, co mohu očekávat? Mám se s partnerem rozejít?

něžná láska

Jsem schopen něžné lásky? Potkám člověka, se kterým tuto lásku prožiji? Jaký ten člověk je? Jak ho poznám? Jaké bude naše první setkání? Jaké bude naše první milování? Jaká je jeho rodina, přijme mě? Bude tato láska na krátký čas, nebo je to láska na celý život? Jaký život s tímto člověkem budu mít? Stojí mi tento člověk za to, abych vše opustil a šel za touto láskou?

nová láska do důsledků

Jaký bude můj partner, aneb jak starý bude? (mladý, střední věk, starší...) Jaký bude můj partner, aneb jak bude ještě vypadat? (chůze, držení těla, upravenost, oblečení...) Jakými traumaty prošel, aneb na co se mám připravit? Jaké má kladné stránky? Jaké má záporné stránky? Jakých chyb se v životě dopustil? Jaké motivace má pro život? Je schopen řešit složité i jednoduché problémy ve vztahu? Budu s ním šťastný?

nová láska do života

ஐ Potkám ještě lásku pro trvalý vztah?ஐ Znám tuto osobu již nyní? ஐ Jak vypadá? ஐ Bude setkání rychlé, nebo si počkám delší dobu? ஐ Kde mám hledat? ஐ Jaký bude po citové stránce, jak to má s láskou? ஐ Jaký bude po intimní stránce, jak to má se sexem a studem?ஐ Jaký bude po finanční stránce (dluhy, bez dluhů, majetný...) ஐ Jak se bude náš vztah vyvíjet do budoucna?

nová známost

Co ke mně on (ona) cítí? Jak to se mnou myslí? Čeká nás společná budoucnost? Na co si mám dát u tohoto člověka pozor? Mohli bychom založit rodinu, zůstali bychom spolu? Jak nahlíží na vztah a lásku?

nové přátelství

Jaký je člověk, se kterým chci navázat přátelství? Jakou má povahu? Bude stát o přátelství se mnou? Mohu se na něj ve všem spolehnout? Nezradí mou důvěru? Můžu mu svěřit jakékoliv tajemství? Bude mít na mě dostatek času? Vyslechne mě kdykoliv to budu potřebovat? Bude toto přátelství na delší dobu?

Nový vztah

Co je za člověka, se kterým jsem se seznámil? Má vyřešenou minulost, případně co z minulosti ještě řeší? Jak často se budeme vídat? Je něco, co mi tají? Co se mu na mně nelíbí, o čem mi nepoví? Co se mu naopak na mě líbí? Máme šanci na společný vztah? Jak tomu mohu jít naproti, nebo proč bych ho měl nechat plavat, pokud šance na společný vztah není?

obnova lásky ve vztahu

Co brání naší lásce? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Usmíříme se, vzkvete opět naše láska? Co pro to mohu udělat? Co bych dělat neměl? Proč mezi námi vázne komunikace? Kdy by se to mohlo zlepšit?

obnovení lásky ve vztahu

Proč nemám láskyplný vztah? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Je nakloněn můj partner lásce? Co bychom měli dělat, aby láska byla opět s námi? Co naopak dělat nemáme? Stojí náš vztah za záchranu?

odchod z partnerství

Co mi dává ve vztahu partner? O co ve vztahu s ním přicházím? Je odchod z partnerství dobrý nápad? Jak to vezme partner? Bude mi bez něj lépe? Zvládnu život bez partnera aneb co dělat pro snadné zvládnutí?

odmítnutý partner

Jaký je člověk, který mě tajně miluje, a já o něj nestojím? Vyzná mi svou lásku? Zamiluji se do něj? Jaký bych s ním měl život? Co udělá, když ho odmítnu? Jak se mám bránit jeho případnému hněvu? Bude mi dělat problémy? Jak s ním mám jednat?

odpuštění

Jak se cítí člověk, kterému jsem ublížil? Je připraven mi odpustit? Pokud ne, odpustí mi někdy? Zapomene na to, co se mezi námi stalo? Obnovíme opět kontakt? Jsem připraven na jeho odpuštění? Mám ho kontaktovat a omluvit se?

Odstranění problému

Jak se chovám ve vztahu? Jak se chová ve vztahu partner? Jaký je problém mezi námi? Kde problém vznikl nebo vzniká? Čím problém přiživuji já? Čím problém přiživuje partner? Co dělat pro zdárné vyřešení? Co nedělat, jak ho neřešit? Jakého mohu dosáhnout výsledku, když budu problém řešit doporučeným způsobem? Co se stane, když problém řešit nebudu?

omezenost kontaktu

Budeme se vídat častěji? Jak se mám chovat? Udělá si na mě čas? Prožijeme v blízké době společné chvíle? Cítí něco k manželce? Rozhodne se pro mě? Jak lépe snášet naše odloučení? Stojí mi vůbec za tu námahu?

omezenost kontaktu II.

Zhodnocení jeho srdce  Zhodnocení jeho rozumu  Co mu brání vídat se?  Chtěl by se se mnou vídat?  Mám udělat první krok?  Udělá si na mě čas?  Jaké jsou skutečně jeho city ke mně?  Mohu mu nějak pomoci?  Brání někdo našemu setkání?  Čeho se bojí?  Co dělám já špatně?  Co dělá on špatně?  Proč se mnou nekomunikuje?  Jsem v jeho myšlenkách?  Jak to vidí do budoucna?

omezování partnerem

Proč mě partner omezuje nebo ponižuje? Jaký je to člověk? Je chyba ve mně, napomáhám tomu? Mám změnit své chování? A pokud ano, jak se zachová? Co ho vede k mému ubližování? Mám ho opustit? Našel bych si lepšího partnera, nebo by byl stejný? Ublíží mi někdy fyzicky? Mám se bát o svůj život?

on-line láska

Je tento člověk upřímný? Myslí to se mnou vážně? Jaké má pozitivní vlastnosti? Jaké má negativní vlastnosti? Mohu se s ním setkat? Dojde k našemu setkání? Jaké pocity budu mít z tohoto setkání? Jaké pocity bude mít z našeho setkání? Vznikne mezi námi láska? Zůstaneme spolu?

Otec mého dítěte

Jaký je to skutečně člověk? Co cítí k našemu dítěti? Jaký vliv na život našeho dítěte bude jeho otec mít? Proč se k našemu dítěti nechová podle mých představ? Mají ti dva společnou cestu, nebo se jejich cesty rozejdou? Co by si mé dítě přálo ohledně vztahu se svým otcem?

ovlivnění

Jaký jsem člověk?  Jaký je můj vztah k osobně, kterou si přeji ovlivnit?   Jaká tato osoba ve skutečnosti je?  Jakým způsobem bych chtěl tohoto člověka ovlivnit?  V čem je můj záměr dobrý, co mluví ve prospěch tohoto ovlivnění?  V čem je můj záměr špatný, co mluví v neprospěch tohoto ovlivnění?  Jak mám postupovat, abych tomuto člověku neublížil? Co bych neměl v žádném případě dělat, co by se otočilo proti mně?  Mohu dosáhnout tohoto záměru a v jakém rozsahu?  Co se určitě nestane?  Jak vše pravděpodobně dopadne?

partnerský problém

Jakou mám osobnost? Jakou má partner osobnost? Jaký problém mezi námi leží? Co mám udělat, aby se problém vyřešil? Čeho se mám ohledně tohoto problému vyvarovat? Jak problém dopadne, když ho budu řešit? Jak problém dopadne, když ho nebudu řešit?

partnerství

Co od vztahu očekávám? Co od vztahu očekává partner? Co je ve vztahu rozbité? Jak vnímám nyní náš vztah? Jak vnímá nyní náš vztah můj partner? Jak se mi zdá partner teď? Jak se mi zdál partner na první pohled? Jaké mám obavy o vztah? Jaké okolní vlivy na náš vztah působí? Jaké máme ve vztahu vyhlídky do budoucna?

Partnerství II.

Který partner se k nám nejvíce hodí, jaké je jeho hvězdné znamení? Který je pro nás nevhodný, nebo by s ním byla větší práce, na vztahu, na lásce? Je pro nás lepší žena nebo muž? S kým najdeme to skutečné štěstí? Používají se i karty, minerály, ale i kyvadlo.

Pecivál

Má můj partner radost ze života? Mohl by být akčnější? Jak ho vyprovokovat k akci? Je ve vztahu šťastný? Proč neprojevuje více aktivity? Proč si mě nevšímá? Má mě vůbec rád?

perfektní partner

Je mi souzeno potkat perfektního partnera? Kde žije tento člověk? Jaký je? Co vykonává za povolání? Čím se zabývá ve volném čase? Kde bych ho mohl potkat? Kdy bych ho mohl potkat? Jaký život s ním budu mít? Vezmu si ho? Budeme mít svatbu? Budeme mít miminko?

platonická láska

Hodíme se k sobě? Pojí nás společná karma? Co od vztahu očekává? Přál by si být se mnou? Začneme spolu komunikovat, psát si? Mám si ho přidat na facebooku nebo jiné sociální síti? Jak toto přidání mezi přátele přijme? Rozhoupe se k něčemu? Jak mě vnímá, co si o mně myslí? Pozve mě někam? Co mám udělat, abychom se sblížili? Kdy bychom se mohli sblížit?

Podezření na nevěru

Zakládá se mé podezření na pravdě? Co se mému partnerovi ve vztahu nelíbí? Co by rád ve vztahu změnil? Přemýšlí o rozchodu? Přemýšlí o nevěře? Je někdo, kdo se mu moc líbí?

Pochybnosti

Je můj partner skutečně ten pravý? Proč mám v sobě pochybnosti? Pochybuje také on o našem vztahu? Co se o svém partnerovi ještě dozvím? Přečkáme společně všechna úskalí společného života? Jak se postaví k důležitým problémům, pokud nastanou? Budeme spolu šťastni?

Ponižování ve vztahu

Proč mě partner ponižuje? Jaký důvod mu k tomu dávám? Přináší mu to radost? Co mám dělat, aby se to nestávalo? Je partner nespokojený v našem vztahu? Potřebuji ho k životu? Jak bych se měl bez něho?

porozumění rozchodu

Co ke mně nyní cítí? Jak mě nyní vnímá? Proč se chová jinak, když mě vidí a když mě nevidí? Proč na vše reaguje negativně? Co mám udělat, aby přijal mé pozvání? Mohu ho někam pozvat? Jaký byl skutečný důvod našeho rozchodu? Jaký má vztah k ženám ve své rodině? Jaký má vztah k ženám všeobecně? Očerňuje mě někdo před ním? Pokud ano, jak to vnímá? Máme ještě společnou budoucnost? Myslí na mě? Mohu něco udělat, aby mě chtěl jako dřív, případně co? Co u ostatních hledá, co já mu dát nedokážu? Čeho se ve vztahu se mnou obává? Je lépe na něho zapomenout a jít jinou cestou, nebo tu šance na návrat je?

porozumění s partnerem

Jak se partner projevuje ve vztahu? Co nosí v hlavě? Co nosí v srdci? Co je pro něj důležité? Co ho nezajímá? Co ho formovalo nebo poznamenalo? Kam vědomě směřuje, k čemu chce dojít? Co tají, skrývá nebo nerad ukazuje? Co potlačuje nebo vytěsňuje? Co si přeje? Čeho se bojí? Co mu osud chystá již brzy? Co mu chystá ve vzdálené budoucnosti? Co se může podařit už brzy, čeho by mohl dosáhnout? Co se může podařit později? Co vám tento partner přináší do života?

pravda o vztahu

Jaký jsem právě teď ve vztahu? Jaký je právě teď partner ve vztahu? Jaké máme společné cíle? Chci tento vztah opravdu? Chce tento vztah partner opravdu? Jaká je naše iluze o vztahu? Jak to mohu napravit? Jak to může partner pomoci zachránít? Jaké jsou naše nevyřešené skryté problémy? Co si promítám do partnera? Co si partner promítá do mě?

právo na lásku

Proč jsem se zamiloval do ženatého muže (vdané ženy)? Co ke mně cítí? Má také tak zamotanou hlavu, jako já? Co by si přál ze všeho nejvíce v tomto trojúhelníku? Má náš vztah budoucnost? Jak dlouho náš vztah potrvá?

Pravý přítel

Jak to se mnou kamarád/ka myslí? Jak se vnitřně staví k mé partnerce (partnerovi)? Tuší můj partner, co ke mně kamarád/ka cíti? Jakou budoucnost bychom spolu měli? Pokud zůstane jen u přátelství, jak dlouho potrvá? Pokud by bylo něco víc, zničí to naše přátelství? Dozvěděl by se můj partner/ka o tomto románku? Jak by se k tomu partner/ka postavil?

problém ve vztahu a jeho odstranění

Jak se chovám ve vztahu? Jak se chová ve vztahu partner? Jaký je problém mezi námi? Kde problém vznikl nebo vzniká? Čím problém přiživuji já? Čím problém přiživuje partner? Co dělat pro zdárné vyřešení? Co nedělat, jak ho neřešit? Jakého mohu dosáhnout výsledku, když budu problém řešit doporučeným způsobem? Co se stane, když problém řešit nebudu?

první pohled

Co znamenají pohledy, které ke mně vysílá - proč se na mě láskyplně dívá? Má zájem? Jak se to bude dál vyvíjet? Co pro to mohu udělat? V čem mu můžu věřit? V čem mu věřit nemám? Vznikne mezi námi vztah?

první rande

Co od schůzky mohu očekávat? Těší se partner na naší schůzku? Co ke mně cítí? Co říká jeho srdce? Myslí to se mnou vážně? Z čeho má strach? Jak hluboko je tento strach ukotven? Jak se bude cítit po našem setkání? Jak se budu cítit po našem setkání? Máme naději na společnou budoucnost?

přátelství s překážkami

Na jaké úrovni se nachází naše partnerství? Kam se ztratila zamilovanost? Proč toužím, aby se partner změnil? Jaká je energie našeho vztahu? Jak docílit štěstí ve vztahu? Jaká jsou naše přání ohledně vztahu? Co nás čeká ve vztahu, na co si dát pozor? Jakými změnami je třeba projít?

Překvapení

Jaké překvapení mohu čekat od partnera? Jak se mi toto překvapení bude líbit? Za jakým záměrem mě překvapí? Co mi toto překvapení přinese do života? Čím nám to obohatí vztah? Oplatím partnerovi toto překvapení?

přiblížení partnera

Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jaký je náš vztah? Co od našeho vztahu chce nebo očekává partner? Má o mě zájem? Je připravený se přiblížit? Mám se k němu přiblížit? Jak ho získat? Čeho se vyvarovat, když ho chci získat? Pravděpodobný vývoj našeho vztahu, aneb jakou šanci mám? Jaká je nejvyšší možná perspektiva našeho vztahu? Je ženatý nebo zadaný? Bude se rozvádět, nebo rozcházet s partnerem (pokud nějakého má)? Jak se k našemu možnému vztahu postaví?

rozbor vztahu

Jaký je náš současný vztah? Co máme společného, proč jsme spolu? V čem jsme každý jiný? Co si můj partner myslí o našem vztahu, co by rád změnil? Jak to bude s naším vztahem v budoucnu? Jak se náš vztah vyvíjí, na co se máme připravit? Jaké problémy a překážky nám do vztahu vstoupí? Co dělat pro udržení vztahu?

rozešel jsem se s partnerem

Jak náš rozchod bere partner? Udělal jsem dobře? Co mě čeká nyní v oblasti lásky? Je možný návrat k partnerovi nyní? Je možný návrat k partnerovi v budoucnu? Změní se partner, aby vztah mohl fungovat, již v blízké době? Změní se partner, aby vztah mohl fungovat, v delším časovém období? Uvědomí si své chyby a bude je chtít napravit? Kdy bude vhodná doba pro návrat? Nebude mi vyčítat rozchod nebo můj současný život?

rozhodnutí mezi dvěma partnery

můj partner č. 1 Co mi přinese, pokud budu s tímto partnerem? Co mě s ním čeká? Jak to se mnou myslí? můj partner č. 2 Co mě čeká s tímto partnerem? Co mě s ním čeká? Jak to se mnou myslí? Zhodnocení S kým bych měl lepší život? Koho bych měl opustit?

Rozchod ano nebo ne?

Bude partner šťastný, když zůstanu? Mám odejít? Proč mám odejít? Kdy je vhodný čas na odchod? Budu šťastný, když odejdu? Bude partner šťastný, když odejdu?

rozvodové řízení

Chci požádat o rozvod, je to skutečně správná cesta? Je možné náš vztah ještě zachránit? Chce partner náš vztah zachránit? Pokud přistoupíme k rozvodu, jak bude probíhat? Na co si mám dát největší pozor ze strany partnera u rozvodového jednání? Co bude s našimi dětmi dál? Jak budou rozvod vnímat naše děti? Jak to bude s vypořádáním majetku? Najdu si lepšího partnera?

sousedské vztahy

Proč si nerozumíme? Co se mu na mě nelíbí? Proč mi dělá naschvály? Jaký je důvod jeho nesnášenlivosti? Je možnost usmíření? Kdo by měl udělat první krok? Čekají nás nějaké větší problémy a nedorozumění?

stalking

Proč mě tento člověk stále kontaktuje? Kam až je ochoten zajít? Hrozí mi od tohoto člověka nějaké nebezpečí? Zanechá tohoto jednání sám od sebe? Bude se jeho jednání stupňovat? Pozoruje mě, aniž bych o tom věděl? Jsem v nebezpečí já, nebo někdo z mé rodiny? Je ve spojení s někým, kdo ho v tomto jednání podporuje? Co mohu udělat, jak se mám bránit? Mám na tohoto člověka podat trestní oznámení?

stávka vztahu

Je náš vztah schopen přežít? Má cenu bojovat za tento vztah? Pokud začnu bojovat, bude bojovat i můj partner? Stojí můj partner o vztah se mnou? K čemu to povede, když začnu o vztah bojovat? Co se stane, pokud bojovat nebudu a nechám vztah tak, jak je nyní? Co nám ve vztahu chybí, na čem je třeba zapracovat? Jak se k tomu mám postavit?

svatá řeka opuštění

Má cenu ještě na tohoto člověka čekat? Co mohu pro jeho návrat udělat? Touží po návratu i on, nebo jsou to jen mé představy? Vyplatí se mi na něj čekat, budu s ním

šťastný? Jaké strachy v sobě ukrývá? Proč o mně v současné době nestojí?

svatý grál vztahu

Co mohu udělat pro zlepšení vztahu? Proč nám to nyní neklape? Co dělám ve vztahu špatně? Jak se soustředit na lásku? Čím můžu partnera potěšit? Má náš vztah vůbec budoucnost?

svatba

Jak prožiju svůj svatební den? Co se stane neočekávaného, špatného? Na co se naopak mohu těšit? Kdo nebo co mě příjemně překvapí? Je tato svatba má poslední? Vydrží náš vztah, prožijeme společné štěstí?

Tajemství otcovství

Mám partnerovi prozradit, že naše dítě není jeho? Mám o tom říci skutečnému otci mého dítěte? Jak se můj partner zachová, pokud mu to povím? Jak se zachová skutečný otec dítěte? Pokud se o tom nezmíním partnerovi, dozví se to? Jak vnímá mé dítě mého partnera?

ten pravý / ta pravá

Najdu svou životní lásku, člověka, který koresponduje s mou duší? Jaké hvězdné znamení se ke mně nejvíce hodí? Jakému hvězdnému znamení je lépe se vyhnout? Kde hledat tu pravou lásku mám? Čím mě zaujme? Čím ho (jí) zaujmu já? Co bych měl/a o tomto člověku vědět, jaká tajemství ukrývá? Jaký život s ní/m budu mít? Dočkám se tohoto člověka v tomto životě?

Toxický vztah

Jsem uvězněn v toxickém vztahu? Proč mě partner neustále kritizuje? Co mu na mě vadí? Proč mi neříká vždy pravdu? Proč vše svádí na mě, a své chyby nevidí? Co mu na mě skutečně vadí? Proč tráví čas s jinými, a na mě si ho neudělá? Proč se mu nikdy nezavděčím, proč na mě hledá jen chyby? Stojí o mně? Je schopen mě týrat (fyzicky nebo psychicky) a proč? Má náš vztah ještě cenu?

udržení přátelství

Jaký je můj kamarád? Proč si již nerozumíme? Co se na našem přátelství pokazilo? Kdo za to může? Jde to napravit? Zasahuje mezi nás někdo jiný? Věří tento člověk pomluvám na mou osobu? Můžeme naše přátelství obnovit?

uzavření minulosti

Proč nemohu uzavřít svou minulost ve vztahu? Co pro to mohu ještě udělat? Co mě táhne stále do minulého vztahu? Uzavřu někdy minulý vztah? Potkám lásku i bez uzavření minulosti? Jak se mám nastavit na novou lásku? Bude mi stará láska stále zasahovat do života, pokud ji neuzavřu?

Velký náhled na lásku

Podíváme se na váš partnerský vztah, pokud ho nemáte, tak na člověka, který by mohl mířit do vašeho života. V případě partnerského vztahu, jaký je jeho základ, na čem zapracovat, aby byl vztah harmonický, co vašemu partnerovi chybí, co by od vztahu chtěl... Pokud partnera nemáte, tak kde je chyba, jak na tom zapracovat, zda hledat či nehledat, co pro to udělat, jak na sobě zapracovat, jak zvýšit pozitivní energii...

velký partnerský trojúhelník

Co do vztahu přináším z pozice milenky nebo milence? Co do vztahu přináší partner? Jaký je náš vztah? Jaké jsou jeho důvody k nevěře? Jaký je jeho vztah k manželce (přítelkyni, manželovi...)? Jaký je vztah jeho manželky (manžela, přítelkyně, přítele...) k němu? Jaký mají emocionální vztah? Jaký mají materiální vztah? Jaký mají sexuální vztah? Jaký má on názor na manželství (partnerství)? Jaký má ona (on) názor na jejich vztah? Co ke mně partner cítí? Co si od našeho vztahu slibuje nebo přeje? Jaký bude vývoj našeho vztahu? Jak se k tomuto trojúhelníku partner staví? Miluje mě? Rozvede se (opustí svůj oficiální vztah)? Budeme spolu bydlet? Jak se mám dál zachovat?

víc jak přátelství

Přeje si také více než jen přátelství, chtěl by mě oslovit? Přál by si být (více) se mnou? Rozhoupe se k něčemu? Udělá první krok? Jak mě vnímá, co si o mně myslí? Pozve mě někam? Co mám udělat, abychom se sblížili? V jakém vztahu žije? Jaké má koníčky? Kdy bychom se mohli sblížit?

vklad do vztahu

Co vkládám do vztahu? Co vkládá do vztahu partner? Jaké city ke mně chová partner? Jaký je podvědomý postoj partnera vůči mně? Jak partner vnímá sebe ve vztahu? Jaké je přání partnera ohledně vztahu? Jaké je přání partnera na vztah? Jaká bude další pravděpodobná aktivita partnera ve vztahu? Jaká je momentální podoba vztahu? Kam (k čemu) vztah pravděpodobně spěje? Jaký bude vývoj v nejbližší budoucnosti? Jaký bude vývoj později? Co náš vztah podporuje? Co by mohlo v pokračování vztahu bránit? Jakou radu pro mě mají andělé ohledně nejbližší budoucnosti? Jakou radu pro mě mají andělé ohledně dlouhodobé perspektivy nebo celého vztahu? Čeho se mám vyvarovat?

Vrátíme se k sobě?

Proč jsme se rozešli? Na čem vztah stál, co bylo jeho základem? Proč chci partnera zpět? Co mi partner dal? Co mi partner vzal? Od čeho se mám odpoutat? Co dělat, čím se ho snažit získat zpět? Co nedělat, čeho se vyvarovat? Čeho mohu max. dosáhnout? Čeho dosáhnout nelze? Jaký bude výsledek mého snažení?

vrchol a pád vztahu

Jaký je můj náhled na náš vztah? Jaký je partnerův náhled na náš vztah? Čím vztah posiluji, upevňuji já? Čím vztah posiluje, upevňuje partner? Čím vztahu naopak škodím? Čím vztahu škodí partner? Jaký problém je ve vztahu, jaká krize? Na co si mám dát pozor? Jaká bude nejvyšší možná perspektiva vztahu?

výklad lásky pro svobodné

Proč nemám vedle sebe milujícího partnera? Co mohu udělat proto, abych ho vedle sebe měl? Znám již tohoto člověka? Pokud ano, jak dlouho? Kde bychom se mohli potkat? Jaký tento člověk je? Jak vnímá partnerství, co mi může nabídnout? Podle čeho bych ho poznat mohl? Oslavíme společně příštího svatého Valentýna?

výklad lásky pro zadané

Jaká je podstata našeho vztahu? Čím by mě mohl partner mile překvapit? Čím bych ho mohl překvapit já? Posune se náš vztah někam dál? Můžeme začít pracovat na miminku, nebo to zatím zkoušet nemáme? Byli jsme stvořeni jeden pro druhého, nebo máme každý svou cestu? Jak bychom mohli naší lásku ještě více posílit?

výklad lásky pro čekající

Proč mě ten, jehož mám v srdci, odmítá nebo ignoruje? Co mohu udělat, aby ten, jehož mám ve svém srdci, začal také něco dělat? Jaké jsou jeho skryté touhy ohledně našeho vztahu? Pozitivní nebo negativní. Jak mohu na sobě ještě pracovat, aby si mě všiml? Co nám brání být spolu? Ale skutečně brání? Jak mám překonat toto smutné čekání, co bych mohl udělat? Jaké štěstí nebo neštěstí mi tento vztah přinese do budoucna, pokud bychom byli spolu?

výklad pro trojúhelník

Proč mě ten, jehož mám v srdci, odmítá nebo ignoruje? Co mohu udělat, aby ten, jehož mám ve svém srdci, začal také něco dělat? Jaké jsou jeho skryté touhy ohledně našeho vztahu? Pozitivní nebo negativní. Jak mohu na sobě ještě pracovat, aby si mě všiml? Co nám brání být spolu? Ale skutečně brání? Jak mám překonat toto smutné čekání, co bych mohl udělat? Jaké štěstí nebo neštěstí mi tento vztah přinese do budoucna, pokud bychom byli spolu?

výměna manželek

Jaký je můj manželský život? Jsem spokojena ve vztahu? Proč toužím manžela vyměnit? Jak se mi bude s novým manželem žít? Jaký pocit budu mít z nového domova? Bude se mi stýskat po mém manželovi? Vyměním skutečně manžela, opustím ho? Přinese mi tato výměna něco podstatného, nebo se nic nezmění, a můj život bude stále takový, jaký je nyní? Uvědomím si něco touto výměnou?

Vznikl problém ve vztahu

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost můj partner? Jaký je náš problém ve vztahu? Proč se objevil problém? Jak náš vztah dopadne, pokud nikdo z nás nic neudělá? Jakých chyb se dopouštím? Jakých chyb se dopouští můj partner? Jak by se dal problém řešit? Jak to dopadne, pokud budeme problém řešit společně?

vztah

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost člověk, na kterého se ptám? V čem mu můžu důvěřovat? V čem mu věřit nemám? Oklame mě? Jak budeme spolu vycházet při odlišných názorech? Jak spolu budeme vycházet v budoucnu? Mám mu podat pomocnou ruku, případně jakým způsobem?

Vztah II.

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí se vaše i partnerovo nastavení pro vztah, chyby, kterých se dopouštíte, láska, která je mezi vámi a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy.

Vztah do důsledků

Čím do vztahu přispívám já? Čím do vztahu přispívá partner? Co ke mně můj partner cítí? Jak mě partner vnímá? Jaký je podvědomý postoj partnera vůči mně? Jak partner vnímá sebe ve vztahu? Jaké má partner přání ohledně vztahu? Jaký je názor partnera na náš vztah? Jak se bude snažit partner ve vztahu? Jak vypadá nyní náš vztah? Kam vztah pravděpodobně spěje? Jaký bude vývoj našeho vztahu v blízké budoucnosti? Jaký bude vývoj našeho vztahu později? Co vztah podporuje? Co našemu vztahu škodí? Jakou mají andělé radu pro mě pro nejbližší budoucnost? Jakou mají andělé radu pro krásný vztah do budoucnosti? Čeho se mám vyvarovat?

vztah s tím, kdo se mi líbí

Co očekává tato osoba od lásky? Co očekává od vztahu? Co očekává od osoby, se kterou by chtěl být ve vztahu? Co nabídne ve vztahu, co je pro vztah ochoten udělat? Co je schopen pro lásku obětovat? Jak se ke mně bude chovat, pokud spolu vstoupíme do vztahu? Na co si mám dát pozor ve vztahu s ním?

Vztah směrem ke mně

Jak mě tato osoba vidí? Jaký má ke mně podvědomý vztah? Jak se ke mně chová navenek? Co ke mně cítí? Co by si přála tato osoba od vzájemného vztahu? Co by si tato osoba nepřála? Jaký mám já vztah k této osobě?

Vztahový výklad

Jak si rozumíme? Jak posuzujeme jeden druhého? Jaký je náš vzájemný vztah? Co cítíme ve svých srdcích? Co partner skrývá ve svém podvědomí? Jaká je naše láska? Co dělat, aby náš vztah fungoval?

vztahy

Co si já myslím o partnerovi? Jakým způsobem vnímám partnera? Co svému partnerovi poskytuji, co mu posílám? Co z celé záležitosti vyvozuji? Co si partner myslí o mně? Jakým způsobem mě partner vnímá? Co partner poskytuje mně, co mi posílá? Co z celé záležitosti vyvozuje partner? Co nás spojuje? Kam vztah směřuje?

zamilování

Co je za člověka ten, do kterého jsem se zamiloval? Jaké city ke mně chová? Jaký je můj postoj k němu? Jaká je životní situace tohoto člověka? Je sám, nebo je někde vázán? Je připraven na vztah se mnou? Jaké mám možnosti se k němu přiblížit?

Zamilovanost

Jaký je cíl mé lásky? Co musím nabídnout? Co mi schází? Co u partnera nechci? Co od něj očekávám? Jaké je jádro celé této lásky? Co mohu udělat pro to, aby se vše podařilo?

Zamiluje se do mě?

Jakou má osobnost člověk, který se mi líbí? Na co myslí, jak uvažuje? Jaké má pozitivní vlastnosti? Jaké má negativní vlastnosti? Co si o mně myslí, jak mě vidí? Jaký bych s ním měl vztah? Co mám dělat, abych si získal jeho náklonnost? Co nemám dělat, čím bych ho od sebe odradil? Mám vůbec nějakou šanci?

získání partnera

Váš přítel - posouzení. Co má ve vztahu rád, co ho ve vztahu baví, těší? Co má ve vztahu nerad, co ho nebaví, otravuje? Co si ve vztahu přeje, po čem touží? Co ho fascinuje, okouzluje? Co je pro něj ve vztahu nepřijatelné? Co na něj neplatí, čemu se snadno ubrání? Proč, k čemu je bezbranný? rada, jak ho získat

zkouška mé lásky

Jaká je moje láska k partnerovi? Proč ho tolik miluji? Proč s ním chci žít? Jaký má on vztah ke mně? Jakou zkouškou budu muset projít, aneb co se mám naučit?

Zlepšení vztahu

Jaké pocity zažívám ve vztahu? Co náš vztah ohrožuje? Mohl bych dělat více? Existuje nějaké tajemství, které vyplave na povrch? Jaké překážky přijdou? Jaké pocity zažívá ve vztahu partner? Proč tomu tak je? Co máme dělat? Jak se mám v tomto vztahu zachovat?

Zlomené srdce

Proč mě opustil člověk, kterého jsem tolik miloval? Jakou chybu jsem udělal? Proč ho nemohu dostat z hlavy? Co dělat, abych na něj stále nemyslel? Myslel to vůbec se mnou vážně? Má někoho jiného? Ozve se mi ještě? Objeví se někdo, s kým na tohoto člověka zapomenu? Vrátí se mi?

Změna orientace

Proč nám náš heterosexuální vztah nevyšel? Co jsem udělal špatně? Je můj bývalý partner gay (bývalá partnerka lesbička)? Předstírá změnu orientace? Pokud ano, tak proč? Líbí se mu (jí) milovat se s člověkem stejného pohlaví? Proč odmítá opačné pohlaví? Proč odmítá mě? Myslí na mě někdy? Budeme jednoho dne opět spolu?

Ženáč

Proč si mě tento člověk vybral?  Co mám, co jeho manželka nemá?  Jaký je náš vztah, jeho podstata?  Jaké jsou jeho důvody k nevěře?  Co cítí ke mně?  Co cítí se své manželce?  Co cítí jeho manželka k němu?  Ví o nás jeho manželka?  Opustí ho ona, on jí, nebo zůstanou spolu?  Jak se nakonec rozhodne on?  Jak dlouho to bude trvat, pokud se rozhodne o mně?  Najde se ještě někdo jiný, kdo mě okouzlí?

život v trojúhelníku

Jakou má osobnost můj partner? Jakou mám osobnost já? Jakou má osobnost sok? Jaký je můj vztah s partnerem? Jaký má vztah můj partner a sok? Co by si partner přál v tomto trojúhelníkovém vztahu? Co udělá partner, jak se zachová? Budu spokojen s partnerovým rozhodnutím? Bude můj sok spokojený s partnerovým rozhodnutím? Jaký to na něj bude mít dopad? Co mi radí karty?

Život ve lži

Mám partnerovi prozradit tajemství, které v sobě ukrývám? Jak se zachová? jak ulehčit svému svědomí? Motám se ve lži tolik, že začínám dělat chyby? Jsou ty chyby skutečně fatální pro náš vztah? Tají i můj partner přede mnou něco?

život ve třech

Jak se na vztah dívám? Jak se na vztah dívá můj milenec (manžel)? Jaký máme společný vztah? Co ho přimělo být nevěrný? Jaké je jeho manželství (milenecký vztah)? Co cítí ke své manželce (milence)? Jaký má k němu vztah manželka (milenka)? Co k sobě cítí? Jaký mají vztah po materiální stránce? Udržují spolu sexuální vztah? Co si o svém manželství (mileneckém vztahu) myslí partner? Co si manželka (milenka) myslí o jejich vztahu? Jak se bude jejich vztah vyvíjet? Co ke mně cítí? Co by si v našem vztahu přál ze všeho nejvíce? Jak bude náš vztah dále probíhat? Co mohu od našeho vztahu očekávat? Jak se partner nakonec rozhodne, pro kterou z nás? Co mi radí karty?