katalog - ostatní věštby


čtyřlístek pro štěstí

Kde potkám své štěstí? Která oblast mého života potřebuje štěstí? Jaká příležitost ke štěstí se mi nabízí? Co mi brání ve štěstí? Čím přináším štěstí ostatním? Co nebo kdo potřebuje štěstí víc než já? Jakou silnou stránku nebo talent mám použít pro své štěstí?

kouření

Zbavím se někdy svého zlozvyku, přestanu kouřit? Jak těžký bude první krok? Mám si tento krok naplánovat dopředu? Mám se nějak na tento krok připravit? Bude mě někdo od toho odrazovat? Podpoří mě někdo? Podaří se mi přestat kouřit hned na poprvé? Zapálím si v průběhu ukončení kouření? Budu mít nějaké abstinenční příznaky? Jak je mám co nejvíce zvládnout? Začnu kouřit někdy v budoucnu? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud s kouřením skončím? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud budu kouřit dál?

nepřátelé

Mám mnoho nepřátel? Chystají na mě něco, co bych měl vědět? Jakým způsobem se k tomu postavit? Proč, nebo co, vedlo tyto lidi k nepřátelství? Mohu to nějak napravit, pokud je chyba u mě? Pokud to řešit nebudu, jak to dopadne? Pokud to řešit budu, jak to dopadne? Jsem já pro někoho nepřítel?

skon milované osoby

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

spánek

Proč nemohu klidně spát, co mi v tom brání? Proč se budím ze spaní? Proč mám noční můry? Mám snad nemoc, o které nevím? Mám strach, který mi brání v klidném spánku? Jak si mám přivolat krásné sny? Mám změnit něco ve svém životě?

vánoční rozložení

Jaké pro mě budou Vánoce? Co mě potěší? Jak dopadnou? Na co si mám dát pozor? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší vánoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Vánoce přinesou?

velikonoční rozložení

Jak se mám na Velikonoce připravit Co mi zajíček přinese? Jak budu působit na ostatní? Na co si mám dát pozor? Co se mi podaří? Stane se něco neočekávaného? Splní se mi můj největší velikonoční sen? Jak je mám nejlépe zvládnout? Jaké ponaučení mi tyto Velikonoce přinesou? Potkám někoho zajímavého? Najdu novou lásku pro život?

vyléčení smutku

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek, nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

zlozvyk

Zbavím se někdy svého zlozvyku? Budu mít dostatek sil k tomuto kroku? Budu mít pevnou vůli? Bude mě někdo od toho odrazovat? Podpoří mě někdo? Podaří se mi to hned na poprvé? Budu mít nutkání začít se zlozvykem dříve, než se ho zbavím? Překonám toto období? Začnu s tímto zlozvykem někdy v budoucnu? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud s tím skončím? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud nepřestanu?