zaměstnání


aktuální pracovní pozice

Proč jsem nespokojený se svou současnou pracovní pozicí? Jak na mě nahlíží můj šéf, je se mnou spokojen či nespokojen? Jak na mě nahlíží mí spolupracovníci ohledně práce? Co bych si skutečně v hloubi své duše přál? Co se stane, když dám výpověď? Najdu novou práci v blízké době? Mám se vydat svou vlastní cestou? Co se stane, když v této práci zůstanu? Co mě v této oblasti v případě rozhodnutí zůstat čeká? Pro jakou variantu bych se měl rozhodnout? Jaké mám šance do budoucna ohledně nové práce? Co mě v práci čeká v nejbližší době, na co bych se měl připravit?

cesta na pohovor

Jak se mám na pohovor připravit? Budu žádaný pro zaměstnání, o které se ucházím? Je toto zaměstnání pro mě vhodné? Jak se mám chovat na pohovoru? Jakým nástrahám budu muset čelit? Bude toto zaměstnání uspokojující po finanční stránce? Budu v tomto zaměstnání delší dobu?

depty šéfa

PRÁCE: Co se děje v současné době v našem závodě? Je dost objednávek, nebo práce pro nás? Mám si na něco dát pozor? Mám si na někoho dát pozor? Jak se bude vyvíjet situace v zaměstnání? PENÍZE: Budu spokojen s výší mzdy? Dostanu nějaké prémie? Co mám dělat pro to, aby se můj plat zvýšil? POZICE: Můžu se posunout výš? Hrozí mi jiná pozice ve firmě? Dostanu výpověď, nebo ji dám sám?

hledám zaměstnání

Najdu si práci v blízké době? Co pro to mohu udělat? Která práce je pro mě vhodná? Bude tato práce dobře ohodnocená? Mohu se již nyní připravit na změnu, případně jak? Bude se mi v zaměstnání líbit? Bude kolektiv příjemný? Bude toto zaměstnání na delší čas?

Jakou práci zvolit?

Jaké jsou mé schopnosti? práce 1 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte)Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci? práce 2 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte) Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci? práce 3 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte) Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci?rada, jaká práce z hlediska budoucnosti a profesního růstu je nejvhodnější

mé zaměstnání

Jak se cítím v zaměstnání? Jak mě vidí nadřízený? Jaký názor na mě mají kolegové? Co bych chtěl udělat? Najdu jiné zaměstnání, pokud v současném skončím? Jak se bude vyvíjet mé zaměstnání, co mi přinese do budoucna? Odejdu, nebo zůstanu? Jaké nabídky mi přijdou do cesty? Co mohu očekávat v zaměstnání?

můj postoj k práci

Co bych měl použít při výkonu svého povolání? Jaké potřeby v této práci jsou uspokojeny?Na které potřeby často zapomínám? Co udělat, abych měl práci rád, naplňovala mě a uspokojovala? Co mohu čekat v této práci? Jak se mám skutečně v této práci zachovat?

našel jsem zaměstnání

Je toto zaměstnání pro mě vhodné? Bude se mi v práci líbit? Zvládnu pracovní náplň? Jak budu vycházet s nadřízenými? Jak budu vycházet s kolegy? Mám šanci na postup v zaměstnání? Zůstanu v tomto zaměstnání delší dobu? Budu časem přeřazen na lepší pozici?

postavení v zaměstnání

Jaké je mé postavení v zaměstnání? Jaké bude v budoucnu mé postavení v zaměstnání? Jak na mě nahlíží spolupracovníci? Jak docílit toho, abych se do práce těšil? Jak to bude s mou prací v této firmě do budoucna? Dostanu výpověď?

postup v práci

Mohu pomýšlet na postup v práci? Co bych pro to mohl udělat? Co mi to přinese, kromě vyššího finančního ohodnocení? Zvládnu nápor nových povinností s tím spojených? Zvládnu psychicky postup v práci? Jak se k tomu budou stavět mí spolupracovníci, pokud povýším? Potřebuji něco vědět, než přijmu nebo požádám o postup v zaměstnání? Co to bude znamenat v mém životě? Jaké změny mě čekají?

povýšení

Jaká je má situace ve firmě? Jak vidím své spolupracovníky, co si o nich myslím? Jak mě vidí spolupracovníci, co si o mně myslí? Jak se mám chovat, jak k nim mohu lépe přistupovat? Co od nich nemám očekávat? Jaká situace či lidé mi pomohou dostat se dál? Co bude překážet mé práci, mému postupu?

pracovní cesta

Jak proběhne má pracovní cesta? Sjednám hodně dobrou zakázku? Bude těch zakázek více? Budu po zásluze odměněn? Dostanu prémie navíc? Vrátím se v pořádku zpět? Budu vyslán na další pracovní cestu? Zažiju na ní něco nepředvídatelného? Na co si mám dát pozor?

pracovní možnosti

Jaké mám možnosti? Jaká práce je mi šitá na tělo? Které pracovní nabídky zvážit? Jaké zaměstnání je pro mě nejlepší? Budu v této práci spokojen? Vydržím v této práci delší dobu?

pracovní nejistota

Bude se firma, ve které pracuji, držet ještě na trhu? Postihne ji něco, kdy bude nucena mě propustit? Budu doma za menší plat? Vzchopí se firma, ve které pracuji? Počítá se mnou můj zaměstnavatel do budoucna? Zvládnu do budoucna vše v termínu zaplatit, co mám? Postihne propouštění někoho z mé rodiny? Mám si začít hledat jiné zaměstnání?

pracovní pohovor

Jak se mám na pohovor připravit? Budu žádaný pro zaměstnání, o které se ucházím? Je toto zaměstnání pro mě vhodné? Jak se mám chovat na pohovoru? Jakým nástrahám budu muset čelit? Bude toto zaměstnání uspokojující po finanční stránce? Budu v tomto zaměstnání delší dobu?

pracovní šance

Mám šanci nalézt dobré zaměstnání? Co pro to musím udělat? Na který obor se mám zaměřit? Dostanu slušný plat? Jak se změní můj život? Jak se zapracuji? Vydržím v tomto zaměstnání delší dobu?

současná pozice ve firmě

Jaká je má současná pozice, jak mě ostatní vnímají?Jakou pracovní pozici mohu očekávat v budoucnu? Jak mě vnímají ostatní spolupracovníci? Co mám dělat, aby mě práce více bavila? Co získám svou současnou prací? Kam se poposunu? Chtějí mě dát výpověď z práce? Mám dát já sám výpověď z práce? Najdu mnohem lepší uplatnění, pokud pracovní poměr ukončím?

současné zaměstnání

Jak to bude s mou prací v této firmě do budoucna? Pohorším si finančně, bude mi snížen plat? Dostanu výpověď nebo budu ji donucen dát? Jak se mám zachovat, abych se udržel ve firmě a nebyl mi snížený plat? Pokud ve firmě zůstanu, jaké bude mé postavení? Co můžu v této firmě ještě očekávat? Pokud budu nucen skončit, najdu nové, mně vyhovující, zaměstnání, lehce? Byl bych v novém zaměstnání spokojen a měl odpovídající plat?

spokojenost v zaměstnání

Co mám udělat proto, abych byl spokojený? V čem mohu více zapracovat? V čem mohu polevit? V čem se mohu zlepšit, aby mě práce naplňovala? Zažiji v zaměstnání nějaký postup, a co pro to mohu udělat?

stabilita v zaměstnání

Jak si vede firma, ve které pracuji, nyní? Jaké má vyhlídky do budoucna? Chystá se reorganizace zaměstnanců? Měl bych se já sám bát o své místo? Zůstanu v této firmě na stejné pozici i v budoucnu? Co bych měl udělat, abych si práci v této firmě udržel? Budu v budoucnu v této firmě, nebo mě čeká jiné zaměstnání?

vedení a organizovanost

Jakou sílu v sobě uchovávám? Jaký jsem vedoucí pracovník nebo bych mohl být? Jak dobře dokážu využít logiku a myšlení? Jak velké je moje charisma a má sebedůvěra? Dokážu pracovat s disciplínou v sobě samém? Jak na sobě v tomto směru mohu ještě pracovat? Dosáhnu v životě velkých výsledků, pokud na sobě budu pracovat?Mohu stát v čele organizace nebo podniku?

vhodnost místa

vhodnost místa vaše schopnosti pro místo finance s ním spojené celková spokojenost, kolektiv nebo podřízení, nadřízení průběh při zvolení konkrétního místa