pod pokličkou

HARMONIZACE ČAKER

První čakra nazývá se můládhára, probouzí se mantrických slůvkem LAM a nachází se v oblasti stydké kosti. Oživena bude za pomoci červeného granátu, za podpory červené svíce s kapkou cedrového oleje. Působí blahodárně na páteř, kosti, zuby, nehty, tlusté střevo, konečník, prostatu, tvorbu krve, stavbu duněk a činnost nadledvinek.

Druhá čakra se nazývá svádhišthána, probouzí se mantrickým slůvkem VAM a nachází se v oblasti na 3 prsty pod pupíkem. Oživena buýde za pomoci oranžového karneolu, za podpory oranžové svíce s kapkou santalového oleje. Působí blahodárn+ na hýždě, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř a vše tekuté (krev, mízu, sperma, trávicí šťávy atd.), varlata, vaječníky, prostatu, u žen regulaci cyklu. 

Třetí čakra se nazývá manipúra, probouzí se mantrickým slůvkem RAM a nachází se v oblasti žaludku. Oživena bude za pomoci tygřího oka, za podpory žluté svíce s kapkou esence levandule nebo rozmarýnu. Působí blohodárně na spodní část zad, dutinu břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezinu, žlučník, vegetativní nervový systém a slinivku břišní.

Čtvrtá čakra se nazývá anáhata, probouzí se mantrickým slůvkem YAM a nachází se v oblasti srdce. Oživena bude za pomoci růženínu, za podpory zelené svíce s kapkou růžového oleje. Působí blahodárně na srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůži, brzlík. 

Pátá čakra se nazývá višuddha, probouzí se mantrickým slůvkem HAM a nachází se v oblasti krku. Oživena bude za pomoci chalcedonu, za podpory modré svíce s kapkou esence šalvěje nebo eukalyptu. Působí blahodárně na oblast krku (šíje), týlu a spodní čelisti, uší, ústrojí hlasu, hrtan, horní část plic, průdušky, hltan, paže a štítnou žlázu.

Šestá čakra se nazývá ajna, probouzí se mentrickým slůvkem KŠAM a nachází uprostřed čela. Oživena bude za pomoci ametystu, za podpory fialové svíce s kapkou jasmínového oleje nebo esencí máty peprné. Působí blahodárně na obličej, oči, nos, dutiny, malý mozek, centrální nervový systém, podvěsek mozkový.

Sedmá a zároveň poslední čakra se nazývá sahasrára a nachází se v oblasti temene. Oživena bude za pomoci křišťálu, za podpory bílé svíce s kapkou kadidla nebo lotosového oleje. 

HARMONIZACE 10 ČAKER ANEB ANDĚLSKÉ ČIŠTĚNÍ

Zavřete oči a dýchejte zhluboka. Jste součástí přírody. Vaše nohy mění se v kořeny a prosůstají do země, stále hlouběji. Čerpáte sílu z této země, čerpáte její energii. Tato energie rozšiřuje se dále do těla. Setrvejte v tomto stavu a čerpejte tuto energii.

Soustřeďte se na svou první čakru, která leží pár centimetrů nad stydkou kostí. Je jasně červená, září a sálá, stejně jako oheň. Rotuje a otáčí se. V její energii cítíte, jak se začínáte probouzet v běžném životě. Aktivuje se vaše materiální zabezpečení a touha po rodině. Tato touha je tak silná, cítíte, jak se léčí tato oblast a připravuje se na nový život.

Tato energie roztáčí se k dalšímu centru, které naleznete těšně pod pupíkem. Její oranžová barva se roztáčí a léčí životní sílu. Cítíte, jak tato síla stoupá a vy můžete cokoliv. Měsíční svit se kolem této čakry rozšiřuje, je teplý jako letní noc. Rozšije se více tvořivost, aktivují se skryté nápady.

Měsíční paprsky zasahují do další čakry, kterou naleznete v oblasti žaludku. Září jako slunce na obloze, rozprostírá se kolem celého vašeho těla. Odhání veškeré strachy a hněv. Podporuje vaše skrytá přání a dává jim nový život. Nyní si přejte cokoliv, vaše přání získává nový život. je jako lastura, která se pomalu otevírá. Vyjměte z ní perlu a držte ji v ruce. Stává se vaší součástí, stejně jako vaše přání. Položte si jí na srdce a nechtě jí do srdce vstoupit.

Nyní věnujte pozornost této perle ve svém srdci. Srdce vaše mění se v růžový květ, uvnitř skrývá se perla vašeho přání. Aktivují se city a aláska. Cítíte lásku uvnitř sebe, která sílí a zvětšuje se. Cítíte sílu lásky a prožíváte ji. 

Láska proudí do krční čakry, aktivuje komunikaci. Nebojíte se vyslovit vlastní názor. Dýchejte volně a lehce. Cítíte, jak vás andělé hýčkají a drží v náručí. Nechte se nést na jejich křídlech a nebojte se je požádat o cokoliv. Tím se aktivuje vaše krční čakra.

Andělé hladí vás po tváři a směřují vaši pozornost na čakru třetího oko. Cítíte, jak se otevírá. Poznáváte sami sebe i své myšlenky. Myšlenky odplouvají na vodě zapomnění, až je již nevidíte. Cítíte indigově modré oko, které hledá do budoucnosti.

Díváte se nad sebe a vidíte, jak vás andělé zasypávají hvězdným prachem. V tomto místě nachází se korunní čakra. Máte vlastní přání, největší na světě. Cítíte touhu po štěstí. Toto štěstí začíná vás obklopovat a vy jen prožíváte tento stav naprostého štěstí.

Toto štěstí směřuje do čakry Boží moudrosti. Září zlatě. Plujete v této záři, prohlubuje se vaše víra. Cítíte naprosté spojení s Božím plánem. Otevírá se před vámi krásný život, který je prozářen zlatými paprsky.

Tyto paprsky zasahují do čakry Božího spojení. Nyní se propojujete s Boem a cítíte jeho vedení. Otevírá se vám šestý smysl, nyní jste propojeni s nebeským světem. 

Zhluboka dýchejte a pomalu otevřete oči.