kolo osudu

Nastává rok, kdy se Vám podaří, na cokoliv sáhnete. Natrápili jste se dost, nyní je čas, aby se vše obrátilo k lepšímu. Váš život se začíná měnit k lepšímu, je však zapotřebí pro to také mnohé udělat. Nyní jste již na tyto změny připraveni. V minulosti se stalo mnoho věcí, které Vás donutily dívat se na svět pozitivně, i když příliš pěkné nebyly. Zůstává však spousta věcí, které již změnit nelze, i kdybyste se o to sebevíc snažili. Můžete ale zmírnit dopad špatných věcí. Dostanete druhou šanci od člověka, od kterého byste toto gestu nikdy nečekali. Chopte se této šance a dokažte tomuto člověku, ale i sobě, že si tuto šanci zasloužíte.

Cestovat můžete, nechte pro jistotu zkontrolovat dopravní prostředek, abyste se vyhnuli nehodě. Osud máte na své straně, tak si ho hýčkejte.

Zda budete zdraví nebo nemocní, záleží na tom, jak jste se o zdraví do této chvíle starali. Pokud Vám na zdraví nezáleželo, nemoc se ozve právě tento rok. Pokud jste však o své zdraví pečovali, nemusíte se bát onemocnění. Celý rok Vám budou probíhat v hlavě myšlenky na doby minulé. Chcete se mít lépe, avšak osud si pro Vás připravil určité překážky, které budete muset překonat. Jen tak poznáte, proč se Vám dějí různé věci, ať již dobré, či špatné. Tento rok nic vážného neřešte, na důležité rozhodnutí bude času dost. To, co ztratíte, již nikdy nenaleznete. Pozor si dej také na zloděje.

Partner Vás opět miluje, jako na začátku vašeho vztahu. Máte mnoho příležitostí k navázání vztahu nového, pokud partnera nemáte. Zasáhne osud i v milostném životě, přijměte, co se nabízí, a nepřemýšlejte o tom, zda je to dobré či špatné. I špatné věci jsou k dobru, to poznáte však časem. Jak přistoupíte k lásce, tak ji také obdržíte. Nemyslete na nevěru, jelikož bude odhalena.

Pokud studujete, obdržíte výsledky podle toho, jak jste se na toto studium připravovali. Pokud byl Váš přístup laxní, nečekejte žádné dobré známky. V práci máte štěstí, daří se Vám, dokonce to vypadá na postup či menší prémie. Pokud zaměstnání nemáte, je na čase s tím něco udělat. Zvláště v podnikání se Vám bude mimořádně dařit. Finance se začínají zlepšovat, již brzy budete mít více peněz na věci, které jste si nemohli dovolit koupit.