kolotoč života


Objednací kód: K-17

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

Jaké je mé vnitřní já? Jak na tom budu po finanční stránce? Na co se zaměřit nejvíce? Co bych měl řešit v oblasti bydlení? Jaký čas budu mít na zábavu a využiji ho? Jak na tom budu po pracovní stránce? Jaké bude mé partnerství? Je můj sexuální život v pořádku, nebo je třeba na něm pracovat? Co mám pochopit v životě? Jakého uznání se dočkám? V čem věřit a nevěřit přátelům? Jsou mé naděje reálné? Odkud a kam směřuji? Jak se lépe rozvíjet? Jak navýšit své pracovní nasazení? Jaké myšlenky poslouchat, které povedou k dobrému nápadu? Jak zvládat změnu nálad, nebo své vnitřní nastavení? Jakým aférám a flirtům se vyhnout?

Doba: 90 min

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 1170 kč

Cena pro členy klubu: 1053 kč

S touto věštbou získáváte 10 zlaťáků a 53 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.