kombinace karty č. 10

karta č. 10 = nebezpečí, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Velice rádi sportujete, proto si dejte pozor na své zdraví. Již brzy se do sportu obujete skoro na profesionální úrovni, úrazu se ale téměř vyhnout nedá.

+ PŘEKVAPENÍ

Upadli jste do spárů zlého člověka, který vás jen využívá. Seberte proto veškerou svou vnitřní sílu a vzepřete se mu. Tento člověk je pro vás velice nebezpečný, proto se mějte na pozoru a raději si s ním nic nezačínejte.

+ TOUHA

Vaše plánovaná cesta bude ohrožena. Raději buďte doma a odložte ji, pokud můžete. Jde jen o špatný termín, tato cesta se uskuteční později.

+ JISTOTA

Jste na tom finančně hodně špatně, nabrali jste si mnoho půjček a nyní nevíte, jak vše splatíte. Chcete požádat o osobní bankrot, ale to je ve vaší situaci nemožné. Dojde k obstavení majetku, pokud nic neuděláte. V záloze máte ještě jedno řešení, tak ho využijte bez výčitek.

+ TRVÁNÍ

Operaci bohužel podstoupit musíte, není jiná možnost. Máte dlouhodobé zdravotní problémy a tato operace by je mohla vyřešit. Oprávněně máte strach, ale vše dobře dopadne, i když váš strach je tak velký.

+ STRACH

Chystáte se udělat největší chybu ve svém životě, ještě vše zvažte a rozmyslete si, zda je to jediné možné řešení. Nebojte se obrátit na člověka, který by vás mohl vyslechnout a tím pomoci.

+ KOMPLIKACE

Ne všichni jsou tací, jak se tváří. Dejte si pozor na velice záludnou ženu, která se chová jako váš přítel. Zneužije vaše důvěrné informace a vám značně zkomplikuje život.

+ NEMOC

Vaše nemoc přijde nečekaně a velice rychle, také její průběh bude rychlý. Nebojte

se svěřit svému partnerovi, on bude stále stát a vaší straně a neopustí vás. Nemoc se dá úspěšně léčit, proto návštěvu lékaře neodkládejte.

+ SETKÁNÍ

Chystáte se na narozeniny blízké osoby, ale dárek, který máte v plánu koupit, není zrovna nejvhodnější. Měli byste zvolit dar decentnější povahy.

+ KOMUNIKACE

Vaše argumenty při hádce by mohli vyjít naplano, proti sobě máte velkého soupeře. Na každý váš argument najde další, ale také každé vaše slovo zneužije proti vám v budoucnu. Proto pokud můžete, řešte vše v klidu.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vaši spolupracovníci či přátelé vás chtějí vyprovokovat a proto jdou na to z psychologického hlediska. Nevšímejte si názorů, že něco nedokážete nebo neumíte, dokazovat nikomu nic přeci nemusíte. Vy víte, že to dokážete a to stačí.

+ NOVINA

Dejte pozor na svého potomka a raději ho nikam nepouštějte. Ocitne se v nebezpečí, ze kterého by tak lehce nevyvázl.

+ PODVOD

Je kolem vás mnoho dobrých i špatných lidí. Víte o nich, ale ne o všech. Odhalíte velmi záludného a falešného člověka, o kterém jste si mysleli donedávna jen to nejlepší. Maže vám med kolem pusy a přitom má radost z vašeho neštěstí.

+ DŮVĚRA

Vaše korpulentní přítelkyně si vaší důvěru nezaslouží, proto se od ní raději držte dál. Ne, že by zneužila vaší důvěry, ale i ona se spoléhá na ostatní a nehledí na svůj názor.

+ VYJASNĚNÍ

Dejte si pozor na všechny ostré předměty, hlavně nože. Je velké riziko říznutí či bodnutí. Tato rána bude jen povrchového charakteru.

+ VELKÉ ZMĚNY

Rádi byste uzavřeli životní pojistku a stále váháte, zda ano či ne. Nepřipadáte si tak důležití, abyste skonali dříve než je vám určeno, ale na druhou stranu nechcete nechat rodinu v nejistotě. Zvažte dobře, zda výsledná částka pokryje náklady vaší rodiny.

+ VĚRNOST

Dejte si pozor na agresivitu svého přítele, poslední dobou se mu nic nedaří a vylívá si svou neschopnost na ostatních. Nejvíce to právě odnáší jeho nejbližší - rodina a přátelé. Zbytečně kope kolem sebe. Buď ho můžete nechat vyvztekat, což by bylo v současné situaci nejlepší, nebo se mu snažte pomoci i přesto, že o žádnou pomoc nestojí a dejte v sázku vaše přátelství.

+ IZOLACE

Váš přítel je na tom hodně zle, provedl něco, co neměl a nyní ho čeká uvěznění. Jelikož toho má na svědomí velmi mnoho, není možné očekávat jeho propuštění ani na kauci, kterou by si mohl dovolit. Jeho možností je se ke všemu přiznat a doufat v mírnější trest.

+ OKOLÍ

Nepohodnete se se sousedem či člověkem, který je labilní. Poštve na vás svého psa, či využije jiných metod útoku na vás. Měli byste se mít proto na pozoru.

+ PŘEKÁŽKY

Při svém pobytu na horách v zimním období nepodceňujte zasněženou krajinu. Zvláště v noci nechoďte ven, ve dne se držte jen vyznačených tras. Pak uvidíte lavinu jen zdálky a nebudete muset bojovat o svůj život.

+ ROZHODNUTÍ

Ač nepojedete žádným dopravním prostředkem, dávejte pozor na silnicích i mimo ně. Budete svědky dopravní nehody, kde bude zapotřebí vaší pomoci. Odložte na chvíli strach z krve či nemocí a neváhejte podat pomocnou ruku, jednou vám tuto laskavost tito lidé oplatí.

+ ZTRÁTA

Připravte se na neúrodu, která vás postihne ať pracujete v zemědělství či nikoliv. Také se mohou rozmnožit ve vysoké míře škůdci. Přenos různých nemocí dolehne i na vás a dlouho se z toho budete vzpamatovávat.

+ LÁSKA

Vaše žárlivost je bezpředmětná a ztěžuje život nejen vám, ale také vašemu partnerovi. Je to jen špatná zkušenost nebo nízké sebevědomí? Ať je to tak či onak, musíte s tím něco dělat, jinak o svého partnera přijdete. Již nehodlá snášet to věčné pronásledování a pozorování ho na každém kroku. Chtěl by se konečně nadechnout čerstvého vzduchu, který mu svou nedůvěřivostí ubíráte.

+ VZTAH

Smlouva, která vám bude předkládána, má jiný charakter než uvádí. Proto nepodepisujte žádnou smlouvu, pokud je to možné. Následky podpisu by byly katastrofální.

+ TAJEMSTVÍ

Máte před sebou zkoušku, která nebude složena. Brání v tom váš laxní přístup k učení nebo výpadek paměti? Je třeba vše brát zodpovědně a neutíkat jako malé děti. Postavte se k této zkoušce zodpovědně a uvidíte, že není tak složitá.

+ ZPRÁVA

Již několik dní dostáváte anonymní telefonáty či smsky? Nevíte, od koho, ale obsah se vám vůbec nelíbí. Je na čase zakročit, protože chování člověka, který se dopouští těchto zvrhlostí, se bude stupňovat.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel se nachází v ohrožení, je třeba prozkoumat okolní karty a varovat ho.

+ SEX

Rádi se předvádíte a flirtujete, ale o nic víc nestojíte. Někdo by si to mohl špatně vyložit a použít i násilí k dosažení sexu s vámi. Proto dejte pozor, i ten podle vašeho názoru nejhloupější člověk se může ukázat jako nespoutané zvíře.

+ ŠTĚSTÍ

Důkladně si nechte zkontrolovat elektrické vedení, zhasínejte svíčky, když

opouštíte domov nebo jdete spát, o zapnutém spotřebiči ani nemluvě. Tato kombinace je předzvěstí požáru, proto buďte opatrní a raději nekuřte před spaním.

+ MYŠLENKY

Toužíte po něčem, co nemůžete mít. Je to věc pro mnohé velmi nebezpečná a ani pro vás to není jinak. Zvažte, zda vám to za to stojí či nikoliv. Také to může být ale touha po někom, kdo vám je zapovězen, člověk velmi nebezpečný s ne právě čistým trestním rejstříkem, člověk, který neváhá obětovat cokoliv a kohokoliv, aby dosáhl svého. Dokáže svést na scestí i velmi počestné lidi. Proto se mu vyhněte velkým obloukem, pokud můžete.

+ ČINNOST

V dnešní době si nejste jisti vůbec ničím, a tato nejistota se ve vás prohlubuje. Už ani nevíte, jaké to bylo, když jste se nemuseli bát o práci, peníze, rodinu... Dnes chodíte do práce s obavami, zda ještě práci mít budete či zda vás čeká výpověď, nebo eventuelně zda dostanete za svou práci zaplaceno. Děti také neradi pouštíte samotné, stačí se jen dívat na televizní noviny či poslouchat rádio, a máte o ně, často neoprávněně, strach.

+ FINANCE

Připravte se na horší období svého života, kdy vaše finance budou na nule, ale ne z vlastní viny. Zálohujte si dokumenty, peníze dejte raději do banky, vše si zdokumentujte. Přijde povodeň a vezme s sebou vše, proto se mějte na pozoru.

+ POVOLÁNÍ

Ať už se chystáte navštívit daleké kraje či jen zdejší ZOO, dejte pozor na predátora, který by vás mohl ohrozit i na životě. Z jeho útoku byste se dostávali hodně dlouho, proto zapomeňte na hrdinství a nevytahujte se před ostatními.

+ OSUD

Kolo osudu se otáčí a vy si můžete konečně odpočinout od špatného období.