kombinace karty č. 11

karta č. 11 = komunikace, v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chystáte se se svou záležitostí k soudu. Víte, že je pravda na vaší straně, a

věříte, že máte možnost soudní spor vyhrát. Také soudce je stejného názoru jako vy. Bude záležet na přísedících, zda uspějete, ale vaše pravda je nepřehlédnutelná, proto můžete začít již nyní slavit.

+ PŘEKVAPENÍ

Potkáte nové lidi, se kterými si budete velmi dobře rozumět. Povedete zajímavý rozhovor na velice zajímavá témata. Zjistíte, jak mnoho vědomostí máte.

+ TOUHA

Velice rádi vyprávíte příběhy ze svých cest a zážitků. Vždy naleznete posluchače, kteří vám budou věnovat pozornost. Vaše vyprávění je vždy velice poutavé a tak se již při vašem vyprávění těší, co uslyší příště.

+ JISTOTA

Snažíte se s každým vyjít a ne vždy je to reálné. Ve vašem okolí by se našlo pár lidí, kteří s vašimi názory nesouhlasí a dávají vám to také najevo. K hádce s takovými lidmi není nikdy daleko.

+ TRVÁNÍ

Rozjíždíte projekt, ke kterému potřebujete ještě pár lidí, kteří by přišli s novými nápady. Je tu možnost dlouhodobé spolupráce za předpokladu, že přijmete i jiné poznatky a zkusíte o nich přemýšlet. Jen tak se váš projekt nejenže uskuteční, ale také zhodnotí.

+ STRACH

Nelíbí se vám spoustu věcí a rádi byste si je vyjasnili. Už nemůžete rozhovor odkládat, je to nutné zlo, které je třeba absolvovat, i když máte člověka, kterého se to týká, velice rádi. Neradi byste o jeho přízeň a přátelství přišli, proto volte slova. Neprobírejte nic z druhé ruky, z doslechu, jen byste byli vy ti špatní, i když to vlastně myslíte dobře.

+ KOMPLIKACE

Dejte pozor na ženu ve vašem okolí, bude vás chtít využít a i nyní již to dělá. Víte, o koho jde a přesto se nemůžete zbavit dojmu, že ji ke svému životu potřebujete. To ona vás potřebuje, aby mohla s někým manipulovat. Pokud se nenecháte, najde si někoho jiného pro své intriky.

+ NEMOC

Není vám v poslední době nejlépe a stále nikdo nemůže přijít na to, co vás trápí. Rozhodnete se tedy ještě naposledy vyhledat lékaře. Konzultujete to už s každým, včetně internetu, kartářek a mnoha lékařů a dochází vám trpělivost. Skoro to vypadá, jako byste si všechny příznaky vymýšleli.

+ SETKÁNÍ

Nechce se vám nic řešit, jen tak klábosit o ničem. K tomu je pozvání na kávu ideální. Vyslechnete si starosti jiných a zjistíte, že se zabývají úplnými maličkostmi. Rádi jim i poradíte, ale nesnažte se jim řídit život, za své činy může každý sám. Toto posezení vám alespoň zkrátí čas, který byste stejně nijak rozumně nevyužila. Nepouštějte se však do rozebírání známých, kteří tam nejsou, i když na ně přijde řeč.

+ NEBEZPEČÍ

Velmi dobře si rozmyslete, zda budete používat takový titul, který vám nenáleží. Vznikne z toho velký skandál a vás to bude stát nejen místo, ale také značné finance. Raději si toto vzdělání dodělejte a pokud si myslíte, že na to nemáte, pusťte to z hlavy. Ale nechlubte se cizím peřím.

+ MALÉ PROBLÉMY

Setkáte se s lidmi, jejichž řeč bude pro vás obtěžující, proto i když je budete poslouchat, nezapamatujete si ani slovo.

+ NOVINA

Máte v hlavě nový nápad, a uvažujete, zda se o něj máte s někým podělit či ne? Co když tento nápad bude vydávat za svůj? Nebo byste se mohli dozvědět užitečné informace, které váš nápad ještě rozvinou. Proto se debatě nebraňte.

+ PODVOD

Jste unaveni z práce a ještě máte před sebou každodenní nepříjemné vyslýchání, kterého už máte plné zuby. Kde jste byli, co jste dělali a s kým? Toto je jen vaše věc a jestli to půjde dál, občas nepřijdete domů vůbec.

+ DŮVĚRA

Myslíte si, že jste na vše sami, ale tak to vůbec není. Dostanete se do situace, kdy budete muset svou pravdu obhájit. Nebude to vůbec snadné a v tu chvíli nastoupí váš zastánce a vše se vysvětlí.

+ VYJASNĚNÍ

Máte velmi talentovaného potomka s hudebním nadáním, který má možnost to někam dotáhnout, při trpělivosti a píli.

+ VELKÉ ZMĚNY

Musíte si se synem již vážně promluvit. Jak se chová, již překračuje všechny meze. Zásadní změna musí proběhnout v jeho chování.

+ VĚRNOST

Stále myslíte na svou současnou situaci v partnerství a docházíte k závěru, že to takto dál nejde. Hádky jsou na denním pořádku a ke všemu se přidává pomalu ale jistě násilí. Opravdu si chcete stále vše nechat líbit nebo se tomu postavíte? Rozhodnutí je jen na vás.

+ IZOLACE

Budete se muset obhajovat u soudu, a nebude to vůbec snadné. Nejste si vědomi provinění a přesto cítíte, že není vše, jak má. Proč vám nevěří? Jen proto, že se váš donedávna nejlepší přítel rozhodl svědčit proti vám, aby z toho vyvázl lacino? Zamyslete se nad tímto přátelstvím a začněte jednat.

+ OKOLÍ

Leží před vámi smlouva, která neovlivní jen váš život, ale také životy dalších lidí, a není jich málo. Při sebemenším zaváhání připravíte spoustu lidí o jistotu.

+ PŘEKÁŽKY

Leží před vámi velký balvan, který vláčíte již dlouho s sebou. Nechovali jste se vždy nejlépe a nyní stanete před soudem. Chcete zabránit svědectví za každou cenu, i kdybyste svědky měl zastrašit či podplatit. Ani jedno vám nebude proti mysli, avšak při sebemenším náznaku na vás uvalí vazbu.

+ ROZHODNUTÍ

Váš právní zástupce je špička ve svém oboru, proto se nemusíte ničeho bát. Uhraje to na mimosoudní vyrovnání a vy z toho vyjdete jako vítěz.

+ ZTRÁTA

Rozhovor, který vás čeká, nemá smysl, jelikož nic neřeší. Nemůžete změnit rozhodnutí ostatních lidí, názor na vás změní jedině v případě vašich činů - budete jim to muset jednoduše dokázat.

+ LÁSKA

Je na čase si se svým partnerem vážně promluvit. V klidu se na to posaďte a vysvětlete mu vaše pohnutky a touhy. To , že toužíte po dítěti a on ne, po povinnostech z jeho strany a on ne nebo jen po tom, aby se vám jeho matka konečně přestala plést do života, je normální a také tak mu to podejte. Podle reakcí uvidíte, zda s ním máte počítat do budoucna či nikoliv. Jste pár a měli byste se na základních věcech domluvit. Pokud to nedokážete, dejte si raději pauzu.

+ VZTAH

Hádkám v manželství se naučte čelit, projde si tím jednou skoro každý. Také v nadcházejícím období s nimi šetřit nebudete. Máte prostě špatné období, kdy si začínáte lézt na nervy. Tyto mraky se přeženou a opět vyjde sluníčko, zářivější než kdykoliv předtím. Těmito hádky utužíte svůj partnerský vztah.

+ TAJEMSTVÍ

Stále vás láká dívat se na cizí lidi a sledovat jejich osudy. Největší radost však máte, pokud mají tajemství, jenž odhalíte. Toto se vám již brzy naskytne.

+ ZPRÁVA

Nečekáte vůbec na nic a přesto očekávejte důležitou zprávu týkající se bydlení. Naskytne se vám příležitost získat rodinný dům velice výhodně. S touto zprávou

přijde žena, která vám spíše škodí a vůbec ji nenapadne, že vám velice pomůže.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je společenský člověk, rád komunikuje s lidmi různého věku i různého zaměření. Dalo by se snad i říci, že je velmi upovídaný.

+ SEX

O tom, že se protipóly přitahují, bylo napsáno již mnoho. Tím, že máte rozdílné názory, potvrzujete toto pravidlo. Dejte pozor, aby rozdíly nebyly moc velké. Od toho je jen malý krůček k neporozumění. Prozatím spíše využíváte toho, že jste každý jiný.

+ ŠTĚSTÍ

Je tomu již mnoho let, co jste se pohádali se svou matkou a stále hledáte způsob, jak vše napravit. Nechcete být spolu na ostří nože, avšak máte pocit, že za to vlastně může jen ona, že vy dáváte svým dětem mnohem více lásky, péče a porozumění, než vaše matka byla schopna dát za celý život vám. Uvědomte si ale, že každý jsme jiný, co je pro jednoho samozřejmost, druhému se příčí či neví, co v takové chvíli dělat. Udělejte první krok, usmíření klepe na dveře a bude záležet jen na vás, zda ty dveře otevřete či nikoliv.

+ MYŠLENKY

Stále přemýšlíte o rozhovoru, který již nikdy nebude dokončen. Kdysi jste tento rozhovor začali a než jste došli k nějakému konci, byli jste tu sami. Tato osoba odešla náhle a nečekaně a vy jste jí přesto chtěli tolik toho říci. Možná požádat i o odpuštění, a tím, že jste to neudělali, nesete si tento balvan stále s sebou.

+ ČINNOST

Nechce se vám sedět s rukama v klíně, proto mobilizujete ostatní lidi k činnosti. Zdá se vám, že všichni jen nadávají , ale nic pro to nechtějí udělat. Rozebíráte s nimi toto téma, ale lidé jsou moc pohodlní, nebo spíše jim přijde správné moralizovat, ale už vidí jako špatnost něco pro to udělat. V jednotě je sice síla, ale na toto zůstanete sám.

+ FINANCE

Nakoupili jste spoustu věcí, ale většina vám k ničemu není. Ani vaši známí o ně nestojí, ale je tu stále možnost při nespokojenosti zboží vrátit a nebo vyměnit. Proč musíte dělat stále stejnou chybu? Pochopitelně, že zboží nepochopitelně vyměníte za jiné, stejně nepotřebné jako to vrácené.

+ POVOLÁNÍ

Podepsal jste dohodu o zodpovědnosti se svým zaměstnavatelem, a přesto nejste zodpovědní za ztrátu, kterou váš zaměstnavatel utrpěl. Přesto to dotáhnete do konce a váš spor skončí až u soudu, kde nemáte proti tak velkému koncernu žádnou šanci.

+ OSUD

Ptáte se na to, zda je správné, aby s vámi ostatní jednali jako s kusem hadru a karty říkají, že ano. Je to váš trest za svou dobrotu.