kombinace karty č. 12

karta č. 12 =  malé problémy, v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Máte vztek nejen na ostatní, ale také sami na sebe. Nejde vám nic podle toho, jak jste si to představovali a proto také křičíte na ostatní. Zamyslete se nad svým jednáním a představte si, že by se někdo choval k vám tak, jak se vy chováte k ostatním.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste proměnliví jako aprílové počasí. Jednu chvíli byste ostatní nejraději neviděli, jen na ně křičíte a za chvíli se na ně usmíváte. Samotné vás to vše mrzí a dáváte si neustále předsevzetí, že po probuzení křičet nebudete. Ale jakmile se vzbudíte, opět vás něco vytočí a jede to nanovo. Pak vám je to líto, a i na slzy přijde řada.

+ TOUHA

Uskutečníte cestu, jakou si plánujete již dlouho. Jak se datum odjezdu blíží, tím více je vám nevolno, stále máte nutkání jít na WC. Je to ale jen cestovní horečka, není to nic závažného. Nebojte, nic nezapomenete, vše vypnete a až se vrátíte, najdete byt či dům v pořádku.

+ JISTOTA

Stále se se všemi nemůžete dohodnout, jaké změny ve vaší společné nemovitosti uděláte. Každý z vás má jinou představu. Budete se muset nějakým způsobem domluvit. Stále více uvažujete, že svůj díl prodáte, a půjdete do svého, tam, kde vám ostatní nebudou předkládat nesmyslné návrhy.

+ TRVÁNÍ

Snažíte se být bezstarostní a neřešit věci okolo. Vstát v poledne, něco do sebe hodit a pak trávit čas nicneděláním či vysedáváním u chatu. Ale opravdu takový život chcete? Zamyslete se nad sebou, dokud ještě můžete. Zkuste jednou vstát časně ráno a věnovat se věcem, které vás fyzicky unaví. Večer sice padnete vysílení, ale šťastní.

+ STRACH

Chcete žít v páru a stále nechápete, že rozdílné názory je třeba skloubit dohromady, sjednotit je. Oba si prosazujete ty své a nechcete akceptovat názory toho druhého. Skutečně vám nebylo lépe samotným? Nemusíte se podřizovat, ale zkuste najít zlatou střední cestu, jinak se dohadům nevyhnete.

+ KOMPLIKACE

Problémy, které považujete prozatím za bezpředmětné, se budou zvětšovat, až je budete muset začít řešit. S těmito problémy se nepotýkáte jen vy, ale více lidí. Zkuste se s nimi spojit a nezahazujte možnost jejich pomoci, půjde vám to potom snáze.

+ NEMOC

Zamilovali jste se do člověka, který podle rozumu myslí jen na sebe a své potřeby

a podle srdce vás miluje. Máte poslechnout rozum nebo srdce? Toto dilema řešíte už nějakou dobu a stále ale srdce vyhrává. A čím víc si myslíte, že rozchod by byl tím jediným možným řešením, tím více toho člověka milujete.

+ SETKÁNÍ

Stále nevíte, zda váš partner je ten pravý? Klidně můžete souhlasit se svatbou, jelikož vaše manželství bude šťastné. A pokud jste již manželé, není poklidnějšího manželství než je to vaše.

+ NEBEZPEČÍ

Stále vám někdo volá se zakrytým číslem či posílá SMSky, které byste raději ani nedostala? Někdo v nich pomlouvá člověka, na kterém vám záleží, ale vy nevíte, zda je to lež či pravda. Červíček ve vás hlodá a chcete znát pravdu. Na zpětné volání (v případě SMSek) vám nikdo telefon nezvedá.a psát zpětné SMSky nemá také smysl.

+ KOMUNIKACE

Konflikt se svými spolupracovníky vyřešíte celkem snadno, hůře to již půjde s nadřízenými. Ani na přímluvu moc nedají, budete je muset přesvědčit o své loajalitě.

+ NOVINA

Mezi vašimi dětmi je velký rozdíl, nejen věkový, ale i citový. Zatímco jeden si vynucuje více pozornosti, druhý si sedne do kouta a hraje si sám. Jedno z vašich dětí potřebuje skutečně větší pozornost, je emocionálně labilní a k zuřivosti chybí vždy jen krůček. Je to vaší výchovou či se již takto narodil? Tyto a jim podobné otázky si kladete neustále. Udělali jste vše, co se dá.

+ PODVOD

Děláte si zbytečné starosti. Měli byste se uvolnit a přenechat povinnosti někomu jinému. Proč zůstává vždy vše na vás? Nebojte se přidělit ostatním kus práce, kterou zastáváte již dlouho jen vy. Také se to musí naučit. Alespoň poznají, že mít vše na triku je někdy velká dřina.

+ DŮVĚRA

Děláte si starosti o otce. Nikdy se vám nesvěřoval s tím, co ho trápí, vždy se snažil vypadat v pohodě. Ale čím víc je vám let, tím víc je vám jasné, že tu nebude navždy a nějaké ty světské starosti mít bude taky. Nenavštěvuje ani lékaře, podle vlastních slov ho nepotřebuje, ale máte dojem, že se ho vlastně jen bojí. Netlačte na něj a nechte ho žít svůj život, již jste z domu a nyní má svou vysněnou volnost, tak mu ji neberte.

+ VYJASNĚNÍ

Už odmala jste strašně rádi tančili a rádi byste se tomu věnovali i nadále. Nenechte si nikým svůj sen vzít, ale uvažujte, zda toto umění ovládáte natolik, abyste se tím mohli živit. Raději si najděte stabilnější práci, jelikož talent sám o

sobě nestačí, musíte mít také velkou dávku trpělivosti.

+ VELKÉ ZMĚNY

Nejen, že vás čeká velká životní změna, ale připravte se na změnu dvojnásobnou. Projdete změnami ve všech oblastech života, a to změnami od základu. Jako byste měnili svou identitu, začněte někde jinde úplně znova - s čistým štítem.

+ VĚRNOST

Budete svědky přeměny muže a jeho matky, jako by to ani nebyli oni. Včera ještě nafoukaní snobové a dnes komunikativní lidé. Jejich proměna není jen tak, objevte jejich tajemství tak, aby se o tom nedozvěděli, jinak na to doplatíte. Takže, velice opatrně.

+ IZOLACE

I když jste na té správné straně zákona, blížící se soud vám dělá starosti. Možná sedíte u soudu, možná jste jen svědci něčeho nepěkného. Nemáte důvod se obávat, tento soud dopadne přesně tak, jak má.

+ OKOLÍ

Vyhněte se komunikaci na úřadech, jelikož vás úřednice jen rozčílí. Oni ale za to nemůžou, jen dělají to, co se po nich chce. Tak proč jiným nadržují a vy musíte vše dokazovat, jako byste byl míň než oni? Ale tak to je, jste moc poctiví a netrpěliví.

+ PŘEKÁŽKY

Rádi soutěžíte s ostatními, jen abyste dokázali, že jste lepší než oni. Konkurence se vůbec nebojíte, ani v lásce, ani v práci a ani v životě. Spíše ji vítáte. Každá výzva je pro vás přínosem.

+ ROZHODNUTÍ

Každý problém má své řešení, nic není neřešitelné. Váš problém má však dvě správná řešení. K jednomu výsledku dojdete snazší cestou, k druhému oklikou. Jaký způsob si vyberete, záleží na vás a na vaší povaze.

+ ZTRÁTA

Za poslední rok jste měli starostí víc než dost, nyní přichází zasloužený odpočinek. Štěstí se obrací a vy konečně vidíte také příjemné stránky života.

+ LÁSKA

Už by bylo na čase společně začít alespoň žít, jste krásný milenecký pár a neřešíte žádné společné starosti. Zanedlouho ale přijdou starosti krásné a milé, a žít odděleně vám možná nyní vyhovuje, ale pro společnou budoucnost je to zlé.

+ VZTAH

Řítíte se do propasti, kdy už svůj vztah nezvládnete. Nemůžete se rozhodnout ani pro jednoho z vašich mužů. Dáte přednost partnerovi, nebo milenci? Oba mají něco do sebe a oba vám poskytují něco jiného.

+ TAJEMSTVÍ

Stále něco tajíte a to vás stahuje dolů. Nepřipadáte si jako lháři, spíše vám připadá, že jen neříkáte celou pravdu. V některých situacích to ale vyjde nastejno. Přestaňte se stále schovávat a postavte se tomu čelem.

+ ZPRÁVA

Dostáváte denně mnoho odpovědí na svůj inzerát, jen nevíte, kterou si vybrat. Poslechněte proto své srdce a dívejte se na ty dopisy bez čtení - který vás nejvíce přitahuje?

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel má velké starosti, na které sám nestačí. Podívejte se na okolní karty a zkuste mu pomoci.

+ SEX

Velice se bojíte o svou rodinu a máte k tomu důvod. S lidmi, se kterými se stýkáte, to ani jinak nejde. Dostali jste se do velice pochybné společnosti a pohybujete se na tenkém ledě.

+ ŠTĚSTÍ

Neposedíte na jednom místě, stále musíte něco dělat. Spousta lidí vám nestačí. Také v práci jste příliš aktivní, ale dejte pozor, aby byla vyvážená kvalita s kvantitou. Spoustu zmetků můžete udělat velice rychle, proto na to pamatujte.

+ MYŠLENKY

Od malička vás život učil věřit jen sobě a mnohokrát jste se o tom přesvědčili, že to tak je. Vaše nedůvěra pramení z vašich špatných zkušeností. Ale nyní začínáte pochybovat i o sobě.

+ ČINNOST

Nedostali jste dostatek peněz na pokrytí svých výdajů a to se na to dřete celý měsíc. Je na čase přemýšlet o jiné práci, takové, kde si vašich znalostí budou vážit.

+ FINANCE

Připravte se na menší výdaje, kterým se nevyhnete. Bude nutné vložit nějaké peníze do dětí a do bydlení. Děti spotřebují více peněz na vzdělání a bydlení si žádá alespoň menší změny. Pokud do bydlení neinvestujete, odvděčí se vám různými poruchami.

+ POVOLÁNÍ

S vydělanými financemi nejste schopni vyjít. Proto si budete hledat další zaměstnání. jen dejte pozor na přepracování, zdravotní potíže se ohlásí velmi rychle.

+ OSUD

Vaše problémy jsou ty tam, nevyřešily se sice sami, museli jste se o to přičinit, ale vše zlé je již za vámi.