kombinace karty č. 13

karta č. 13 = novina, v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dozvíte se o sobě mnoho nových věcí, které ani vy sami nevíte. Sice jste již pár drbů slyšeli, ale nyní vás o všem spraví tři dvojice kamarádů.

+ PŘEKVAPENÍ

Byli jste jako děti velmi šťastni, kolem vás byla jen samá harmonie. Také jste měli spoustu tajností, které jste střežili před okolním světem. Tenkrát to byly velice důležité věci, nyní se tomu jen smějete.

+ TOUHA

Toužíte po dítěti, a je vám jedno, zda budete k němu mít i partnera či ne. Pokud ano, vezmete to jako bonus, ale nelpíte na tom. Avšak kde najít muže, který by s vámi zplodil dítě a nestaral by se o něj? Vždyť přece nechcete chlapa, jen dítě. Uvědomte si ale, že svému potomkovi budete upírat mužskou část celku, tátu, kamaráda - ještě předtím, než se narodí. Proč chcete pořád rozhodovat za druhé? Dítě není hračka, kterou odložíte, jakmile se vám přestane líbit. Copak vám by se líbilo vyrůstat v neúplné rodině, pokud by o tom bylo rozhodnuto dávno předtím, než jste se narodili? Přestaňte být sobečtí.

+ JISTOTA

Už je na čase se odstěhovat a právě dostanete nabídku, kterou budete zvažovat, jelikož se bude jednat o stabilní a hlavně vlastní bydlení. Okolí vašeho nového domova si okamžitě zamilujete. Navíc tam budete velice šťastni - podaří se vám to, po čem ta dlouho sníte - vyplní se vám vaše sny a touhy.

+ TRVÁNÍ

Máte dobře našlápnuto, proto zapojte svůj mozek, jinak o svůj životní úspěch přijdete.

+ STRACH

I když byste rádi začali někde jinde s někým jiným, prozatím na to zapomeňte. Musíte dořešit staré záležitosti, nebo se s vámi potáhnou i do dalšího života.

Momentálně začít někde jinde znovu nelze.

+ KOMPLIKACE

Příliš důvěřujete ostatním. Mnoho naslibují, avšak nic z toho nesplní. Proč jim tedy stále dokola věříte a omlouváte je? Pamatujte, že žijí podle přísloví: "Slibem nezarmoutíš!"

+ NEMOC

Konečně začínáte otvírat oči, věci kolem vás nejsou vždy tím, čím se zdají.

+ SETKÁNÍ

Máte své sourozence vcelku rádi, i když vás od sebe dělí pár let či pár set kilometrů. Snažíte se si navzájem pomoci, byť jen vlídným slovem, které občas udělá více, než se může zdát.

+ NEBEZPEČÍ

Dnes a denně jste zahrnováni letáky a suprovými nabídkami, ale za vším hledejte především zisk prodejce. Co ten úžasný vysavač za několik desítek tisíc - poslouží stejně jako jeho bratříček podstatně lacinější. I když nejste tak bohatí, abyste si mohli dovolit kupovat laciné věci, ale vyšší cena není zárukou kvality a naopak. Proto volte zboží jen vyzkoušené.

+ KOMUNIKACE

Spor, který vznikl mezi vámi a vaší dcerou je opravdu malicherný. Každá máte jiný názor na různé věci a nemůžete se dohodnout. Nejde nikdy o nic podstatného, tedy alespoň z pohledu vaší dcery - chcete aby se učila a ona radši brouzdá na internetu, chcete, aby si po sobě uklidila nebo vám s něčím pomohla a ona si raději sedne v pokoji se sluchátky na uších. Pokud nezměníte metody výchovy, musíte to překousnout.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vždy, když vaše děti odjíždějí, neudržíte své emoce na uzdě. Také pokud se zdržují mimo domov delší dobu, si o ně děláte starosti. Jste prostě jen velice zodpovědní.

+ PODVOD

Z vašeho mileneckého vztahu se narodí dítě. Vaše milenka, ač se s vámi rozejde, po vás nic nechce. Také trvá nějakou dobu, než se o něm dozvíte - a to zcela náhodou. Dali byste mu první poslední a také to začnete realizovat.

+ DŮVĚRA

Vyrůstali jste pouze s otcem a vytvořili jste si na něj závislost. On byl jediný, kdo vám dokázal poradit. Také partnera si vybíráte podle povahy vašeho otce. toto pouto nezmizí samo od sebe, ani když už tu dávno nebude.

+ VYJASNĚNÍ

Velice se zabýváte o okultní vědy, bílou a černou magii nevyjímaje. Investujete do této oblasti také mnoho finančních prostředků - do knih, lektvarů, bylinek a dalších pomůcek.

+ VELKÉ ZMĚNY

Plánujete potomka a stále se nedaří. Není divu, stále vám něco stojí v cestě, i když karty předurčují těhotenství, podívejte se pozorně o kartu dál, zda to potvrzuje či nikoliv. může se také jednat o novou věc, která se vám povede.

+ VĚRNOST

Chystejte pokoj pro hosty, dorazí k vám přítel, jen na krátkou dobu, jednu až dvě noci. Přináší mnoho nových zpráv.

+ IZOLACE

Jak se budou blížit oslavy vánoc, je na čase myslet i na děti v dětských domovech, kteří mnohdy ani rodinnou lásku nezažily. Vzpomeňte si na ně a věnujte jim malý dárek - ne finance, ale opravdu dárek. Možností je velmi mnoho, tak zapojte svou fantazii.

+ OKOLÍ

Nemáte již vůbec čas na své kamarády, se kterými jste se vídali denně. Pozvete proto pár lidí k sobě, jen tak, na víno, posedíte, popovídáte o ničem důležitém a obohaceni se opět rozejdete.

+ PŘEKÁŽKY

Nechcete svému potomku koupit drahou hračku? Nebojte se jeho vzdoru, ten přejde. Možná vás v té chvíli nebude mít rádo, ale i to je jen dočasné. Nenechte si nakazovat, co máte a co ne a raději přemýšlejte, kde jste ve výchově udělali chybu. Má sice svou osobnost, ale velice sobeckou.

+ ROZHODNUTÍ

Musíte se v krátkém časovém horizontu rozhodnout a pod nátlakem to jde velice špatně. Zatím nevíte, na kterou stranu se přikloníte. Raději si to pořádně rozmyslete, své rozhodnutí již zpátky nikdy nevezmete.

+ ZTRÁTA

Ani jste si nevšimli, jak rychle vaše dítě vyrostlo. Nastal čas loučení, alespoň toho pomyslného, kdy váš potomek vylétne z rodného hnízda a je na čase osamostatnit se.

+ LÁSKA

O pravé lásce mezi vámi a vaším domácím mazlíčkem nemůže být řeč. Spíše by se dala nazvat jako něžná, jelikož si denně přijde pro pohlazení. Je to člen rodiny a vy byste ho za nic na světě nevyměnili. On to ví a snaží se vám to také náležitě oplácet, i když ho občas hubujete, stejně přijde a při pohledu do jeho nevinných očí mu vše odpustíte, byť jeho duše tak nevinná není.

+ VZTAH

Na nový vztah rovnou zapomeňte, váš současný vztah projde mnoha změnami a zrodí se úplně nový vztah. Zapomenete na všechna příkoří a nedorozumění, a začnete úplně od začátku.

+ TAJEMSTVÍ

Nedůvěra mezi vámi a vaším dítětem vzrůstá. Ptejte se sami sebe, proč má před vámi váš potomek tajnosti. Nejedná se o banální věci, ale o zcela zásadní věci. Je na čase promluvit si a hodit všechno stranou. Nekřičte , nevyslýchejte, jen poslouchejte. I v dětském vyprávění může být skryto mnoho věcí, které vám unikají.

+ ZPRÁVA

Myslíte si, že je vše tak, jak má být? Osud vám chystá zkoušku, zda uspějete, bude záležet na vás. Jen se ničeho nebojte a poddejte se všemu, co přijde.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je ještě dítě, buď věkem či činy. Dozajista se chová jako malé rozmazlené dítě. Pokud není po jeho, začne vyhrožovat, ale nikdy své hrozby nenaplní. Také je velmi naivní, ve svém chování i k jiným lidem.

+ SEX

Rozvedli jste se a nyní je na čase najít si novou rodinu. Ano, rodinu. Jelikož s partnerem přijímáte i jeho rodinu, která se stane vaší nedílnou součástí. Také jako na rozvedené na vás koukají spíše mezi prsty. Nedokazujte jim, že si jejich důvěru zasloužíte, ponechte to zcela na nich, jaký obrázek si udělají.

+ ŠTĚSTÍ

Jste těhotná, není o tom pochyb. Vaše miminko se teprve začíná rozvíjet, ale vy přesto cítíte, že něco je jinak. Užijte si vašeho mateřství a nepřepínejte se.

+ MYŠLENKY

Stále myslíte na to, jaké by to bylo, kdyby bylo - dítě. Čím víc na to myslíte, tím méně jsou pokusy zdařilé.

+ ČINNOST

Na vaše dítě se můžete ve všech ohledech spolehnout. Tento dar nemá každý rodič, proto si toho važte. Také občasná pochvala by vašemu dítěti neublížila.

+ FINANCE

Začíná období finanční nouze, skoro nemáte co do pusy. Jste velmi chudí a dlužíte, kam se podíváte. Přemýšlíte o osobním bankrotu a také ho zrealizujete.

+ POVOLÁNÍ

Peníze z jednoho zaměstnání vám nepokryjí ani základní potřeby, jako je nájem a s ním spojené služby, pokud odečtete dopravu a svačiny. Proto hledáte ještě vedlejší příjem.

+ OSUD

Nemáte o svém dítěti jedinou zprávu a jste již z toho bezradní. Policie zdá se nic neřeší, a vy máte vztek. Ale ne na ně, ale na sebe. Říkáte si, že kdybyste byli více pozorní, nemuselo k tomu dojít.