kombinace karty č. 14

karta č. 14 = podvod, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Setkáte se s někým, s kým se sejít ani nemáte. Vlastně máte to zapovězeno, ale zakázané ovoce chutná nejlépe, že? Dejte si v současné době pozor, vaše tajné setkání nemusí být tajné a i stěna má uši.

+ PŘEKVAPENÍ

Nemáte na lidi poslední dobou odhad, ale tuto faleš odhalíte poměrně brzy. Vždyť každý lhář by si měl dobře pamatovat, co říká. Jenže tento člověk si protiřečí hned v první větě, tak jeho odhalení není složité.

+ TOUHA

Není vhodné vydávat se na cesty, nechte to na později. Zkuste odložit i velmi neodkladnou cestu.

+ JISTOTA

Bydlíte v nemovitosti a cítíte, že vás tam stále něco svírá. Necítíte se tam ve své kůži a i po zdravotní stránce trpíte nemocemi, které nedají spát i lékařům. Je to tou nemovitostí, ne vámi, a proto odejděte dříve, než vás pohltí.

+ TRVÁNÍ

Chcete, aby vás všichni litovali, proto si vymýšlíte nemoci, které ani nemáte. Nezahrávejte si však, nebo se vám tyto nemoci mohou stát vaší noční můrou.

+ STRACH

Dostali jste se na tenký led a teď na něm musíte ještě bruslit. Ne vždy to však zvládáte, nebojte se poprosit jinou osobu o radu.

+ KOMPLIKACE

Dejte si pozor na člověka ve vaší blízkosti. Čím blíže se k vám dostane, tím větší podraz na vás chystá. Nechoďte proto do pochybných aktivit.

+ NEMOC

Máte mezi svými kamarády člověka, který skrývá pravé city. Nejen, že se k vám lísá a snaží se dostat do vaší přízně, ale také vás využívá pro svůj prospěch. Myslíte si, že tohoto člověka potřebujete, ale je to přesně naopak. On potřebuje vás.

+ SETKÁNÍ

Je vhodné pár věcí o sobě neprozrazovat, jelikož všem věřit nelze. Nikdy neodkrývejte všechny trumfy v ruce, dokud si nejste jisti, že ostatní hrají fair-play.

+ NEBEZPEČÍ

Je na vás políčeno v oblasti obchodu, vaši společníci nemyslí jen na vaše dobro, ale hlavně na své tučné kapsy. Jednejte s obchodními partnery raději sami, předejdete mnoho nepříjemnostem.

+ KOMUNIKACE

Byť jste si na pomoc vzali právního zástupce, moc jeho službám nevěříte. Vlastně už ani nevěříte, že vše dopadne ve váš prospěch. Máte možnost vyměnit právníka, nebo se dívat prohře přímo do očí.

+ MALÉ PROBLÉMY

Stále se s někým dohadujete o zcela nepodstatných věcech. Nesnažte se vždy všechno vyřešit, na světě existují malichernosti, tak se s tím zkuste smířit.

+ NOVINA

V rodině by se lhát nemělo a toto zásadní pravidlo zkuste vysvětlit i vašemu dítěti, které to očividně nedokáže nebo nechce pochopit.

+ DŮVĚRA

Jste již dlouho se svou partnerkou a do dnešního dne jste neměli nejmenší pochybnosti o otci svého dítěte. Vždyť každý přece říkal, jak je vám podobný. Jak rostlo a vyvíjelo se, nabýval jste dojmu, že přeci jen není vaše. Ptáte se tedy karet na tuto otázku, a bohužel se vaše nejtemnější myšlenky potvrdily - nejste otcem dítěte, které vychováváte.

+ VYJASNĚNÍ

Svět je tak krásný, pokud si věříte a víte o svých schopnostech. K určitým dovednostem patří také svádění. Není to nic, za co byste se měli stydět, vždyť tento požitek vznikl při stvoření světa. Vždyť i zvířata tuto dovednost využívají k získání toho nejlepšího otce či matky svých potomků.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystá se něco nekalého a vy, právě jen vy, tento podvod odhalíte. Co ale dělat, pokud se o tom někomu zmíníte - nejlépe orgánům, budou vás vyslýchat víc než pravé zločince. Necháte si to tedy pro sebe? Zkuste využít schránky důvěry, které jsou jistě i ve vašem městě. Můžete zcela anonymně nahlásit cokoliv.

+ VĚRNOST

Vaše sebevědomí je velmi nízké, proč si vůbec nevěříte? Zapátrejte ve své paměti, kdy nastal ten zlom - kdy vás někdo ponižoval či vám nevěřil. Nízké sebevědomí vždy pramení z posměchu či nedůvěry.

+ IZOLACE

Soudíte se s člověkem, který si může dovolit ty nejlepší právníky, na rozdíl od vás. Rozhodli jste se žádného právníka neoslovovat a obhajovat se sami. V právním řádě je ale mnoho kliček, které znají jen lidé práva znalí. Investujte tedy alespoň trochu, nepochybujte o tom, že se vám to vrátí.

+ OKOLÍ

Dostali jste se do velice špatné společnosti, ocitnout se na samém dně není tak těžké. Podívejte se kolem sebe a rozhodněte, zda opravdu takto chcete žít.

+ PŘEKÁŽKY

Pokud zapřemýšlíte, jistě objevíte lidi, kteří se dají nazvat nepřáteli. Svého nepřítele má každý, ať je to člověk, nebo závislost. Taková závislost je ale nepřítelem dočasným, jelikož se jí můžete zbavit. Jaký démon vás tedy trápí? Osvoboďte se, staňte se svým pánem a zapomeňte na svou závislost, jelikož vás stahuje hodně hluboko.

+ ROZHODNUTÍ

Učinili jste již mnoho rozhodnutí, některá z nich byla správná, jiná špatná. Nyní stojíte před dalším životním krokem a přemýšlíte, jak se rozhodnout. Nečiňte tak nyní, jelikož vaše rozhodnutí není správné.

+ ZTRÁTA

Dostaly se vám do rukou dokumenty, které jsou na první pohled plagiáty. Soudíte velice přísně, zjistěte nejprve okolnosti, než vše předáte dál. Může to být jinak, než se na první pohled zdá.

+ LÁSKA

Je na čase promluvit si se svým partnerem, jelikož vaše city k němu nejsou opravdové. Nechte ho jít, i když vás miluje, lepší nežli setrvávat ve vztahu bez lásky. A ruku na srdce, z vaší strany se o žádnou lásku nejedná.

+ VZTAH

Stále dokola se ptáte, zda neděláte něco špatně. Váš partner se změnil, už není tak pozorný, nechodí brzy domů a prý čas tráví s kamarády. Nemusíte prohledávat kapsy ani mobil, na to je dostatečně chytrý, aby si dal pozor na sebemenší náznak. Nepřemýšlejte nad tím, kde je chyba, ale zda se dá váš vztah zachránit. Je na čase, aby si vybral: buď vás nebo jí.

+ TAJEMSTVÍ

Zvolili jste si špatné studium a už to víte. Můžete však přestoupit na jinou školu. Nebude to znamenat, že studium nezvládáte, ale že vám prostě nesedlo.

+ ZPRÁVA

Nemá cenu si cokoliv nalhávat, jakákoliv lež vyjde vždy najevo. Proto to mějte na paměti. Lhát můžete sobě, můžete i svým lžím věřit, ale ostatní vás již dávno prokoukli. Proto se nedivte, že nemáte žádné přátele, vychloubání patři do školních lavic a ne do vztahu, ať už jde o vztahy osobní, pracovní či jiné.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel se snaží být mazaný, a mnohdy mu to i vychází. Pozor by si měl dát na zákeřnou osobu, která je v jeho blízkosti.

+ SEX

Máte ve svém okolí člověka, který má své dny již dávno sečteny, ale je na tom psychicky špatně, proto se uchylujete k milosrdným lžím. V tomto případě účel světí prostředky, někdy je lépe nevědět a žít plnohodnotný, i když krátký život,

než vědět a po zbytek svého času na zemi se trápit.

+ ŠTĚSTÍ

Rádi soutěžíte a vyhráváte. Pokud prohrajete, sice vás to mrzí, ale i to dokážete přijmout. Proto vás nyní čeká naplnění soutěžního utkání a vítězství, které si zasloužíte.

+ MYŠLENKY

Začínáte se mít lépe než ostatní a proto jste mnohým trnem v oku. Na pomluvy si zvykejte, jsou součástí života a nedělejte si z toho příliš velkou hlavu. Vždyť každý má přece stejné možnosti, jako vy, jen to chce nesedět na zadku a něco pro to udělat.

+ ČINNOST

Nehrajete podle pravidel a to se vám nemusí vyplatit. Nejde vůbec o hru, ale o vaše postoje v životě. Co kdyby se choval každý jako vy? Popřemýšlejte o tom.

+ FINANCE

Zapomeňte na to! Peníze vám sice chybí, ale podvodem je nezískáte! Ani pojišťovna, ani policie není tak naivní a tento váš trik prokouknou.

+ POVOLÁNÍ

Děláte mnoho chyb v práci a to se vám může vymstít. Neřešíte, zda pracujete dobře či zda odvádíte zmetky, hlavně že dostanete každý měsíc výplatu. Ale zamyslete se, dali byste peníze za chleba, který by byl zkvašený nebo vyválený ve špíně? Je to to samé, proto začněte uvažovat o své odvedené práci.

+ OSUD

Už je konec lžím a přetvářky, postavte se k tomu čelem.