kombinace karty č. 15

karta č. 15 = důvěra, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Nespoléhejte se jen na sebe, důvěřujte také lidem, kteří se vám snaží pomoci. Je mezi nimi velmi vlivný muž, který vás zavede do té správné společnosti.

+ PŘEKVAPENÍ

Přítel, který je sice mladší , zato spolehlivější než všichni ostatní, má pro vás zajímavou nabídku.

+ TOUHA

Chystáte se na služební cestu. Na tuto cestu ale nepojedete sami, váš nadřízený pojede také, ale ne, aby vás kontroloval, účel jeho cesty je jiný. Proto odhoďte veškerý ostych a nebudete po příjezdu litovat. Pokud se prezentujete dobře, můžete očekávat povýšení či zvýšení platu.

+ JISTOTA

Vydáte se na cestu za pozůstalostí, do domu svých prarodičů. Je spjat s mnohými vzpomínkami, a ač se vám vůbec nechce, jste nuceni ho prodat.

+ TRVÁNÍ

Vašemu příteli se můžete svěřit s čímkoliv a také to děláte. Na druhou stranu se snažíte o totéž. Nastal opět čas vylít si srdíčko a vyslechnout si nestranný názor také někoho jiného.

+ STRACH

Váš šéf je nafoukaný sobec, který myslí jen na své blaho a ze svých zaměstnanců se snaží jen sedřít kůži za malou almužnu. Je kolem něj velmi mnoho negativní energie, proto se s ním do sporu raději nepouštějte. Zkuste se poohlédnout po jiném zaměstnání, ve kterém budete spokojeni. Nebude to však vůbec lehké, nemáte představu, co byste chtěli dělat, jen kolik byste chtěli brát.

+ KOMPLIKACE

Žen na vyšším místě je poměrně mnoho v dnešní době, proč byste mezi ně nepatřili i vy? Jděte do toho po hlavě a dotáhněte tuto věc do konce.

+ NEMOC

Co vlastně dědit, když zbyly jen dluhy? Měli jste toho člověka velice rádi, a nyní nastala doba rozhodnout se, zda jeho dluhy přijmete na sebe, nebo zda se vzdáte veškerého dědictví.

+ SETKÁNÍ

Dostali jste se před soud a nezbývá, než přistoupit na dohodu, byť velice nevýhodnou zvláště pro vás.

+ NEBEZPEČÍ

Milujete nebezpečné sporty a také je vyhledáváte v každé volné chvíli. Jste si vědomi toho, že to může být to poslední, co v životě uděláte, ale nemůžete si pomoci, adrenalin k životu potřebujete.

+ KOMUNIKACE

Vašemu nadřízenému se nebude líbit vámi odvedená práce a dá vám to najevo. Musíte obhájit svou práci tak, aby to nebral jako útok na jeho osobu a jeho neschopnost poznat pravdu.

+ MALÉ PROBLÉMY

I když nemáte rádi anonymní telefonáty, přesto vás poslední telefonát donutí k přemýšlení. Dojdete k přesvědčení, že člověk na druhé straně aparátu vám říká pravdu. Možná se nepředstavil proto, že byste ho ani nevyslechli, pokud byste věděli, o koho se jedná.

+ NOVINA

Potkáte se s naivním člověkem, který si své názory nenechá vzít. Ať mu předkládáte rozumná vysvětlení, nebere je v potaz. Nechte ho, ať si myslí, co chce, nemá cenu ho přesvědčovat o pravdě, přijde si na ní sám. Jen doufejte, že nebude příliš pozdě.

+ PODVOD

Máte doma italskou domácnost a vyhovuje vám to. To vzrušení, žádný stereotyp. Ale nic by se nemělo přehánět, nebo vás opravdu ještě baví stále kupovat nádobí a jiné křehké věci? Ale takový styl potřebujete ke svému životu.

+ VYJASNĚNÍ

Musíte si promluvit s mužem, který má jiné názory než vy a šíří do světa pomluvy. On ani neví, jak moc vám to ubližuje.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte na svém pracovišti nového šéfa. Jaký bude, prozradí další karta. Ale neobávejte se, platí přeci přísloví: Nové koště dobře mete. Tak ho nezapomeňte jaksepatří přivítat.

+ VĚRNOST

Vznikne problém mezi otcem a synem a bude nutné ho řešit. Každý z nich má svůj názor a ani jeden nechce ustoupit. Jsou jako dva kohouti na jednom smetišti, stále v sobě.

+ IZOLACE

Máte velkou šanci na postup v kariéře, proto pořádně zvažte své následující kroky.

+ OKOLÍ

Chystáte se do společnosti, kde zrovna málo lidí nebude. Trpíte trémou a přesto stačí pár okamžiků,kdy se odvážete a bavíte celou společnost. Už dopředu se pečlivě připravujete, musí sedět každý detail.

+ PŘEKÁŽKY

Máte svého otce rádi, byť je tvrdohlavý a nesnášenlivý. Vždy musí mít pravdu, a když ji nemá, nepřizná to ani neustoupí. Je s ním občas těžké vyjít. Proto musíte

najít způsob, aby nezahořkl úplně.

+ ROZHODNUTÍ

Nemáte čeho litovat, vaše rozhodnutí bylo správné, jiná cesta možná není. Ač to velice bolí, muselo to přijít a je čas hodit to za hlavu a jít dál.

+ ZTRÁTA

Každá ztráta velice bolí, a ztráta otce, se kterým jste byli spíše jako kamarádi, kterému jste se mohli svěřit se svými problémy a který se k vám nikdy neotočil zády, bolí dvojnásob. Vzpomínejte jen na to dobré a tomu špatnému se zasmějte.

+ LÁSKA

Vaše láska je vášnivá, ohnivá, stejně jako vy uvnitř. Navenek působíte studeně, ale pokud si vyhlédnete svou "oběť", rozpálíte se do běla.

+ VZTAH

Podepíšete smlouvu, která se nebude moci dát napadnout. Zaneste do ní všechny podrobnosti, které jsou pro vás důležité, poté to již neuděláte.

+ TAJEMSTVÍ

Stále se vám zdá, že jste pod něčí ochranou, že vás nenechá padnout na samé dno. Řeč je pochopitelně o příteli, který se drží v povzdálí a jen sleduje vaše kroky. Pokud je třeba, zasáhne, aniž byste o tom věděli.

+ ZPRÁVA

Chystají se k vám do firmy lidé zhora, na pravidelnou inspekci. Jako řadový zaměstnanec se nemáte čeho bát, dopadnou na vás jen kárné pohledy vašich nadřízených. Pokud jste však v roli šéfa, už nemáte moc času na srovnání věcí.

+ MILENEC/MILENKA

Zamilovali jste se do svého nadřízeného, který vám připomíná spíše otce než muže. Ale to na něm milujete ze všeho nejvíc.

+ SEX

Sex s vámi je divoký a zvířecí. Milujete vše neobvyklé, v sexu nevyjímaje.

+ ŠTĚSTÍ

Člověk nemusí být krásný, aby zaujal jiné lidi. I vy v sobě máte určité charisma, které je jako lákadlo pro ostatní.

+ MYŠLENKY

V hlavě máte mnoho zmatku, nevíte již, co je pravda a co lež. Poslechněte svůj šestý smysl, ten vás nezradí nikdy.

+ ČINNOST

Porouchala se věc zrovna ve chvíli, kdy jste ji tak nutně potřebovala. Nespoléhejte se na záruku, stejně je už u konce a kupte si novou. Za opravu byste stejně zaplatili pomalu stejně, jako za novou.

+ FINANCE

I když se vám to protiví, budete muset požádat o finanční podporu - přátele,

rodinu, známé. Objevily se nečekané výdaje, a jako naschvál nikdo nemá. Nebo spíše půjčit nechtějí. Budete si muset poradit jinak.

+ POVOLÁNÍ

Jste připraveni udílet příkazy pár set lidem? Pokud vám to nečiní problémy, s klidným svědomým vezměte nabízenou funkci.

+ OSUD

Ztratíte důvěru a to je zlé, jelikož ji jen tak nezískáte zase zpět. Raději važte slova i činy a stáhněte se, alespoň na chvíli.