kombinace karty č. 17

XVII. V E L K É Z M Ě N Y

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zpráva, na kterou čekáte, bude začátkem velkých změn, jak pro vás, tak i pro vaše nejbližší. Tyto změny přijdou nečekaně, a budou velice radikální.

+ PŘEKVAPENÍ

Čekáte velké změny, ale budou jen nepatrné. Něco ve vašem životě se změní, něco musí zemřít, aby se zrodilo něco lepšího. Nebraňte se tomu.

+ TOUHA

Vydáte se na pracovní cestu, která potrvá pár let, jelikož v zahraničí již

zůstanete, abyste nabyli zkušenosti a mohli je praktikovat také u nás.

+ JISTOTA

Již brzy dojde k vašemu stěhování. Moc se vám do toho nechce, ale budete muset, pro svůj další růst a pozitivní vývoj. Na místě, kde jste teď, se velice ubíjíte.

+ TRVÁNÍ

Pomalu nastupuje změna, která bude mít velké následky. Už tuto změnu cítíte, víte, že není všechno tak, jak má být a začínáte se tomu podvolovat. Podrobili jste se velké zkoušce, ve které jste obstáli a nyní nastal čas vše, co jste kdy budovali, opustit.

+ STRACH

Změny pomalu, ale jistě přichází, ale vy o nich nemáte nejmenšího tušení. Stále všem věříte, a nevidíte, že se vám život rozpadá jako domeček z karet. Stačí jedno fouknutí a nemáte nic.

+ KOMPLIKACE

Komplikace očekávejte od výše postavené ženy. Problémy nastartují mnoho dalších změn, které se vám nebudou líbit. Byť se jedná o velice vlivnou ženu, máte možnost se tomu postavit a zvrátit rozumnými argumenty.

+ NEMOC

Vše poběží jako doposud, žádné velké, ani malé, změny nečekejte.

+ SETKÁNÍ

Už vás nebaví stále stejný pohled z okna, sousedé, se kterými je těžké vyjít a také ze stěn vyzařuje jen deprese. Je na čase přestěhovat se. Naskytne se vám příležitost bydlet ve vlastním, i když ne zrovna útulném domečku. Bude zapotřebí mnoho investic, aby vypadal tak, jak chcete. Nenechte se nikým a ničím omezit a vytvořte si domov podle vašich představ.

+ NEBEZPEČÍ

Toužíte po jiném autě, staré se vám již omrzelo. Sice by vám ještě sloužilo, ale budiž. Počítat ale musíte s menšími nehodami a neustálými opravami, to je vám v jiném autě souzeno za vaše plýtvání.

+ KOMUNIKACE

Vyhněte se veškerým hádkám, pokud si nechcete nést následky. Tentokrát by to mohlo vyústit až k odloučení.

+ MALÉ PROBLÉMY

Líbíte se mnoha lidem opačného pohlaví a náležitě toho využíváte. Je to povyražení, které si rádi dopřáváte. Pokud to nenecháte zajít příliš daleko, je to v pořádku a obejde se to bez následků.

+ NOVINA

I když již nemůžete mít děti, i přesto tato kombinace očekávání potomka nabízí.

Je přeci tolik jiných možností, jak získat dítě, po kterém toužíte, nemusí se proto jednat o vaše těhotenství a přesto se jako vaše objevuje. Nechte tomu volný průběh a těšte se na přírůstek.

+ PODVOD

Tím, že jste se rozhodli rozejít se s vaším obchodním či osobním partnerem, přijdete na velké podvody, které se děly za vašimi zády.

+ DŮVĚRA

Máte v rodině starší manželé? Pokud ano, můžete přihlížet pozitivním změnám, které se u nich budou projevovat v plné míře.

+ VYJASNĚNÍ

Změna, která nastává, přinese příznivý obrat do vašeho života. Vše se začíná obracet k lepšímu, a i když tomu příliš nevěříte, přijměte tyto změny s otevřenou náručí.

+ VĚRNOST

Doposud jste příliš věrní nebyli, co si budeme povídat. Pokud jste to byli vy, kdo klamal, bylo vše v pořádku. Ale nyní jste nachytali při nevěře také svého partnera, a to je neodpustitelné. Váš partner o vašich úletech věděl, ale nedělal nic a přál si, aby to bylo jen přechodné období. Když ale zjistil, že jeho láska k vaší nápravě nestačí, poohlédl se také po někom, kdo by ho vyslechl a občas i objal. To se vám ale nelíbí, proto jste začali hodnotit své chování a dospěli k názoru, že se musíte změnit, pokud váš vztah chcete zachránit.

+ IZOLACE

Na jakékoliv změny je už příliš pozdě. Běh života se nedá ani zastavit, ani přemluvit. Nyní sklidíte, co jste zaseli.

+ OKOLÍ

Dostali jste pozvánku na akci i s programem, avšak program se mění ve všech bodech, aniž byste to věděli. Ta nedělejte chytré před ostatními, ať se příliš neztrapníte.

+ PŘEKÁŽKY

Změny v domácnosti chystáte již velice dlouho, a když se je podaří konečně

realizovat, jste z těchto změn spíše zklamaní. Vrátit vše do původního stavu není možné.

+ ROZHODNUTÍ

Skoro každé rozhodnutí vede ke změnám, dobrým či špatným. Také dilema, které právě řešíte , povede ke změnám, a to dosti velkým. Na tyto změny v současnosti připraveni nejste.

+ ZTRÁTA

Obáváte se jakýchkoli změn. Vše nové vás vždy velice rozhodí. Máte rádi svůj klid a pořádek a nenecháte si ho nikým nabourávat.

+ LÁSKA

Uvědomujete si, co vlastně ke svému partnerovi cítíte, či spíše necítíte. Je to láska, či jen zvyk? Po těch letech určitě zvyk, ale proč se láska vytratila? Nebo vůbec žádná nebyla? Byla to snad jen zamilovanost? Ale do čeho? Co se vám na něm/ni tak líbilo? Proč to najednou není jako dřív? Pokládáte si tyto otázky a zcela oprávněně. Ve vaší lásce je něco špatně, nemá cenu setrvávat v ní jen kvůli dětem.

+ VZTAH

Jste již dlouho sami a je na čase to změnit. Změňte cokoliv na sobě - účes, oblečení, parfém - a dočkáte se nového vztahu. Ve staré podobě máte v sobě mnoho chtíče a špatných energií, proto se začněte radovat, vyjděte si do společnosti a komunikujte s ostatními.

+ TAJEMSTVÍ

Škoda, že jste si nedávali větší pozor při svých záletech. Dítě počaté z tohoto vztahu budete partnerovi asi těžko přiznávat. Ale na výběr nemáte, jelikož se to provalí. Nebylo by lépe přiznat se dřív, než to udělá někdo jiný?

+ ZPRÁVA

Stačí jen nepatrná změna k tomu, abyste měli lepší náladu.

+ MILENEC/MILENKA

Každý den musí být jiný, máte potřebu neustále stěhovat, uklízet, přestavovat, vylepšovat. Ke svému životu potřebujete změnu, jinak se nudíte. Tyto změny sice nevyhovují vašim blízkým, ale vy si je nenecháte rozmluvit.

+ SEX

Žijete moc dlouho ve stereotypu, a proto uvítáte změnu v podobě krásného sexu. Je to sice jen na pár nocí, ale i to stojí za to.

+ ŠTĚSTÍ

Na dovolené jste nebyli už ani nepamatujete, stále jen pracujete, staráte se o rodinu a domácnost, klábosíte s kamarády. Naspořili jste dostatečné množství peněz, abyste si mohli dovolit alespoň krátkou dovolenou.

+ MYŠLENKY

Stále přemýšlíte o vývoji vašeho života, zda jde tím správným směrem dostatečně rychle. Nikam to zatím netlačíte, proto k vám vše plyne tak, jak má.

+ ČINNOST

Velké změny nastávají a budou mít dlouhého trvání. Nesnažte se je obejít, cestu k vám si stejně najdou.

+ FINANCE

Vaše finanční kolo štěstí se otáčí. Je na čase, abyste poznali také druhou stranu - ať již bohatství nebo chudoby. I ve finanční oblasti musí být vše vyváženo, tedy i poměr peněz.

+ POVOLÁNÍ

Nemůžete sehnat lépe placenou práci a to vás dohání k šílenství. Proč máte dřít za pár šupů, když vaše ambice jsou na vyšším stupni? Proč si stále něco blokujete?

+ OSUD

Změny končí, bylo jich za poslední dobu víc než dost a nastává latentní čas.