kombinace karty č. 18

karta č. 18 = věrnost, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zprávám, které obdržíte od muže, můžete naprosto důvěřovat. Nemá důvod vám lhát.jeho pověst sice není zrovna dobrá, ale v tomto případě zprávy vypuštěné z jeho úst jsou z důvěryhodných zdrojů.

+ PŘEKVAPENÍ

Hodila by se vám pomoc na zahradě a menší úpravě v bytě či na domě by také nebyly k zahození. Kontaktují vás dva pomocníci, starší pár. Přijměte je, jedná se jim jen o nocleh a trochu jídla, jinak za to nic nechtějí. Trochu zvláštní v dnešní době, ale přišli o střechu nad hlavou vlastní naivitou a jde jim o uplatnění a mít kam složit hlavu.

+ TOUHA

Připadáte si už jako cestovatel, stále musíte být na cestách, nikde se nezdržíte dlouho. Veškeré pronájmy jsou jen krátkodobé a zase zvednete kotvu. Je to způsob života, který jste si zvolili.

+ JISTOTA

V domě, ve kterém nyní žijete, budete i za pár let, ba dokonce pár desítek let. Máte svůj domov rádi a nevyměnili byste jej za nic na světě.

+ TRVÁNÍ

Přátelství je vskutku vzácná věc, a vy máte to štěstí, že jste jej poznali. Toto přátelství vám vydrží do konce života, i když se na čas rozejdete.

+ STRACH

Bojíte se o svého přítele, jelikož se dostal do velkých problémů, ze kterých není cesta ven. Alespoň se to tak zdá. Můžete mu podat pomocnou ruku, i když to mnozí z vašich známých kritizují. A možná právě proto do toho rizika půjdete a pomůžete mu.

+ KOMPLIKACE

Byla jste nevěrná a neumíte se s tím poprat. Myslíte si, že to na vás hned všichni vidí. Jelikož to bylo jen jednou a víckrát to dopustit nechcete, trápíte se tím a vaše změny nálady by mohly být nápadné. Pusťte to z hlavy nebo se přiznejte, jiné řešení ani není. Pokud to pustíte z hlavy, nemusí se na to přijít nikdy, pokud se ale přiznáte, mohlo by to znamenat konec vašeho fungujícího vztahu.

+ NEMOC

Vaše přátelství není takové, jaké by mělo být. Namáhejte chvíli svou hlavu, dejte ruku na srdce a s klidným svědomím povězte, že se pletu.

+ SETKÁNÍ

Ať již něco slavíte či nikoliv, dostanete dárek od přítele. Může to být však i jen pohlazení či vlídné slovo, které potěší mnohem víc, než nejdražší dárek světa.

+ NEBEZPEČÍ

Setkáváte se z mnoha lidmi, s některými se vídáte denně, s některými jen zřídka. Mnozí z nich by rádi byli víc než jen známí, rádi by se stali vašimi přáteli. Pokud jsou sympatie i na vaší straně, klidně jim to navrhněte.

+ KOMUNIKACE

Je na čase promluvit si s přítelem, hádce se asi také nevyhnete. Kolují různé řeči a je zapotřebí si vše vyjasnit, aby nedošlo k nedorozumění. Zda vaše přátelství přetrvá, ukáže vaše rozmluva.

+ MALÉ PROBLÉMY

Máte náladu pod psa a na každého jen štěkáte. Co je ale důvodem vašeho podráždění? Peníze, práce nebo snad láska? Nebo byste potřebovali spíše být o samotě a o všem přemýšlet? Možná od všeho trochu. Hlavní důvod je ale ve vašem zdravotním stavu. Bojíte se nemoci a místo, abyste šli k lékaři, raději děláte, jako by neexistovala. Možná se i bojíte zbytečně, seberte odvahu a nechte si udělat testy.

+ NOVINA

Máte rádi upřímnost i za cenu nepřihnutí pravdy druhými lidmi. Ale proč jim lhát, ať se s pravdou poperou, jak chtějí, ač se jim to prozatím vůbec nelíbí.

+ PODVOD

Máte spoustu přátel, kteří vás znají jen když něco potřebují. Bylo to tak vždy, již od mala a nyní máte možnost to změnit. Stačí jen něco chtít od nich.

+ DŮVĚRA

Vaše přátelství neohrozí vůbec nic, ani pomluvy od ostatních. Znáte jeden druhého a víte, co od sebe navzájem můžete čekat. Také byste udělali pro toho druhého první poslední.

+ VYJASNĚNÍ

Máte se svými přáteli stejné koníčky, i když jiné smýšlení. Dalo by se mluvit o jakémsi spříznění, možná tak trochu ano, ale hlavní je, že máte o čem mluvit i po tolika letech.

+ VELKÉ ZMĚNY

Váš přítel se chystá na stěhování. Rádi byste mu pomohli, ale on odmítne. Vlastně trápí se tím , jak vám šetrně sdělit, že se stěhuje velice daleko a že vaše dýchánky a společně strávené volné chvíle končí.

+ IZOLACE

Máte velmi málo přátel, dalo by se říci, že žádného přítele nemáte. Proto je vaše touha po přátelství velká. Jen se neponižujte, raději přemýšlejte, proč tomu tak je.

+ OKOLÍ

Váš spolek přátel se brzy již rozroste o nové členy.

+ PŘEKÁŽKY

Vaše přátelství má vážnou trhlinu - ztrátu důvěry. Prozradili jste něco, co jste si měli nechat pro sebe a to se jen tak odpustit nedá.

+ ROZHODNUTÍ

Už byste se měli konečně rozhodnout, na vaší odpověď nebudou čekat stále.

+ ZTRÁTA

Zjistili jste o vašem příteli pravdu, kterou před vámi léta skrýval. Vaše přátelství nekončí odhalením tajemství, ale protože vám o tom nic neřekl.

+ LÁSKA

Přátelství mezi mužem a ženou nemůže nikdy zůstat jen u přátelství. Jednoho dne podlehnete svým pudům a vaše přátelství se změní v lásku.

+ VZTAH

Ať už chcete podepsat cokoliv, bude se bezesporu jednat o dlouhodobou smlouvu, tak klidně podepisujte. Žádné problémy vás nečekají.

+ TAJEMSTVÍ

Máte velké tajemství, které se snažíte držet v tajnosti před hodně lidmi, ale hlavně před svými nejbližšími. V žádném případě nedovolíte, aby se to provalilo.

+ ZPRÁVA

Vaše přátelství trvá už mnoho let, od svého dětství udržujete písemný styk s člověkem, kterého jste vlastně nikdy ani neviděli. Ale jeho slova jsou tak hřejivá, ale obáváte se zklamání ze setkání. Prozatím první krok neuděláte a budete si jen dopisovat.

+ MILENEC/MILENKA

Upřednostňujete a vyžadujete věrnost a spolehlivost. Také na vás je za všech okolností spoleh.

+ SEX

Nechcete být nevěrní a přesto byste občas svou partnerku vyměnili? Zkuste rodinného přítele, nebo spíše přítelkyni, pokud nebude vaše partnerka proti. Případně výměnu partnerů v páru.

+ ŠTĚSTÍ

Potkáte člověka, velmi úspěšného a cílevědomého, který vám otevře dveře do velkého světa. Máte opravdu velké štěstí, že jste ho poznali a že vás pustil do vaší blízkosti.

+ MYŠLENKY

V tomto případě máte kamaráda, který trpí komplexy. V mládí byl ponižován rodiči i kamarády a s tímto se potýká až do dnešních dnů.

+ ČINNOST

Společně s přáteli podnikáte různé aktivity, které vyžadují soustředění. Můžete spolu podniknout cokoli, jim svěříte i svůj život, zrovna jako oni vám.

+ FINANCE

Váš přítel používá alkohol v přehnané míře, a i když tvrdí, že to zvládá, začíná mít s mírou pití problémy.

+ POVOLÁNÍ

O zaměstnání si nedělejte žádné starosti, máte stabilní místo, o které byste přišli jen vlastní neopatrností či ukončením pracovního poměru z vaší strany.

+ OSUD

Nikdy z vás a vašeho přítele nebude partnerský pár, i když jako milenci si výborně rozumíte, ale přátelství vám vydrží hodně dlouho.