kombinace karty č. 19

karta č. 19 = izolace : v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vydáváte se na cestu, ale není nikdo, kdo by vás chtěl do vámi zvolených šílených končin doprovodit. Nenaleznete ani jednoho dobrodruha, který by chtěl riskovat i svůj život na to, aby probádal neprobádané. Do těchto končin se zkrátka neodváží nikdo, jen vy.

+ PŘEKVAPENÍ

Vždy se na úřad těšíte, jelikož si tam mile popovídáte. Je to pro vás určitý druh relaxace. Máte prostě štěstí na milé úřednice.

+ TOUHA

Cesta do zahraničí proběhne bez menších závad, dokonce ani dopravní policisté vás stavět nebudou.

+ JISTOTA

Nyní nastal ten správný čas pro prodej vaší nemovitosti. Zda se svěříte do rukou realitní kanceláře nebo budete prodávat sami, prozradí následující karta. Za svou nemovitost dostanete co požadujete.

+ TRVÁNÍ

Velice se blokujete svými negativními postoji k životu. Příkoří, které vám přijde do cesty, si způsobujete právě vašimi postoji.

+ STRACH

Je to až neuvěřitelné, co všechno budete muset oběhnout, abyste měli všechny dokumenty v pořádku. Tolik úřadů a na každém z nich alespoň jedna nepříjemná úřednice. Obrňte se proto trpělivostí, budete ji potřebovat.

+ KOMPLIKACE

Cestujete do zahraničí a už na hranicích máte velké potíže. Ne, že byste neměli doklady, ale páni policisté jsou opravdu důslední. Vždyť také něco hledají, tak se připravte na menší zdržení.

+ NEMOC

Požádali jste si o příspěvky, a i když podle vás nárok máte, tak vám je nechtějí vyplatit v plné výši. Některé vám dokonce odebrali, a to jen proto, že se nevejdete do tabulek.

+ SETKÁNÍ

Nenechte se ničím a nikým rušit na vaší zasloužené dovolené, nechte veškerou techniku doma - včetně mobilního telefonu a užívejte pár dní svobody.

+ NEBEZPEČÍ

Rozchod se již přibližuje mílovými kroky, váš vztah nelze již zachránit, tak se o to ani nepokoušejte. Raději svému partnerovi popřejte hodně štěstí a nechte ho jít svou cestou. Pro vás je připraven jiný osud, toto berte jako životní lekci.

+ KOMUNIKACE

Musíte na úřad, a vůbec se vám nechce, jen co si vzpomenete na ty dlouhé fronty a hodiny čekání.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nikdo vám nepodá pomocnou ruku, na nikoho se nemůžete obrátit. Jste na všechno sami a to vás ubíjí asi nejvíc.

+ NOVINA

Budete mít jen jedno dítě, ale zato vydá za deset. I za to jedno budete děkovat, jelikož podle lékařů je zázrak už jen vaše těhotenství, natož porod zdravého miminka. Porod proběhne plánovaným císařským řezem.

+ PODVOD

Nevěřte takzvaným přátelům, nebudou váhat ani minutu a zradí vás. Proto si své neřesti raději nechte pro sebe.

+ DŮVĚRA

Připravujete se k soudu, váš právní zástupce má ale dostatek důkazů a argumentů, abyste nakonec byli oba spokojeni.

+ VYJASNĚNÍ

Odeberete se v klidu přemýšlet někam na samotu, v hlavě máte spoustu věcí, které si musíte utříbit. Nedělejte si velkou hlavu, že opustíte vše, i své přátele, ti nejvěrnější s vámi zůstanou.

+ VELKÉ ZMĚNY

Musíte se na chvíli rozloučit, i když vám to není milé. Jste spolu již nějaký čas a pokud to tak chcete zachovat i nadále, odloučení na krátkou dobu vám jen prospěje.

+ VĚRNOST

Žádný člověk na světě vám nerozumí, jako byste mluvili jazykem pro ostatní nesrozumitelným. Proto také nemáte žádné přátele, nejste s nikým naladěni na stejnou vlnu.

+ OKOLÍ

Vaše cesta bude dlouhá a proto vám přijdou vhod nejen hotely. Každý hotel má svou historii a odehrálo se v nich mnoho příběhů. Tak rádi byste pronikli do tajů každého z nich.

+ PŘEKÁŽKY

Přestaňte už konečně koukat jen sami na sebe a věnujte svou pozornost také ostatním. Jak se asi ostatní cítí ve vaší společnosti, když slyší jen samé já já já. Udělejte něco pro ostatní, dokud je ještě čas, stačí je jen vyslechnout.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodli jste se jít svou vlastní cestou. Už bylo na čase nechat minulost za sebou a vydat se vstříc své budoucnosti.

+ ZTRÁTA

I když je váš šéf přísný, přesto se jeho odchodu obáváte. Co kdyby na jeho místo nastoupil ještě větší despota než on? I to se může stát, a jak se jeho odchod blíží, tím je na pracovišti napjatější atmosféra. Otázka trvání pracovního poměru je více než důležitá.

+ LÁSKA

Máte pohodové partnerství, alespoň tak to vypadá navenek. Pravda je ale taková, že nejste jediná žena vašeho partnera a on už to tak nechat nechce. Bohužel pro vás budete vy ta, kterou opustí.

+ VZTAH

Máte relativně všechno, na co si jen vzpomenete. Přesto se cítíte jako vězeň, nemůžete se pohybovat, jak sami chcete, stále jste někým sledováni nebo po příchodu kontrolováni.

+ TAJEMSTVÍ

Chystáte se zpátky do školy. Připravte se na přijímací zkoušky, vaše drzost vás dovede až do cíle za výborných podmínek.

+ ZPRÁVA

Čekáte na zprávy z úřadu, již vás nebaví stále je kontaktovat, ať již osobně či telefonicky nebo písemně. Nyní zcela neočekávaně přijde vyrozumění.

+ MILENEC/MILENKA

Svou kariéru si vybudujete, ale bude to velmi těžké. Budete své schopnosti muset dokazovat stále znova.

+ SEX

Se sexem je to poslední dobou dosti špatné, buď nemáte náladu vy, nebo váš partner. Ani jeden z vás nemá nikoho jiného, je to jen únava a stres.

+ ŠTĚSTÍ

Je nutné začít samostatně myslet a jednat. Bez toho se svého úspěchu sotva dočkáte.

+ MYŠLENKY

Máte ve své blízkosti člověka, který nehledí na vaše dobro, jen vás využívá a bude v tom pokračovat, dokud mu to dovolíte. Vzepřete se, dokud vás tento člověk nemá ve své moci.

+ ČINNOST

Není důvod být uzavřený, jen si tím blokujete svůj pozitivní vývoj a přivoláváte negativní jako jsou různé nevyléčitelné nemoci.

+ FINANCE

Je třeba navštívit finanční úřad, vaše účetnictví se jim nezdá v pořádku a je na vás, abyste dokázali opak.

+ POVOLÁNÍ

Jste velice samostatní a to vám jde k duhu. Nikdy jste se nespoléhali na ostatní a ani nyní to nemáte v plánu.

+ OSUD

Památky vás velmi přitahují a kostely především. Kamkoliv přijedete, nezapomenete zdejší chloubu církevní navštívit.