kombinace karty č. 2

karta č. 2 = překvapení, v kombinaci s kartou:

+DOBRÉ ZPRÁVY

Očekáváte velkou slávu, ale s malým překvapením nepočítáte, to berete jako samozřejmost.

+ TOUHA

Bylo by dobré zúčastnit se nějaké soutěže či si popřípadě koupit los, výhra je jen ve vašich rukou.

+ JISTOTA

Nemáte si na co stěžovat, vaše rodina bude stát při vás v každé situaci. Buďte rádi, že ji máte.

+ TRVÁNÍ

Překvapí vás sám život, leží před vámi velká zkouška. Podle toho, jak ji zvládnete se rozhodne, kterým směrem váš život bude směřovat dál.

+ STRACH

Nešťastné náhody neexistují, vše má svou příčinu i důsledek a je na čase, abyste začali hledat ten váš. Přestaňte se vymlouvat na okolnosti a postavte se k tomu čelem.

+ KOMPLIKACE

Problémy se snažíte řešit, proto nebudou mít dlouhého trvání.

+ NEMOC

Poslední dobou trpíte depresemi a nemůžete se jich zbavit. Zkuste se zamyslet nad příčinou vašich potíží, nebudete muset pátrat dlouho.

+ SETKÁNÍ

Setkáte se se ženou, která se posléze stane vaší přítelkyní.

+ NEBEZPEČÍ

Věříte příliš mnoho příteli, který si vaši důvěru ne zaslouží. Důsledky jeho přátelství poznáte již brzy, nebudou se vám však líbit.

+ KOMUNIKACE

Pustíte se do komunikace s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Máte mnoho společného a také se dozvíte mnoho nových věcí.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nemáte zrovna dobrou náladu, v jednu chvíli se dokážete rozzlobit i pro

maličkosti a v druhé byste se rozdali. Uvědomte si, co vás tíží a začněte to řešit.

+ NOVINA

Připravte se na slavnost, kde vás uvedou vaši noví sousedé či spolupracovníci mezi ostatní tímto způsobem. Je to vaše šťastné vykročení mezi lidi, které budete denně potkávat a s kterými budete muset vyjít.

+ PODVOD

Je kolem vás velmi mnoho falše, brzy vše poznáte a konečně otevřete oči. Lidem,

kteří vás na to upozorňovali, jste nevěřili a zbytečně tak ztratili mnoho přátel.

+ DŮVĚRA

Pomocnou ruku vám podá spolupracovník, od kterého byste spíše čekali podraz.

+ VYJASNĚNÍ

Získané štěstí se vás jen tak nepustí, můžete za to v první řadě sami, jelikož se velmi snažíte udržet si prestiž a nespadnout z pomyslného výsluní.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte změny, které povedou k vašemu štěstí, poděkovat za ně budete moci své matce, která se o tyto změny postará.

+ VĚRNOST

O překvapení se vám postará váš dlouhodobý přítel, který stále přemýšlí o vás a o vašem životě.

+ IZOLACE

Nadešel čas jít o dům dál. Rozejdete se bez výčitek a hádek, jako dva cizí lidé, kteří si nemají co říci a které již nic nespojuje.

+ OKOLÍ

Dívejte se kolem sebe a nenechte si ujít žádnou příležitost. Muž vašeho věku vám zajistí styky, které vás posunou výše na společenském žebříčku.

+ PŘEKÁŽKY

Zdá se vám, že se váš život hroutí jako domeček s karet a nic proti tomu nemůžete dělat. Zamyslete se nad tím, zda takovýto nepříznivý život pramení z vašeho dosavadního jednání a co by se s tím dalo dělat.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodli jste se jít svou cestou za člověkem, který je vám velmi blízký a máte požehnání shůry. Tohoto rozhodnutí nebudete nikdy v životě litovat, přinese vám mnoho dobrého.

+ ZTRÁTA

Podívejte se, jak a v čem bydlíte a učiňte řádná opatření, jelikož vaše bydlení je nyní ohroženo velkým neštěstím díky nedbalosti dítěte.

+ LÁSKA

Blíží se čím dál tím víc výročí, váš partner vám chystá nejeden dar, který vás velice potěší.

+ VZTAH

Vaše manželství vám kdekdo závidí. Sousedi neslyší žádné hádky, ani sebemenší nedorozumění, a to je vysloveně deptá. Nedokáží pochopit, že ještě po takové době soužití se vodíte venku za ruce či jste k sobě milí a laskaví.

+ TAJEMSTVÍ

Máte svůj sen, své tajné přání, a zdá se, že zůstane jen na poli přání, nevyslyšeno. Mohli byste také něco pro jeho splnění udělat a ne jen neustále

čekat, co vám spadne do klína.

+ ZPRÁVA

Očekávejte velmi dobrou zprávu v oblasti vašich jistot, vaše hypotéka bude kladně vyřízena, a to i přes nepříznivé okolnosti, které vyvstaly.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je velmi šťastný člověk, zdá se, jakoby neznal neštěstí ani bolest. Je buď velmi mladý nebo opravdu dítě štěstěny.

+ SEX

Milujete sex, to je v pořádku, ale také máte mírné sexuální úchylky. Zkuste se svěřit svému partnerovi, možná vám vyjde vstříc. Není za co se stydět.

+ ŠTĚSTÍ

Nekonáte příliš mnoho legálního, spíše se pohybujete na hranici zákona, ale štěstí je vám nakloněno a nejen jedno.

+ MYŠLENKY

Máte mnoho sil a přemýšlíte velice pozitivně ve všech oblastech života, proto není divu, že se vám vše daří.

+ ČINNOST

Stále se vám nedaří nalézt správné řešení a přitom ho máte přímo před sebou, stačí se jen dívat a nelpět na starých řádech.

+ FINANCE

Jste velmi úspěšný pracovník, není tedy divu, že vaše úsilí bude trvale odměněno formou vyššího platu a odměn.

+ POVOLÁNÍ

Dlouho jste přemýšleli, co dělat, abyste byli spokojeni a vůbec jste si neuvědomili, že při honbě za skvělým zaměstnáním jste ho našli, aniž byste hledali. Lépe zvolit jste si ani nemohli.

+ OSUD

Nastává změna vašeho klidu, přichází neklid, nepříjemné rozhovory, hádky a osočování. Je třeba toto vše zvládnout, abyste se posunuli o kus dál.