kombinace karty č. 20

karta č. 20 = okolí, v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chcete se dostat do lepší společnosti, ale na to se budete muset ještě více snažit. Potkáte mnoho vlivných lidí, a nakouknete na okraj jejich života, ale až na sklonku toho vašeho budete těmto lidem rovni.

+ PŘEKVAPENÍ

Díky své práci se dostanete mezi nejvlivnější lidi světa. Díky těmto zkušenostem uvidíte zcela jiný svět, svět, o kterém spousta lidí jen sní.

+ TOUHA

Vaše touha po společnosti je dosti velká, než abyste ji ignorovali. Proto na nic nečekejte a i když s vámi nemá kdo jít, nebo se spíš nikomu nechce, jděte sami. Stejně byste byli ozdobou a ostatní jen křovím.

+ JISTOTA

Váš rodný dům byste chtěli odkoupit, i když nebyl váš. Požádáte tedy příslušné úřady, jelikož jsou tam veškeré vaše vzpomínky na dětství a ty se zapomenout nedají. Také vaši rodiče a prarodiče zde prožili kus života a nemohou za špatnou finanční situaci majitelů, kteří se rozhodli tohoto domu se zbavit.

+ TRVÁNÍ

Vaše zaměstnání je velice náročné, jelikož musíte uspokojit velký počet lidí. Na vás záleží jejich momentální nálada..

+ STRACH

Dělat akci pro velký počet lidí, možná i dětí, je fajn, i když vám počasí nepřeje. Menší déšť ale značí počátek štěstí, tak to využijte ve svůj prospěch.

+ KOMPLIKACE

Lidé stále za vámi chodí a vylévají svá srdéčka. Také vy toto nutkání máte, ale nemůžete si to dovolit. Ne, že byste nenašli svou vrbu, ale máte pomáhat lidem a od vás se očekává, že vše máte pod kontrolou.

+ NEMOC

Člen vaší rodiny musel být hospitalizován a vy za ním každý den chodíte, i když vás k němu nepustí. Ač se jeho onemocnění zdá velice kritické, toto období se přežene a bude zas lépe.

+ SETKÁNÍ

Již jste velmi unaveni ze své práce, jelikož trvá již dlouho. Ani si nepamatujete, kdy jste naposledy byli na dovolené či jen jeden jediný den relaxovali a nepracovali. Nyní takový den nastává, tak ho vychutnávejte plnými doušky.

+ NEBEZPEČÍ

Rádi pomáháte potřebným, ale velice se angažujete. Trochu to již s tou dobročinností přeháníte. Lidé, kteří podle vás podporu a hlavně finanční potřebují, mají mnohem více, než zdraví lidé.

+ KOMUNIKACE

Jednou jistě založíte debatní kroužek či fórum, jelikož stále musíte něco rozebírat, o něčem diskutovat. Na nikom nenecháte nit suchou. Čím více lidí se zúčastní, tím je více názorů a také více podnětů k nápravě, ať již jde o cokoliv.

+ MALÉ PROBLÉMY

Tréma je opravdu špatná věc, která by nemusela existovat. Ač jste velmi nadaní, na veřejnosti nevystoupíte, i kdyby vám platili zlatem. Jakmile máte větší počet diváků - stačí i více než jen vy sami - zaseknete se a nikdo s vámi nehne.

+ NOVINA

Máte rádi děti a chcete pro ně ve svém volném čase vymyslet něco nového. Ale co vymyslet, když vše tu už bylo? Můžete se přihlásit do centra volného času jako dobrovolník, jistě vás rádi přivítají a vy můžete trávit čas s dětmi a přitom jim pomoci - vždyť her je nepřeberné množství a děti si přejí jen pozornost a nebýt přehlížené, v této hektické době.

+ PODVOD

Ať se podíváte kamkoli, včetně politiky, tak pravda jakoby už vymizela ze světa, a to je velká škoda. Každý si tu svojí pravdu přibarvuje, až nezůstane ani malé zrno. Ale pokud chcete být úspěšní, pravda vás bude jen brzdit. Není to proto , že byste chtěli lhát, jen neřeknete celou pravdu.

+ DŮVĚRA

Setkání právníků z celé naší země probíhá v pravidelných intervalech a ani vy tam tentokrát chybět nebudete, byť žádní právníci nejste. Budete tam ze zcela jiných, spíše pracovních, důvodů. Avšak bavit se budete lépe než kdejaký právník.

+ VYJASNĚNÍ

Dočkáte se uznání za vykonanou práci a celoživotní odpírání vlastního volna na úkor ostatních.

+ VELKÉ ZMĚNY

Svou práci zvládáte bravurně a noví klienti se k vám jen hrnou. Nejsou to jen slevy, které nabízíte, ale hlavně kvalita vašich služeb.

+ VĚRNOST

Máte velké štěstí na přátele, jste vždy pozitivně naladěni, na své přátele si uděláte vždy čas, tak pak není divu, že jste na roztrhání. Vaše rodina vám to občas vyčítá, ale vy se změnit nehodláte.

+ IZOLACE

Internet je mocná metla dnešní doby, žrout času. Ani si nevšimnete, že jste na něm závislí, připojeni jste ve dne v noci, stačí jeden klik na telefonu či notebooku a máte opět spojení s celým světem. Pro práci je to ideální pomůcka, ale pro volný čas kamarád, který jen bere a nedává nic.

+ PŘEKÁŽKY

Už ve škole vám dělalo problémy postavit se před tabuli, posměchy spolužáků vám byli proti srsti, i když oni uměli kolikrát méně než vy. Tato tréma vám zůstala až do dnešní doby, kdy se bojíte i promluvit před cizími lidmi.

+ ROZHODNUTÍ

Předmětem nedorozumění bude příjezdová cesta. Lidé bydlící přímo u ní dělají naschvály a ty ještě vygradují příjezdem vašich známých.

+ ZTRÁTA

Po celý rok je třeba dát pozor na krádeže na ulici , a před svátky obzvlášť. Kde se shlukuje více lidí, tam na takové chmatálky narazíte vždy. Proto si hlídejte peněženky, pokud nechcete běhat po úřadech. Ztráta peněz také nebude milá, ale ztráta dokladů je o poznání horší.

+ LÁSKA

Milujete vše živé, a lidi dvojnásob. I když si občas říkáte, že zvířata se k sobě chovají lépe nežli lidé, přesto nenecháte na lidi dopustit a stále se jich zastáváte a omlouváte jejich chyby.

+ VZTAH

Dostanete pozvání na svatbu, na kterou se těšíte už dávno. Víte dlouho, že k sobě tito dva lidé patří, i když oni si to ještě donedávna neuměli představit. Byli jako kočka s myší, až pochopili, že bez sebe nedokáží žít.

+ TAJEMSTVÍ

Chcete se přidat do spolku, o němž víte jen málo a mezi lidmi se o něm neví vůbec nic. Jen proto, že se vám líbí jejich ideje, ale dejte pozor, ať nesklouznete někam, odkud již nebude návrat tak snadný.

+ ZPRÁVA

Studovat vysokou školu jste se rozhodli dobrovolně, ale chodit na přednášky, zvláště některých učitelů, se vám vůbec nechce. Povinné to sice není, ale pokud chcete vystudovat, nic jiného vám nezbývá.

+ MILENEC/MILENKA

S tímto člověkem se velmi rádi setkáte, umělce jste měli vždy v úctě a velmi si jich vážíte.

+ SEX

Vaše rodina již plánuje společnou dovolenou. Chtěli by poznávat památky cizích krajů, ale vy po těžké práci byste dal přednost spíše nicnedělání na pláži nebo v hotelu.

+ ŠTĚSTÍ

Ve své kariéře stále stoupáte vzhůru, stále máte kam, jen dejte pozor na pád, mohl by být velmi bolestný. Prohru neunesete, jen vítězství, proto se chovejte k lidem jako k sobě rovným.

+ MYŠLENKY

Rádi vyrážíte do nočních podniků, kde je stále živo. Nedělá vám problém prohýřit celou výplatu, před kamarády obzvlášť a po ranním probuzení byste se raději neviděl. Ale pak si vzpomenete na předešlý večer a vaše černé svědomí to trochu ospravedlní.

+ ČINNOST

Již dlouho máte naplánovánu veřejnou akci, a čím více se to blíží, tím větší obavy máte. Ale vše proběhne tak, jak má, není třeba si dělat starosti.

+ FINANCE

Chtěli byste rekonstruovat, nemovitost to opravdu již potřebuje, ale nemáte na to dostatek financí. Požádáte tedy o úvěr, a s netrpělivostí vám vlastní čekáte, zda vám ho schválí či nikoliv.

+ POVOLÁNÍ

Musíte mít vždy nad vším přehled a také pracovní schůzky vedete a svoláváte vždy sami, na nikoho jiného se nespoléháte. Již jste vystřídali spoustu sekretářek, ale ani jedna nebyla natolik spolehlivá a samostatná, vždy jste ji musel zaúkolovat a dospěl jste k názoru, že ten hovor si již můžete vyřídit také sám.

+ OSUD

Přemýšlíte, zda si vyjít do společnosti či zůstat doma. Zase další nudná výstava, na kterou jste byli pozváni. Už dopředu víte, že se vám tam líbit nebude. Tak zůstaňte doma a použijte znovu jednu ze svých obvyklých výmluv.