kombinace karty č. 21

karta č. 21 = překážky, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Přemýšlíte o spoustě věcí a konstruujete, jak vše dopadne. Vymýšlíte strašné scénáře, které mají do pravdy hodně daleko. Fantazii se sice meze nekladou, ale všeho moc škodí. Pokud vás něco trápí, zeptejte se přímo člověka, kterého se to týká, a budete vědět, na čem jste.

+ PŘEKVAPENÍ

Je těžké přijmout věci, které jsou proti vašemu přesvědčení či mysli, zvlášť pokud se týká nejen vašeho života, ale i ostatních. Přijmout je však budete muset, i když bude dlouho trvat, než se s tím smíříte.

+ TOUHA

Chystáte se po celý rok na hory a přípravě věnujete každou volnou chvilku. Vše máte dokonale připraveno, stačí jen obvolat pár přátel a chystat se na cestu.

+ JISTOTA

Ze svého bytu se musíte odstěhovat, nájemní smlouva vám prodloužena nebude. Bytová situace je ale velmi špatná, málo bytů, které by vám vyhovovali.

Velmi tíživá bytová situace

+ TRVÁNÍ

Váš život je samá překážka, a jinak to nebude ani do budoucna. Je to odplata za minulé životy, kdy jste dělali věci špatné, a nyní za to musíte nést svůj balvan.

+ STRACH

Ve vašem životě přišel zlomový bod, kdy očekávejte velkou překážku. Pokud ji zdoláte, již nikdy nebudete procházet takovými útrapami jako doposud.

+ KOMPLIKACE

Nastoupili jste do zaměstnání, kde vedení není zrovna solidní. Vaše nová šéfová je značně nepříjemná, svůj nepodařený soukromý život s sebou nosí do práce a na vás si svůj vztek vylívá. Můžete si stěžovat u jejích nadřízených, nebo se pokusit ji pomoci.

+ NEMOC

Každá zkušenost je vítána, i ta nepříjemná. Alespoň se z ní můžete poučit a příště jednat jinak - nebo úplně stejně. Někteří lidé jsou nepoučitelní a vy mezi ně bohužel patříte také.

+ SETKÁNÍ

Chystáte se na oslavu ke svému synovci či neteři a máte pro ně spoustu dárků. Oslava bude ale na poslední chvíli odložena z velmi vážných důvodů.

+ NEBEZPEČÍ

Se sousedy se jen dohadujete, neumíte navzájem společně vyjít. Očekávejte tedy velké problémy a naschvály.

+ KOMUNIKACE

Jít k soudu jako svědek je velká zodpovědnost. Můžete poslat na mnoho let do vězení člověka, který je nevinný, nebo zachránit někoho, kdo si vězení zaslouží víc než kdokoliv jiný. Druhá varianta je bohužel ve vašem případě ta správná. Je to o to horší, že se vám budou snažit zabránit svědčit jakýmikoliv prostředky - od úplaty po zastrašování.

+MALÉ PROBLÉMY

Rozhodli jste se podnikat ve sféře, která je dosti zaplněná. Proto se také musíte smířit s konkurencí, a to velkých rozměrů.

+ NOVINA

Vaše dětství byste nepřáli nikomu, snad ani svému nepříteli. Neměli jste na růžích ustláno, spíše jen příkoří, ponižování a zotročování bylo vaším denním údělem. Nyní se vše změní, svůj osud máte ve svých rukách.

+ PODVOD

Trpíte představami, že vás stále někdo sleduje, pozoruje, nepřeje vám váš úspěch, je šťastný z vaší prohry. Toto vše si jen nalháváte, žádný nepřítel vám nedýchá na záda. Ať uděláte cokoliv, uděláte to jen pro sebe a za sebe.

+ DŮVĚRA

Zavolejte na úřad, pokud chcete, aby se vaše záležitost pohnula kupředu. Zřejmě ji úředníci někam založili, protože i po vašem telefonátu se nic dít prozatím nebude. Až po vaší návštěvě a urgencích se dočkáte ukončení vaší žádosti.

+ VYJASNĚNÍ

Stále na něco zapomínáte, je jedno, jestli to je schůzka či významná událost.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystáte se změnit plno věcí, ale stále máte pocit, jakoby tomu někdo bránil. Přestaňte se snažit tomu porozumět.

+ VĚRNOST

Mezi vašimi přáteli je krysa, která se vás snaží všechny od sebe rozdělit. Je třeba zapřemýšlet, kdo vždy vše vyzradí a pomlouvá u ostatních.

+ IZOLACE

Překážky jakoby vám byly souzeny, ale není tomu tak. Prozatím k vám přichází odevšad, a je na vás postavit se jim. Jen tak je zdoláte, proto se nevyhýbejte svým horším dnům.

+ OKOLÍ

Velké těžkosti čekejte spíše ze strany větší společnosti, možná i širší veřejnosti. Mnoho lidí vám nevěří a vy si to moc berete. Měli byste se naučit házet některé věci za hlavu.

+ ROZHODNUTÍ

Nacházíte se pod velkým tlakem a máte rozhodnout o důležité věci. Za těchto

okolností rozhodnete špatně, nechte to na dobu většího klidu.

+ ZTRÁTA

Život vám připravil mnoho překážek, které musíte překonat. Nic se nebojte, vše zvládnete, někdy s obtížemi, někdy bez nich.

+ LÁSKA

Jste velmi citliví a vše si připouštíte. Rozpláče vás každá blbost. Na milostný filmy ani nekoukáte, ale i při hororu místo strachu pociťujete soucit s osudy lidí.

+ VZTAH

Váš vztah zaznamenal mírnou kolizi - avšak všechno zlé je pro něco dobré. Váš vztah to posílí a budete zvládat i další překážky, které se objeví - společně. Spolu dokážete i nemožné.

+ TAJEMSTVÍ

Připravte se na svou zkoušku opravdu pečlivě, látka, kterou se máte naučit, nebude vůbec lehká. Je to náročný okruh témat, které budete muset nastudovat.

+ ZPRÁVA

Máte vyhlídnutý objekt vašeho zájmu a vůbec není jisté, zda cítí to samé. Neprojevuje ani minimální zájem o vás. Pokud do toho i přesto půjdete, připravte se na odmítnutí.

+ MILENEC/MILENKA

Ve svém okolí se stýkáte s velmi umíněnou osobou. Její osobnost je diktátorská, vždy musí mít pravdu a námitky nepřipouští.

+ SEX

Seznámili jste se s člověkem, který není po chuti vaší rodině. Ta vám dá také nůž na krk - buď rodina nebo onen člověk. Přerušíte tedy jakékoliv styky s rodinou, jelikož on je ten jediný, pro koho stojí za to žít.

+ ŠTĚSTÍ

Překážky si vás vždy najdou, nyní stojíte před dosti velkou a nevíte, co dál. Proto se také chodíte radit s jinými lidmi. Ale toto zvládnete sami, jen si více věřte a spolehněte se na svůj úsudek.

+ MYŠLENKY

Ač se snažíte sebevíc, úspěch se nedostaví. Nikdy jste ničeho nedosáhli, přesto se snažíte nevzdávat to a pokoušet se o úspěch znovu a znovu..

+ ČINNOST

Vaše operace se již blíží a vy kupodivu nemáte strach. Svému lékaři věříte a pokud tvrdí, že se není čeho bát, tak je to pravda. Ale opravdu ve vás nezbyl ani kousek pudu sebezáchovy nebo jste tak naivní? Operace se pochopitelně podaří.

+ FINANCE

Utrácíte mnoho peněz a proto se banka rozhodne, přes stálé neplacení vaší půjčky, zablokovat vám účet.

+ POVOLÁNÍ

V práci odvádíte nadstandardní výkony a přesto postup neočekávejte. Pokud nechcete zůstávat na spodní pozici celý život, poohlédněte se po zaměstnání, kde si vašich schopností budou vážit.

+ OSUD

Jste již velice pesimističtí a nevěříte v lepší budoucnost. Už jste si vytrpěli víc než dost a je čas na změnu. Veškeré problémy - alespoň na nějaký čas - zmizí a vy můžete zase volně dýchat.