kombinace karty č. 23

XXIII. Z T R Á T A

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše auto není zdaleka tak v pořádku, jak si myslíte. Nechte ho raději zkontrolovat před delší jízdou, i cesty blízké vám způsobí problémy. Váš vůz je natolik poškozen, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a i po této opravě bude vaše návštěva v servisu více než častá.

+ PŘEKVAPENÍ

Ztratíte důvěru ve svého lékaře, který jen stále pobírá peníze a nikam vás s vaším problémem neposílá. Na začátku, když jste se svými obtížemi přišel, vás odeslal na vyšetření a nyní se nic neděje. Přemýšlíte o změně lékaře a možná by to bylo to nejlepší řešení ve vašem případě.

+ TOUHA

Nepřemýšleli jste o nějakém účinném alarmu na svém vozidle? Asi byste měli zauvažovat o této možnosti, pokud nechcete mít své parkovací místo prázdné.

+ JISTOTA

Investovali jste do nemovitosti, avšak své peníze jste jen vyhodili oknem. Jedná se o rizikovou oblast, dům vám žádná pojišťovna pojistit nechce a také opravy udělané na tomto domě jakoby vůbec nebyly udělány. Byla to zkrátka špatná investice.

+ TRVÁNÍ

S vaší ekonomickou situací to jde od desíti k pěti, není divu, že jste se ocitli na samém dně vaší životní úrovně. Požádáte si dokonce i o existenční minimum, tak zle na tom jste. Měli byste s tím už začít něco dělat a ne jen fňukat a nadávat na představitele země, oni vám v tom nepomohou.

+ STRACH

Nedělali jste si sice zbytečné starosti, ale vaše promluva do duše alespoň k něčemu byla. Nastává bezstarostné období, alespoň prozatím.

+ KOMPLIKACE

Nepouštějte se do ničeho nelegálního, podvod se jistě provalí. Pro vás bude mít za následek ztráty velkých rozměrů.

+ NEMOC

Měli byste již své závazky začít platit a ne si jen neustále půjčovat. První půjčka byla účelová, ale ty další jen záplatovaly ty před nimi. Vznikly z toho nepředstavitelné dluhy, které nebude tak lehké splatit. Musel by se stát zázrak, jinak vaše závazky převezmou vaše děti.

+ SETKÁNÍ

Na návštěvu se chystat nemusíte, vaše sestra zruší schůzku u vašich rodičů a ani tentokrát to nevypadá na nějaké usmíření mezi vámi.

+ NEBEZPEČÍ

Dávejte si pozor na zloděje, kteří by vás mohli přijít navštívit nejprve jako obyčejní podomní prodejci. Podle vás nemají co vzít, ale opak je pravdou. Nikoho cizího si proto nepouštějte do bytu, ztráty by byly velké.

+ KOMUNIKACE

Hádky jsou zbytečné, starosti se vytratí. Nemusíte být zbytečně nervózní, blíží se lepší časy.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nemáte peníze na rozhazování a vlastně ani na základní lidské potřeby. Ocitli jste se na okraji bídy a vůbec se vám to nelíbí. Neexistuje v současné době nic, co byste mohli udělat pro zlepšení své finanční situace. Čekat se vám však také nechce, jen nesklouzněte k černým myšlenkám, tudy cesta nevede.

+ NOVINA

Ani jste si nevšimli, jak rychle vaše dítě vyrostlo. Už je to dospělý člověk, který touží po samostatnosti. Je také mentálně vyzrálý, proto mu nebraňte ve vlastním životě. Koneckonců jednou to přijít muselo, kdy opustí své rodné hnízdo.

+ PODVOD

Máte kolem sebe spoustu lidí, kteří žijí nepoctivě a vám se naskytne příležitost přijít na velkou loupež, která se teprve chystá. Co ale dělat? Nejspíše využijete příležitosti a řeknete si o podíl. Toto je ale špatná volba, pokud půjdete takovouto cestou, skončíte hůře nežli oni, jelikož vás při zatčení označí jako člověka, který vše vymyslel. Nakonec si peněz ani trochu neužijete. Přemýšlejte tedy o možnosti, jak loupež překazit.

+ DŮVĚRA

Ať se snažíte sebevíc, ať vymýšlíte jakoukoliv práci, žádný zisk z toho nekouká. Prozatím jste nepřišli na to, co by vás mohlo celkem slušně živit. Pokud nechcete spadnout do velkých dluhů, sežeňte si práci a zapomeňte prozatím na práci na živnost.

+ VYJASNĚNÍ

Štěstí jste měli víc než dost a nevážili jste si ho, jen jste brali dokud to šlo. Nyní se k vám štěstí obrátilo zády a budete se muset hodně snažit, aby se vrátilo.

+ VELKÉ ZMĚNY

Na cestě za bohatstvím jste se ocitli na samé hranici bídy, ale nevzdali jste to a vaše snaha má za následek velkou změnu, která přinese značné peníze. Proto se snažte dál a není nic, co by vám bránilo je získávat dál.

+ VĚRNOST

Spoléháte se na své přátele a pak se divíte, že si vše musíte zařídit sám. Jeden z vašich přátel je opravdu nespolehlivý, nikdy nevíte, co od něj čekat. Kolikrát jste již čekali na něj doma, když měl přijít a nejen že nepřišel, ale ani se neomluvil? Skutečně takového kamaráda potřebujete? Zamyslete se nad tím, co vám vztah s ním dává a co naopak bere.

+ IZOLACE

Dostali jste se velice vysoko na cestě za svou kariérou a nyní vám hrozí ztráta místa. Nechce se vám začínat zase od začátku někde jinde, ale nic jiného vám nezbude.

+ OKOLÍ

Rozhodli jste se začít úplně znovu a s novými lidmi. Vaši známí a přátelé vám již nedávají to, co byste potřebovali a proto se od nich začínáte distancovat.

+ PŘEKÁŽKY

Máte před sebou řešení nepříjemných věcí a stále se vám do toho nechce. Zbytečně to jen oddalujete, nepříjemnosti se budou hromadit a vám to začne přerůstat přes hlavu.

+ ROZHODNUTÍ

Bojíte se jakéhokoliv rozhodnutí a i když jste postaveni před fakt, že musíte začít znovu - někde jinde, zatím sami, později s někým jiným - nahání vám to hrůzu. Uděláte vše proto , aby k tomu nedošlo, i když vaše snaha bude planá.

+ LÁSKA

Minulý partner vás velice zklamal a vy jste se rozhodli jít životem sami, s občasným sexem, ale ničím závazným. Stále se bráníte zamilovat se a prožívat svou bolest znovu.

+ VZTAH

Nejraději žijete sami, nechcete být nikým omezováni a proto se vyhýbáte jakékoliv možnosti vztahu.

+ TAJEMSTVÍ

Skrýváte před svou rodinou zásadní věci a neuvědomujete si, že by vám právě rodina mohla pomoci. Vše bude prozrazeno zcela náhodou a vy ztratíte důvěru členů rodiny, jelikož se to dozví jako poslední a to vám nebudou chtít odpustit.

+ ZPRÁVA

Dejte zvláštní pozor na své doklady či kreditní karty, hrozí reálná ztráta. Ani si toho hned nemusíte všimnout, a zaděláte si na pěkný malér.

+ MILENEC/MILENKA

Krádež osobních věcí je nevyhnutelná, nikde nic neodkládejte a vše si nechte raději u sebe.

+ SEX

Není po ruce nikdo, kdo by vám posloužil na uspokojení vašich sexuálních potřeb. Sami si pomoci nechcete a tak nezbývá než abstinovat.

+ ŠTĚSTÍ

Chystáte se do kasina či jen si vsadit? Štěstí stojí opravdu při vás, i když nějakou extrémně vysokou výhru neočekávejte.

+ MYŠLENKY

Vůbec se nesnažíte dojít do cíle, proto se nedivte, že vás na každém kroku provází neúspěch. Úspěch nepřijde sám o sobě, musíte mu otevřít dveře a vyjít vstříc.

+ ČINNOST

Rádi byste se věnovali svému snu, ale je to jako sázka do loterie. Ještě nenastal ten správný čas na realizaci vašich plánů.

+ FINANCE

Zkuste dát trochu peněz na stranu, a neinvestujte je neuváženě, pokud s nimi chcete i nadále disponovat.

+ POVOLÁNÍ

I kouření cigaret je druh závislosti, jelikož se jedná bezesporu o drogu, byť zákonem povolenou. Prohlašujete neustále, že přestanete, kdykoliv budete chtít. Ale proč tedy nechcete? Podceňujete svou závislost, ve skutečnosti jste jejím vězněm a přestat nemůžete, nemáte dostatek vůle.

+ OSUD

Osud vám přichystal nemilé překvapení, za které si zčásti můžete sami. Ztratíte všechno, na čem vám záleží.