kombinace karty č. 24

karta č. 24 = láska, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zamilujete se, a přijde to jako blesk z čistého nebe. Nevěříte na lásku na první pohled a přesto se to stane právě vám. Jako každá nová věc, i láska, se musí hýčkat a rozvíjet, aby nestagnovala a nevyšuměla. Už si lásku zasloužíte, být milováni a milovat.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste ve vztahu, který je zdá se stabilní a přesto vám zkřížila cestu vášeň k zcela jinému člověku. Nejde jen o sex, ale o milostné vzplanutí, jaké jste již dlouhou dobu nezažili. Jak rychle ale chtíč přišel, tak i odešel. Zbyla z něho jen krásná vzpomínka.

+ TOUHA

Jste spolu již dlouho a tak nastal čas na svatbu. Ať se vezmete či nikoliv, stav po svatbě, tzv. líbánky si ujít nenecháte. Bude to vzrušující cesta s pocitem přílivu lásky.

+ JISTOTA

Seznámili jste se s partnerem a stále váháte, zda s ním založit rodinu či nikoliv. Tento partner je však rodinně založený, postará se o vás i o vaše děti, ale občas se s ním budete nudit.

+ TRVÁNÍ

Pochybujete o svém rozhodnutí čekat na partnera, který se zdá vaší životní láskou. Ne vždy se tato touha naplní a vyvolení stráví zbytek života spolu. Máte k tomu velmi nakročeno, jen nic neuspěchejte, ať ho nevyplašíte.

+ STRACH

Trápíte se kvůli lásce, ale vaše milovaná osoba si to vůbec nezaslouží. Nechcete však nikoho jiného a stále doufáte, že se k vám vrátí a budete zase spolu.

+ KOMPLIKACE

Žárlivost je bezesporu špatná vlastnost, i když v rozumné míře není na škodu. Ba naopak, alespoň víte, že na vás někomu záleží. Pokud ale nedokážete svou žárlivost udržet v určitých mezích, potom vaše podezírání velmi obtěžuje. Copak svému partnerovi nevěříte? Představte si sebe v jeho kůži, kdyby vás neustále vyslýchal a prohlížel vám věci, líbilo by se vám to? Asi sotva, že? Tak s tím přestaňte i vy.

+ NEMOC

Velice jste se milovali a nyní jste každý sám. Stále si kladete jednu a tu samou otázku: Proč? Prostě to nevyšlo, poslední dobou jste si spíše lezli na nervy a určitě vám to mnohé dalo. Tuto zkušenost zúročíte v dalším vztahu i v životě.

+ SETKÁNÍ

Jste čerstvě zamilovaní a je vám, jakoby jste dokázali i nemožné. Najednou

cítíte, že máte křídla, na kterých se dá létat do krajin nepoznaných, do krajin duše toho druhého. Proplouváte neznámými, a přitom krásnými končinami, srdce září jako nejjasnější hvězda a vám je tak blaženě, že se z tohoto stavu nechcete probudit zpět do reality všedního života.

+ NEBEZPEČÍ

Na lásku čekáte již velmi dlouho, ani již nevěříte, že by vás mohla také potkat. Ale i na vás někde čeká, a přijde opravdu ve chvíli, kdy to budete čekat nejméně.

+ KOMUNIKACE

Dostaví se k vám návštěva, kvůli které se pohádáte se svým partnerem. Půjde o to, že se jí bude věnovat víc než vám, a také mnohem více než jen pouhé návštěvě. Tušíte, že tam není ani tak kvůli vám, ale kvůli vašemu partnerovi. Asi by vám měli leccos vysvětlit.

+ MALÉ PROBLÉMY

V každém vztahu jsou občas problémy a toto nyní čeká také vás. Problémy jsou ale od toho, aby se řešili, avšak vy řešení nevidíte. Jste blíže pravdy, než si myslíte. Tyto těžkosti za čas pominou.

+ NOVINA

Všichni okolo vás nabývají dojmu, že by vám oběma bylo lépe samotným a uvítají váš rozchod. Po krátké době si ale uvědomíte, že společným životem jít chcete dál, proto začnete úplně od začátku.

+ PODVOD

Máte vážné podezření na nevěru svého partnera a vše tomu nasvědčuje. Ke všemu vám chodí anonymní zprávy. Jistotu získáte až po obdržení fotografií, kde je jasné, že o žádnou fotomontáž nejde.

+ DŮVĚRA

Zamilovali jste se do svého nadřízeného a planete velkou vášní. Kdykoliv ho vidíte, nejraději byste se na něj vrhli a už ho nepustili. Je to silnější než vy, proto uvažujete, že mu o svých citech řeknete. Ať pak rozhodne sám, zda jsou jeho city stejné jako vaše a románek může započít nebo k vám nic necítí a pak vy opustíte dosavadní práci, jelikož nemůžete být na jednom pracovišti.

+ VYJASNĚNÍ

Máte rádi lidi, a to bez výjimky. Kdokoliv vás navštíví, toho pohostíte s nebývalou radostí.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekáváte, že nastalé změny povedou k lásce, ale vedou jen k obavám před láskou. I když moc chcete člověka, do kterého jste se zamilovali, bojíte se jeho reakce a také toho, že by vás on chtěl.

+ VĚRNOST

Máte skvělého milence, kterého by vám kdekdo záviděl a přesto jej ostatním

nepředstavíte. Možná je to také obava z jeho věrnosti, když vaší si jistý být nemůže, a také je to proto, že sám je ženatý a pokud jste vy jeho milenka, může mít také další.

+ IZOLACE

Máte smůlu na partnery, vždy, když jste se otevřeli a neměli sebemenší tajemství, partner vás opustil. Jiné to nebude ani tentokrát. Pro příště si nechte zadní vrátka a neukazujte všechny své city.

+ OKOLÍ

Jste společenský člověk a nenecháte si ujít kdejakou veřejnou akci. Blížící se akce bude pro handicapované děti a na této akci se poznáte s úžasným člověkem, do kterého se zamilujete ne proto, jak vypadá, ale proto, co všechno pro postižené lidi dělá.

+ PŘEKÁŽKY

Snažíte si zachovat tvář nepřístupného člověka, který nemá srdce. Ve skutečnosti se bojíte zklamání.

+ ROZHODNUTÍ

Rozum, nebo srdce? To je dobrá otázka. Víte, že byste se měli řídit rozumem, ale srdce by vám to neodpustilo. Proto posloucháte jen své srdce a nehledíte na dobře míněné rady svých známých. Oni přeci ve vaší kůži nejsou, nemohou vědět, jak se cítíte a co potřebujete. Jediné, co nepotřebujete, je jejich soucit.

+ ZTRÁTA

Ztratili jste milovaného člověka a rozhodujete se, zda jít dál samotný či s někým. Ve dvou se to lépe táhne, tak se podle toho do budoucna zařídíte.

+ VZTAH

Vaše manželství či partnerství je naprosto fungující vztah, bez sebemenší vady na kráse.

+ TAJEMSTVÍ

Žijete s člověkem, kterého vlastně nemilujete a který se kamarádí s člověkem, kterého milujete. Je to velmi složité, kamarád vašeho přítele by si s vámi nic nezačal, jelikož jste partnerka jeho kamaráda a váš přítel o tom všem nemá ani tušení. Výsledek je, že jste s někým, koho nemilujete a milovat nikdy nebudete, jen proto, abyste mohla spatřit toho, koho milujete a vždy milovat budete.

+ ZPRÁVA

Dostáváte milostné smsky od člověka, se kterým jste se párkrát potkali, ale nic víc nebylo. Sehnal si vaše číslo bůhví kde, a nyní vás zaplavuje svou přízní. Nejhorší na tom je, že si myslí, že stejné city chováte i vy k němu a nedokáže pochopit, že to tak není.

+ MILENEC/MILENKA

Vaše zamilovanost je každému jasná hned při pohledu na vás.

+ SEX

Nemáte důvod pokukovat vedle, váš vztah je harmonický, avšak někdy se bouře také přežene nad vámi. Snažíte se ale vždy vše okamžitě urovnat, tak přeháňky netrvají moc dlouho.

+ ŠTĚSTÍ

Dostanete toho, o koho se snažíte už delší dobu. Vaše snažení zaznamená velký úspěch.

+ MYŠLENKY

Váš partner vás velice miluje, i když to nedává najevo. Dokazuje vám to však každý den, stačí se jen dívat na náznaky.

+ ČINNOST

I když svého partnera podezříváte z nevěry, není to tak. Sice flirtuje s ostatními, ale je to jen jeho povahou a ne tím, že by si s některou něco začal.

+ FINANCE

Vaše láska je jen na materiální úrovni, pokud nebude zabezpečení, nebude ani láska.

+ POVOLÁNÍ

Vaše pracovní podmínky vám mnozí lidé mohou jen závidět, příjemnější atmosféru ani mít již nemůžete.

+ OSUD

Vaše láska bude vystavena velké zkoušce. Pokud uspějete, stane se vaše láska láskou na celý život, pokud neuspějete a veškeré útrapy nevydržíte, vaše láska skončí.