kombinace karty č. 25

karta č. 25 = vztah, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Smlouva, na kterou čekáte již dlouhou dobu, konečně dorazí. Sice se zpožděním, ale přeci jen.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše partnerství, které jste konečně po dlouhé době soužití stvrdili svatbou, bude velmi šťastné. Víte to, nebo to alespoň tušíte, protože i po letech k sobě chováte stejné city jako když jste se potkali poprvé.

+ TOUHA

Podnikání jste sotva rozjeli do dnešní podoby a už je tu zájem ze zahraničí. O vaše služby je za hranicemi velký zájem, a nabídka partnerství na sebe nenechá dlouho čekat. Dokonce si můžete diktovat pro vás nejvýhodnější podmínky. Brzy uzavřete dlouhodobou spolupráci stvrzenou smlouvou.

+ JISTOTA

Plánujete koupit nemovitost, která se vám velmi zamlouvá, ale vaše rodina má jiný názor. Pochopitelně je přesvědčíte, že koupě je to velmi výhodná. Jelikož ji kupujete do společného jmění manželů, musíte mít souhlas i vašeho partnera. Kupní smlouva se již připravuje.

+ TRVÁNÍ

Hádáte se a znovu usmiřujete, rozcházíte se a znovu dáváte dohromady. Je to stále stejná písnička, jen se tím trápíte. Bez sebe nemůžete být a spolu také ne. Budete muset už z tohoto začarovaného kruhu vystoupit, nebo se jeden druhého vzdát natrvalo.

+ STRACH

Prožíváte horší období a oprávněně se o váš vztah bojíte. Delší dobu si nerozumíte, ale stále doufáte v nápravu. Hledáte chybu ale jen u svého partnera a to je špatné. Za problémy vždy mohou oba, proto si sáhněte do svědomí a upřímně řekněte, že žádnou vinu nepociťujete. Nebo se zamyslete nad tím, co děláte špatně a zda by to šlo dělat lépe.

+ KOMPLIKACE

Čtěte pozorně každou část smlouvy, která se vám dostává do rukou. Ne všichni vás upozorní i na nevýhody smlouvy, proto nepodepisujte, dokud nebudete vědět, k čemu se vlastně zavazujete.

+ NEMOC

Váš partner na tom není moc dobře a vás brzy čeká samota. Toto spojení dává tušit vdovství, proto si pozorně prohlédněte i ostatní karty, než toto vypustíte z úst.

+ SETKÁNÍ

Znáte se, bydlíte spolu, ale ke svatbě stále nedochází. Je nejvyšší čas to změnit,

svatební dary jsou již nachystány a čeká se jen na vaše společné ANO.

+ NEBEZPEČÍ

Váš partner vykazuje násilnickou povahu, je úplně jedno, zda v podnapilém stavu či za střízliva. Skutečně chcete s tímto člověkem zůstat a vychovávat děti? Kde je hranice, kdy už mu nebude stačit ponižovat vás a začne si vylívat vztek i na děti? Milujete ho, proto s ním zůstáváte, ale nemyslete jen na sebe.

+ KOMUNIKACE

Nemáte jen partnera a milence, máte mnohem více vztahů a už se vám to začíná plést dohromady a občas se i prořeknete. Zamyslete se nad sebou a svým chováním, nic víc se po vás nežádá.

+ MALÉ PROBLÉMY

Veškeré starosti, které ve vztahu řešíte, dovedete do zdárného konce. Žádný problém není tak velký, aby se nedal zdolat a vy jste na to dva, tak na to myslete.

+ NOVINA

Váš vztah je ještě mladý a musíte na něm pracovat. Jste na začátku své společné cesty, jak dlouhá bude, určíte jen vy dva. Někdy bude trnitá, jindy hladká a rovná. Budete se muset s různými nástrahami poprat.

+ PODVOD

Dejte pozor na sňatkového podvodníka, který se tváří, že mu jde jen o vaše dobro, když chce pro vás byt, auto, dovolenou. Jen ty peníze na to schází. A v tomto bodě se nedejte zviklat a dejte mu jasně najevo, že on jako muž se o vás musí postarat po finanční stránce. Uvidíte, jak rychle se ho zbavíte.

+ DŮVĚRA

Váš partner je o hodně starší než vy, ale vám to tak vyhovuje. Nesnesli byste vedle sebe někoho nezkušeného, starší partner má již něco za sebou a ví, co od života žádá. Koneckonců ve vaší rodině to vždy takto bylo.

+ VYJASNĚNÍ

Vaše svatba bude velkolepá - spousta hostů, darů, oslavy dlouhé tři dny a tři noci.

+ VELKÉ ZMĚNY

Zamilovali jste se a je vám jasné, že životem mimo zákon žít nemůžete, jelikož byste ohrozili toho, na kom vám nyní nejvíce záleží. Nikdy byste si nepomysleli, že se budete chtít změnit. Láska ale dělá zázraky.

+ VĚRNOST

Nikdy jste ani ve snu nepomysleli na nevěru. Dokonce moralizujete vaše přátele, kteří si nechají takové sny zdát. Ani vedle sebe byste nesnesli člověka, který myslí na někoho jiného než na vás.

+ IZOLACE

Padlo slovo Rozvod a vy víte, že již je to nevyhnutelné. Jelikož máte děti,

nebude to tak jednoduché, i když jste se na všem dohodli už předem.

+ OKOLÍ

Obdržíte pozvání na svatbu - půjdete za družičku, a půjdete za ní ráda. Vzpomínáte na svou svatbu: byla malá, zato vám manželství vydrželo již několik desítek let. Není to o tom předvést se, pokud se máte rádi, ani žádnou svatbu nepotřebujete - je to jen razítko na papíře.

+ PŘEKÁŽKY

Nachystali jste smlouvy a čekáte jen až se dostaví vaši klienti. Ti jsou ale značně nespolehliví, nejenže nepřijdou, ale ani nedají dopředu vědět. Smlouvy tentokrát neuzavřete.

+ ROZHODNUTÍ

Máte podepsat smlouvu, či nikoliv? Stále ještě nemáte zcela jasno, zda to uděláte. Pokud ano, připravíte se o mnoho peněz, pokud ne, nemusíte mít také žádné. Je to velké dilema.

+ ZTRÁTA

Nacházíte se ve vztahu, který povede k zániku. Nemá cenu na něco čekat, jen byste to oddalovali.

+ LÁSKA

Vezmete se z čisté lásky, žádné jiné postranní úmysly v tom nejsou. Milujete se a to vám k uzavření manželství stačí. Nehledíte na své hmotné statky , jen o zdravotním stavu víte navzájem.

+ TAJEMSTVÍ

Neříkáte svému partnerovi všechno a jelikož to neví, tak ho to netrápí. Ale ve vztahu by tajnosti být neměli, proto zvažte, zda by nebylo moudré odhalit i poslední střípky vaší osobnosti.

+ ZPRÁVA

Nechali jste si vytisknout svatební oznámení. Tato velká událost se již blíží mílovými kroky, tak se připravte, ať vše proběhne tak, jak má.

+ MILENEC/MILENKA

Buď vy, nebo váš partner, jste již ve svazku manželském, pokud vás toto nespojuje. Je moudré stýkat se se ženatým mužem či vdanou ženou? Nikdy nebude jen váš, vždy se o něj s někým budete muset dělit. A sliby, že se rozvede, také neberte příliš vážně.

+ SEX

Milujete člověka, který vás přehlíží. Víte, že vás nikdy milovat nebude, a přesto stále doufáte.

+ ŠTĚSTÍ

Uzavřete smlouvu, která rozjede vaši profesní kariéru. Stačí jeden podpis a do konce života se nemusíte již o nic starat.

+ MYŠLENKY

Myslíte na své partnerství, zda děláte vše pro to, aby fungovalo nebo zda byste mohli něco udělat přeci jen lépe. Váš vztah je vášnivý, nechybí erotický náboj ani důvěra.

+ ČINNOST

Na vašem vztahu nenalezne nikdo jediný kaz. Navenek se snažíte chovat jako vzorný pár a uvnitř je to to samé. Váš vztah je přímo ukázkový, až vyvstává otázka, zda není umělý. Nechce se věřit tak bezchybnému manželství.

+ FINANCE

Podepsali jste předmanželskou smlouvu, máte každý svůj majetek, své finance i své cenné papíry, a pokud se rozvedete, vezme si každý jen to, co má nebo co osobně vložil v průběhu manželství.

+ POVOLÁNÍ

Podepíšete pracovní smlouvu, sice trochu nevýhodnou, ale lepší než nic.

+ OSUD

Vztah se rozpadá delší dobu, jen jste si to nechtěli připustit. Je na čase odejít.