kombinace karty č. 26

karta č. 26 = tajemství, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dozvíte se velmi tajnou zprávu. Budete šokovaní, jelikož je vlastně o vás, ale musíte dělat, že nic nevíte. Bude to velmi složité, ale pokud to zvládnete, dozvíte se podstatně víc a i to, co byste se jinak nedozvěděl.

+ PŘEKVAPENÍ

Připravujete se na zkoušku a máte strach, zda ji zvládnete. Je pro vaše další studium velmi důležitá. Obávat se však ničeho nemusíte, jste výborně připraveni a pokud nedovolíte strachu, aby vás ovládl, vše dopadne velmi dobře.

+ TOUHA

Připravujete se do školy, ne však jako žák, ale jako rodič. Co vás asi zase čeká? Svého potomka přeci znáte a nemůže vás tedy nic překvapit. Pokud by se něco dělo, dala by vám škola vědět. Tak proč tam třikrát do roka musíte, připadá vám to jako ztráta času. Proto se jen telefonicky omluvíte druhý den - ostatně jako vždy - a máte dvě hodiny času na smysluplnější věci.

+ JISTOTA

Půjčili jste si v knihovně mnoho knih a nyní se vám jedna ztratila. Hledali jste naprosto všude a nic. Vaše kroky tedy povedou do knihkupectví, kde ztracenou knihu zakoupíte a odevzdáte ji v knihovně. Vyjde vás to laciněji, než kdybyste ji měli platit.

+ TRVÁNÍ

Své tajemství skrýváte velmi pečlivě, a ta hrstka přátel, kteří o něm vědí, si ho nechá pro sebe. Za celý váš život prozrazeno nebude.

+ STRACH

Nastane ne příliš dobrá situace a vy jste velmi rozčílení na to, abyste tuto situaci řešili objektivně. Odložte to na dobu, kdy budete mít chladnou hlavu.

+ KOMPLIKACE

Již několikrát jste sami navštívili kartářku, a chtěli znát svou budoucnost nebo jen odpovědi na své dotazy. Také vás zajímal jejich styl práce, s podivem jste sledovali, že každá z nich používala jiný styl výkladu. Byli jste jejich moudrem tak fascinováni, že jste se rozhodli nahlédnout do tajů karet sami.

+ NEMOC

Cítíte se zcela zdrávi, a přesto se již ve vás rozvíjí nemoc, která vám způsobí nejedny obtíže. Ještě o ní nevíte, jelikož tato nemoc je latentní a nevykazuje žádné příznaky.

+ SETKÁNÍ

Vaší přítelkyni tíží velké tajemství, které si nechává sama pro sebe. Velmi by se ji ulevilo, kdyby se o něj mohla s někým podělit. Proto ji pomoc nenápadně nabídněte.

+ NEBEZPEČÍ

Budete muset bohužel přerušit svá studia, jelikož si je prozatím dovolit nemůžete. Nyní máte jiné vydání a proto studia budou muset počkat.

+ KOMUNIKACE

Vaše tajemství se bude šířit od pusy k puse, jeho prozrazení je téměř jisté. Dostane se i k uším osoby, které se to týká. Z toho máte asi největší obavy, ale tato osoba to pojme velmi zodpovědně a s noblesou to přejde.

+ MALÉ PROBLÉMY

Není dobré zatajovat určité skutečnosti, svým mlčením způsobíte někomu ještě větší potíže, než kdybyste o všem řekli. Bylo by sice zle, ale jen na malou chvíli.

+ NOVINA

Připravujete se na psaní své nové knihy, nápadů máte spoustu, ale ještě nevíte, jak to zformulovat. Kniha je však již ve vaší hlavě, je jen otázka času, kdy bude i na papíře.

+ PODVOD

Nekupujte obrazy ani jiné věci, které by se daly snadno padělat, jelikož se s padělky setkáte tváří v tvář.

+ DŮVĚRA

Podali jste stížnost k hlavnímu soudu a stále čekáte na výsledek. Už se to táhne dost dlouho a vy už ztrácíte trpělivost. Nedá se však dělat nic jiného, než čekat. Pokud se snažíte se připomenout, je vám řečeno, že se vaší záležitostí zabývají a nelze to uspěchat.

+ VYJASNĚNÍ

Stojíte před životní zkouškou a stále váháte, zda vstoupit do dveří, které vám mohou změnit celý život. Neobávejte se neznámého, vždyť neznámé je vlastně velice známé a vy jste natolik připraveni, že máte úspěch téměř zaručen.

+ VELKÉ ZMĚNY

Na svůj zálet jste již dávno zapomněl, a nyní se vám opět připomíná, i proti vaší vůli. Jste si jistý, že jste si dával pozor a přesto máte platit na své nemanželské dítě. Necháte si udělat testy, avšak ty to jen potvrdí.

+ VĚRNOST

Jste věčný student, a i když školu již dávno nenavštěvujete, stále se máte co učit. A nabíráte zkušenosti den za dnem, a vždy velmi rádi.

+ IZOLACE

Stane se vám nepříjemná situace, kdy se ztratí doklady vinou přírodních živlů a musíte se vydat na úřady a požádat o nové. Jelikož nemáte vůbec nic, bude to velmi zdlouhavé a vyčerpávající.

+ OKOLÍ

Velice stojíte o práci a jste ochotni udělat cokoliv. V dnešní době nejsou

konkurzy ničím výjimečné. Také se takového konkurzu zúčastníte, ale vaše pocity jsou vesměs negativní. Známá věta: "My se vám ozveme" ve vás nahání hrůzu a již předem víte, že nikdy nezavolají. Ale i tak tam jdete, každá zkušenost je vítaná.

+ PŘEKÁŽKY

Vaše studium se vám jednou vyplatí, ale dnes je to jen otrava. Je to velice složité studium, naučit se všechny definice a ještě je dokázat používat, to je trochu nad vaše chápání. Ale tuto školu jste si vybrali dobrovolně a chcete všem, hlavně své rodině, dokázat, že na to máte. Zatnete proto zuby a vše si nastudujete s nebývalou přesností.

+ ROZHODNUTÍ

Chtěli byste svým dětem věřit, ale zatím to vypadá, že vám neříkají pravdu. Jako by se vás báli. Jakmile se něco děje, nevíte co si máte myslet, a dětí se raději ani neptáte a zjistíte si to sami.

+ ZTRÁTA

Víte, že pro vaší profesi je rekvalifikace či následné studium velmi důležité, ale necítíte se na to. Oddalujete to, jak se dá.

+ LÁSKA

Sice jste si souzeni, ale pro vaší lásku ještě nenadešla ta správná doba. Pokud byste nyní byli spolu, byl by to vztah plný hádek a sobectví, proto ještě vydržte, až váš vztah vyzraje a bude se moci zrodit v podobě nejkrásnější.

+ VZTAH

Se svým vztahem nemůžete vyjít na světlo, nemůžete se vodit za ruce a ani nikde ukazovat. Je vám to líto, ale to už je úděl lidí, kteří svou lásku musí skrývat.

+ ZPRÁVA

Rádi byste se naučili cizí řeč, ale nemáte ani čas, ani peníze na to, abyste navštěvovali kurzy. Učíte se tedy sami doma a vůbec vám nevadí, že to jde pomalu.

+ MILENEC/MILENKA

Jste velmi vzdělaný člověk, a své vědomosti předáváte dál.

+ SEX

Děti ještě neplánujete, chtěli byste si spíše užívat a poznat nejprve kus světa, ale toto vám umožněno nebude. S cestováním i studiem budete muset nějaký čas počkat, jelikož vaše miminko je již na cestě, i když o tom nemáte zatím ani tušení.

+ ŠTĚSTÍ

Svou profesi vykonáváte zodpovědně, jako ostatně každý vědec. Že se ve vašem oboru jedná o vědu, není pochyb. A to o vědu ne jen tak ledajakou.

+ MYŠLENKY

Dočkáte se velkého ocenění za svou celoživotní práci. Vždy jste ji vykonávali s láskou a podle svého nejlepšího svědomí, tak tuto poctu přijměte a neostýchejte se.

+ ČINNOST

Vaše tajemství je již dávno vyzrazeno, jen o tom ještě nevíte. Ostatní se to před vámi snaží skrývat, aby vás to neranilo. Jejich obavy jsou na místě, o tomto tématu byste se neradi bavili.

+ FINANCE

Vzdělání moc nedáte, se základním vzděláním velkou díru do světa neuděláte. Nedivte se proto, že se svými financemi nevystačíte a že každou korunu navíc musíte získat tvrdou prací. S vyšším vzděláním budete dostávat také odpovídající plat, jelikož u vás to není o tom, že byste na to neměl, ale že nechcete.

+ POVOLÁNÍ

Máte velmi bujnou fantazii a aplikujete ji mezi své spolupracovníky. Přestaňte si konečně vymýšlet své vlivné styky a zapracujte na tom, aby vám ostatní alespoň trochu věřili. I když nějaké styky máte, není vám to nic platné a pro vaší práci naprosto nepotřebné.

+ OSUD

Váš potomek se chystá k maturitě, a mnoho se na ni nepřipravoval. I přesto ji udělá na první pokus.