kombinace karty č. 27

XXVII. Z P R Á V A

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chtěli byste vidět člověka, který se vám ztratil z očí a nemáte o něm žádné zprávy. Setkáte se dřív, než si myslíte, jelikož i on hledá vás.

+ PŘEKVAPENÍ

Na tuto informaci nečekáte dlouho, zato z ní máte velkou radost. Takovou pozitivní zprávu jste nečekali ani ve snu.

+ TOUHA

Žádný dopis sice nečekáte, ale obdržíte jej. Máte pár známých v cizině, ale s nimi jste v kontaktu přes internet, tak proč by vám měli psát? Obsah tohoto dopisu se vás velice dotkne.

+ JISTOTA

Vyřizujete si hypotéku či úvěr na dům, a stále se k vám banky obrací zády. I banka, do které vkládáte své úspory mnoho let, se k vám obrátí zády. Jen jedna banka vaší žádost nezamítne, proto tento úvěr dostanete, ale musíte žádost postavit jinak, aby mohla být uznána.

+ TRVÁNÍ

Bezesporu existují zprávy dobré a špatné, a pak také ty, které jsou nijaké. Ovšem zpráva, kterou obdržíte, změní váš život od základů.

+ STRACH

Nevíte, co si máte myslet o dopise, který jste obdrželi. Je to pro vás dobré či špatné, to není zcela jisté. Budete muset zvednout telefon a zjistit další informace, které vám jistě vezmou dech.

+ KOMPLIKACE

Posíláte každý rok pohlednice k narozeninám, svátku a jiným příležitostem, a letos to nebude jiné. Spousta z vašich známých si z vás proto dělá legraci, ale nic na ně nedejte, vaše přesvědčení je silnější a když vykouzlíte na tváři toho , kdo tu pohlednici obdrží, letmý úsměv, dali jste mu víc než kdybyste mu koupili ten nejdražší dárek.

+ NEMOC

Dlouho jste neonemocněli, vždy jste se to snažili přecházet a docházet do práce, pokud to bylo pár dní zlé, vzali jste si dovolenou. Nyní se vám to vaše přecházení nemocí vymstilo - pracovní neschopnosti se tentokrát nevyhnete.

+ SETKÁNÍ

Objednali jste si zboží z katalogu a čekáte, kdy vám ho doručí. Je to sice taková blbost, ale máte z toho takovou radost, že na nějakou korunu zrovna nehledíte.

+ NEBEZPEČÍ

Absolvujete lékařskou prohlídku a bude vám sdělena diagnóza. Neberete nic na lehkou váhu a i toto berete zcela vážně. Musíte podstoupit operaci, které jste se obávali už při různých vyšetřeních, když lékaři nevěděli, co vám je a přitom jste jim to říkali už od začátku.

+ KOMUNIKACE

Chtěli byste říci celé rodině tu skvělou novinu, ale váš partner si to nepřeje a dokonce se kvůli tomu pohádáte. Nemůžete pochopit proč, ale váš partner nic nechce uspěchat. Vždyť koneckonců prozradit to můžete později, až přijde ta správná chvíle.

+ MALÉ PROBLÉMY

Dostáváte anonymní dopisy, a obsah se vám vůbec nelíbí. Vlastně ani to, že se pisatel nepodepíše, se vám nelíbí. Vždyť pokud je pravda, co píše, nemá důvod se schovávat. Proto také těmto listům příliš nevěříte, ale červíček podezření ve vás přeci jen hlodá.

+ NOVINA

Ve vaší rodině dojde k radostné události - může se to týkat narození dítěte či zdárné složení zkoušky - prozkoumejte proto i okolní karty.

+ PODVOD

Dostanete do ruky falešné peníze, aniž byste věděli, že je máte. Přijdou na to až v obchodě, a pobyt na policejní stanici pro vás bude velmi nepříjemný. Zacházejí s vámi hůře než se zločincem a to jste přitom jen oběť podvodu.

+ DŮVĚRA

Zpráva o vašem povýšení se žene rychleji, dokonce vaši kolegové to vědí dříve než vy.

+ VYJASNĚNÍ

Trápí vás spousta věcí a rádi byste se svěřili, nechcete se ale svěřit jen tak leckomu. Chtěli byste také znát odpovědi na své otázky, ale jste přesvědčeni, že vám je nikdo nedá.

+ VELKÉ ZMĚNY

Přichází vám spoustu emailů, ale ten, na který čekáte, ne a ne přijít.

+ VĚRNOST

Dopisujete si s přáteli již velmi dlouho, vaše přátelství překonalo dětství, dospívání, sňatky i rozvody. Je dobré mít někoho, komu se můžete svěřit a kdo se zase svěří vám, aniž by to šířil mezi další uši či oči.

+ IZOLACE

Očekávejte předvolání k soudu, byli jste označeni jako svědci a je vaší povinností vypovídat. Ale jelikož se jedná o rodinného příslušníka, můžete odmítnout, aniž by vám hrozil trest za zamlčování důkazů.

+ OKOLÍ

Povídat si po internetu je celkem zábava. Lidé občas vyplodí zcela neočekávané věci, které by jinak ani nevypustili z úst.

+ PŘEKÁŽKY

Je to k neuvěření, že některým spoluobčanům stačí jen občanský průkaz a jiní musí na stejnou záležitost oběhnout pět úřadů, než se doberou stejné věci. Také vy se nyní pohádáte s úřady o dokumenty, které podle vás nejsou potřeba a oni je vyžadují.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodlo se již o vaší žádosti a nyní vám ortel bude poslán poštou.

+ ZTRÁTA

Jste na internetu velmi závislí a proto budete nervózní, když se vám rozbije počítač. Uvažujete, že navštívíte své kamarády, ale jenom kvůli možnosti internetu. Oni to však prohlédnou a rychle vás po kávě vypakují.

+ LÁSKA

Čekáte na láskyplný dopis či smsku a ona stále nepřichází. Je však pod vaši úroveň psát první, proto stále čekáte. Váš partner je ale stejného názoru. Jeden z vás ten první krok udělat musí.

+ VZTAH

Žijete spolu už hodně dlouho, vychováváte společně své děti a tak je na čase, aby vás partner požádal o vaší ruku. Nic proti tomu nenamítnete, budete rádi, že se konečně vyjádřil a že budete spolu také papírově.

+ TAJEMSTVÍ

Denně si vykládáte karty a vidíte tam jen to, co sami chcete a pak se divíte, proč to nevychází, když jiní jsou s vaším výkladem tak spokojení. Může to být tím, že žijí přesně podle vašeho výkladu, nebo máte ten dar a svěřte se do rukou povolanější osobě - někomu nezaujatému, kdo vás nezná a nenechá se ovlivnit.

+ MILENEC/MILENKA

Prověřte si svého přítele, není tím, za koho se vydává.

+ SEX

Ni jste si neobjednali, nic jste neprovedli a přesto vám přijde doporučený dopis. Máte ho převzít nebo raději poslat zpět? Zeptáte se listonošky, od koho je a pokud to bude někdo, koho neznáte, nepřijmete.

+ ŠTĚSTÍ

Chtěli byste také jednou za život navštívit wellness víkend a když dostanete nabídku, přijmete. Proč si nedopřát luxus? Jen ať se o vás starají také jednou jiní a vy si můžete jen užívat.

+ MYŠLENKY

Píšete svému milému zamilované dopisy, které stejně nikdy nečte. Schovává si je zalepené na dobu, kdy bude bez vás a bude pro něj velké překvapení, co je v nich psáno.

+ ČINNOST

Dosáhnete svých snů a tužeb ve velmi krátké době, až se tomu budete bát uvěřit. Rozvíjejte své sny, máte možnost se tím proslavit, tak toho využijte.

+ FINANCE

Převedete peníze na svého příbuzného, aby vám je spravoval. Nemusíte se o ně strachovat, investuje je jak nejlépe dovede. Rozdělí je do více bank, s některými může disponovat hned, s jinými až za pár let. O své finance se ale bát nemusíte.

+ POVOLÁNÍ

Dostanete šanci pracovat na trvalý úvazek a využijete ji. Sice není možný profesní růst, ale zato se nemusíte o své místo příliš obávat.

+ OSUD

Je čas si odpočinout od školy a nabrat nové síly. Další semestr bude složitější než ten předešlý, ale s trochou štěstí jím zase proplujete bez větší námahy.