kombinace karty č. 3

karta č. 3 = touha, v kombinaci s kartou:

+DOBRÉ ZPRÁVY

Nemusíte ani nikam cestovat, abyste poznali příjemné lidi, kteří pocházejí z ciziny. Vstoupí vám do cesty náhle a neplánovaně a nějakou dobu tam zůstanou.

+ PŘEKVAPENÍ

Vždy cestujete na poslední chvíli a ani letos to nebude jinak. Stále se nemůžete rozhodnout, zda pojedete a kam, proto využijete opět možnosti last minute.

+ JISTOTA

Toužíte nejen po penězích, ale také po značném majetku, kterého můžete dosáhnout jen svou vlastní pílí.

+ TRVÁNÍ

Ač se chystáte na cestu, netušíte ještě, jak dlouhá tato cesta bude. Budete pár měsíců cestovat, než se někde usadíte.

+ STRACH

Dejte si pozor na cestách, dopravní nehodě se tentokrát nevyhnete.

+ KOMPLIKACE

Pro své cestování jste si zrovna nevybrali moc dobré společníky, vaše cesta bude velice dlouhá a nudná.

+ NEMOC

Ač velice chcete odjet, vaše cesta se neuskuteční. Je to osud, nebo to někdo zařídil? Tyto otázky si budete klást, ale odpovědi zůstanou nezodpovězeny.

+ SETKÁNÍ

Očekávejte návštěvu, která vás velice potěší. Nejen, že přiveze s sebou mnoho darů, ale také mnoho zážitků.

+ NEBEZPEČÍ

Na cestách buďte raději obezřetní, mějte oči otevřené, nebezpečí by vás mohlo zaskočit. Proto důvěřujte jen sobě a svým řidičským schopnostem.

+ KOMUNIKACE

Očekáváte úřední dopis, již brzy se ho dočkáte. Vypadá to však na vaše odvolání, jelikož s výsledkem nebudete vůbec spokojeni.

+ MALÉ PROBLÉMY

Očekávejte hovor ze zahraničí od své dávné přítelkyně, kterou jste již řadu let neviděli, nyní by se vám chtěla svěřit se svými starostmi, protože jedině vám důvěřuje.

+ NOVINA

Toužíte po dítěti a vaše touha zůstane ještě nějaký čas nevyslyšena. Nezoufejte ale, váš potomek přijde na svět ve správný čas.

+ PODVOD

Dejte pozor na své cennosti a finance na svých cestách do zahraničí, možnost okradení je velmi velká.

+ DŮVĚRA

Jelikož svou práci odvádíte velmi dobře, postup vás nemine. Jen si zachovejte svou čest a kolegialitu.

+ VYJASNĚNÍ

V poslední době jste měli velmi špatné období, vše jste dosahovali s velkou námahou, nikdo vám nic nedal zadarmo. Nyní nastává zlom ve formě dlouhodobého úspěchu, který si zasloužíte víc než kdo jiný.

+ VELKÉ ZMĚNY

Nemáte důvěru v jakýkoliv cestovní prostředek a o letadle ani nemluvě. Ale nyní právě tento dopravní prostředek použít budete muset, jelikož vás čeká cesta do země, kam se jinak než letecky nedopravíte.

+ VĚRNOST

Oblíbili jste si místo, kam se velmi rádi vracíte. Berete to již jako rituál, že toto místo navštěvujete s určitou pravidelností. Jinak si to ani představit nedokážete.

+ IZOLACE

Cesta do zahraničí je již na spadnutí, pojedete však jen přes hranice na vyřízení neodkladné záležitosti a vrátíte se zpět.

+ OKOLÍ

Vaše práce spočívá v obchodování, proto vás čeká pracovní schůzka s večeří, kde sjednáte dobré podmínky zakázky.

+ PŘEKÁŽKY

Milujete hory a také se tam brzy vydáte, jelikož dovolená se blíží. Procestujete mnoho zemí a zastavíte se i na horolezecký výstup, který ve vás zanechá nejednu vzpomínku.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před rozhodnutím a nevíte, kudy se vydat dál. Správné řešení přijde dřív, než si myslíte, ale od osoby, od které byste to čekali nejméně.

+ ZTRÁTA

Toužíte po mnoha věcech, ale stále nemůžete dojít jejich naplnění. Zkuste se obrátit na člověka, který by vám mohl alespoň částečně pomoci.

+ LÁSKA

Láska si nevybírá, lidé ano. To, že jste se zamilovali do cizince i proti vůli rodičů, není v žádném případě vaše vina, už proto, že s tímto člověkem budete velice šťastni, ač to tak nevypadá už kvůli jeho národnosti a zvykům.

+ VZTAH

Chystejte se na svatební cestu, která předčí vaše očekávání.

+ TAJEMSTVÍ

Milujete cizí země i města, proto se zúčastníte poznávacího zájezdu. Mnohé se tímto dozvíte a bude vám to ku prospěchu nejen pro rozšíření vašich obzorů, ale také pro získání uznání mnoha lidí, kteří vás mají spíše za negramoty.

+ ZPRÁVA

Objednali jste si zboží z ciziny, ale to ne a ne přijít. Budete se muset připomenout, abyste se ho dočkali. Bohužel toto zboží se nedá jinde objednat, proto vám nezbývá nic jiného, než být trpěliví.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je velký cestovatel, cestování má jako svůj koníček i jako práci.

+ SEX

Je na čase zorganizovat volný čas pro rodinu a vyrazit s nimi na výlet do přírody či po poznání našich hradů a zámků, budete na to dlouho vzpomínat, ač se vám nyní do toho moc nechce,

+ ŠTĚSTÍ

Vaše dovolená bude směřovat do teplých krajů. Budete chodit po památkách, ležet u moře a chytat bronz.

+ MYŠLENKY

Na cestování nemáte dostatek finančních prostředků, proto cestujete jen prstem po mapě. Do země svých snů se jen tak nepodíváte, pokud nezměníte svoje postoje.

+ ČINNOST

Na cestu se klidně vydejte, lepší doba již výt nemůže. Na cestě vás nečeká žádná překážka, jde o zcela bezpečnou jízdu.

+ FINANCE

Máte možnost zbohatnout, nejen finančně ale i duševně. Finanční zbohatnutí vás čeká díky smlouvě s člověkem, který se neobává žádného nebezpečí a totéž očekává od vás.

+ POVOLÁNÍ

Na služební cestu se již přichystejte, nepojedete sami, proto dejte pozor na klepy.

+ OSUD

O cestě, na kterou se chystáte, jste již rozhodli dávno, a to nejen vy, ale i vaši bližní.