kombinace karty č. 30

karta č. 30 = sex, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Musíte mít sex takřka denně, a je vám jedno, s kým. Proto si udržujete více milenců, kdyby některý zrovna nemohl, aby byl po ruce jiný. Nemáte žádné výčitky vůči ani jednomu z nich, koukáte jen na své potřeby a ostatní vás nezajímá.

+ PŘEKVAPENÍ

Jediné dvě věci, na kterých vám záleží, je vaše rodina a zdraví. Pokud se tyto dvě věci skloubí dohromady, je to ideální kombinace. A vy právě takové štěstí máte.

+ TOUHA

Vyrazíte s rodinou a pár přáteli na výlet za hranice, navštívíte hrady, které se vám již nepoštěstí navštívit, projdete se tamní krajinou a uděláte si prima víkend.

+ JISTOTA

Jste spokojeni se svým bydlením, nic byste na tom zatím neměnili. Vyhovuje vám to, jak to je i s kým to je. Možná se rozhodnete pro malou změnu - vymalovat nebo vyměnit tapety by to již potřebovalo, alespoň byste svůj domov trochu rozveselili.

+ TRVÁNÍ

Máte vše rozplánováno do nejmenších detailů a ničím si tento svůj pořádek nenecháte narušit. Ale i tento váš soulad jednoho dne narušen bude, a vy na to nebudete připraven.

+ STRACH

Velice se obáváte pohlavních nemocí. Proto také nestřídáte partnery, což se ale o tom vašem říci nedá.

+ KOMPLIKACE

Objeví se překážky v sexu, jde o to, že nemůžete, i když velmi chcete. je třeba urovnat svou psychiku, jinde problém nehledejte. Vaše partnerka je již okoukaná a nepřitahuje vás, také stále stejné polohy bez fantazie už vás omrzeli. Pak se nedivte, že se "mu" nechce.

+ NEMOC

Jste sami a máte sex akorát sami se sebou, což není zrovna ideální. Nemusíte sice nikoho "otravovat", ale také nemusíte poslouchat o únavě či bolesti hlavy.

+ SETKÁNÍ

Sejde se celá vaše rodina na oslavě jednoho z vás, ale už si nemáte o čem povídat, není to jako kdysi. V podstatě vás nezajímají osudy ostatních členů, stačí vám, že jsou spokojeni (kolikrát to velmi mistrně předstírají).

+ NEBEZPEČÍ

Máte rádi ostřejší sex, netradiční praktiky vítáte a nepovažujete je za něco špatného. Ostatně když s tím souhlasí oba, není to špatné.

+ KOMUNIKACE

Doma se jen hádáte a nejen před sexem. Snažíte se udržet se alespoň před tím, než dostanete, na co máte právo. Ale hádky jsou na denním pořádku a vás to již unavuje. Proto se zdržujete co nejčastěji mimo domov, jelikož víte, že na usmíření to v žádném případě nevypadá. Jakoby váš partner nedorozumění vyhledával.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nevynikáte zrovna dobrou pověstí a ani se o to nesnažíte. Jen ať si ostatní myslí jen to nejhorší. Je to ale jen vaše slupka, za kterou se schováváte.

+ NOVINA

Rodina se vám rozroste, nic si z toho nedělejte, že jste na všechno zatím jen dva, někdo nemá ani to.

+ PODVOD

Navštívili jste v nemocnici svého příbuzného a nechcete mu říkat pravdu. Protože na vás naléhá, jak to s jeho zdravotním stavem je, raději mu zalžete a napříště se snažíte vyhnout jakékoliv další otázce podobného typu.

+ DŮVĚRA

Vždy jste se spoléhali na svého dědu, jelikož byl velice moudrý a i nyní, i když tu není, se obracíte ve chvílích těžších na jeho ducha. Alespoň tak to vidíte, dáváte se na noc bylinkový čaj, pod polštář zbytek bylinek a usínáte s otázkou na rtech. Po probuzení víte, jak se zachovat. Vždy se vám totiž dědeček ve snu zjeví a prozradí vám, jak máte postupovat.

+ VYJASNĚNÍ

Nemusíte vůbec nic předstírat, jste velice šťastni se svou rodinou a oni jsou naopak rádi, že vás mají. Vycházíte si vstříc navzájem a držíte spolu proti lidem zvenčí. V tom je vaše síla.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte narození miminka, ne však ledajakého, ale zvířecího. Vaše zvířátka se rozrostou velmi nečekaně a připraví vám překvapení, na které jen tak nezapomenete.

+ VĚRNOST

Vaše ratolesti si moc přejí pejska, a vy jim toto přání splníte. Jste si však opravdu jisti, že se nakonec o pejska nebudete starat vy? Že je neomrzí po pár loužičkách? Je to rozhodnutí na mnoho let, proto rozmýšlejte velmi pečlivě.

+ IZOLACE

Chystáte se na sociálku a víte, že vám stejně žádné přídavky nepřiznají. Ale

přesto to zkusíte, co kdyby náhodou, že?

+ OKOLÍ

Chcete sex, a je vám jedno, zda si za něj zaplatíte, či ho dostanete zadarmo. Zavítáte tedy do zdejšího vykřičeného domu, vyberete si dívku a odvedete si ji na pokoj. Klasický scénář - jde přeci především o vaše uspokojení, a také o vaše peníze. To vám ale nevadí, rád zaplatíte za kvalitu - a kvalitu opravdu dostanete.

+ PŘEKÁŽKY

Pohádáte se s rodiči a přestanete se stýkat. Dokonce ani na ulici se nepozdravíte, tak daleko to necháte zajít. Vaše rodiče to velmi bolí, ale nechtějí udělat první krok, zvlášť když ta hádka přišla od vás. Vy se k tomu prozatím snížit nechcete. Uvědomte si ale, že dnes tu jsou a zítra být nemusí, opravdu byste dokázali žít s tím, že odešli z tohoto světa v takovémto rozpoložení a hněvu? Pak byste žádali o odpuštění, ale nikdo by vaše prosby neslyšel.

+ ROZHODNUTÍ

Musíte se se svou rodinou poradit o opravdu důležitých věcech, jelikož chcete mít všechny záležitosti vyřízeny, abyste odešli v případě potřeby s čistým stolem.

+ ZTRÁTA

Stále se jen doma hádáte a když se to vyhrotí, odejdete a přijdete domů za pár dní. Nic se sice nevyřeší, ale také jsou ostatní rádi, že se vám nic nestalo a k problému se již nikdo nevrací.

+ LÁSKA

Zamilujete se do ženy, která patří někomu jinému. Když už ji nemůžete mít doma, alespoň sex s ní byste uvítali. Skutečně si ji tak málo vážíte? Ať je váš chtíč sebevětší, zkuste se ovládnout a oprostit se od takovýchto myšlenek.

+ VZTAH

Scházíte se několikrát do týdne, ale nemilujete se. Vyhovujete si pouze v posteli. Vztah dlouho nevydrží, ale sexuální přitažlivost prozatím stačí.

+ TAJEMSTVÍ

Jste těhotná a tajíte to před rodiči i před biologickým otcem. Nechcete si to dítě nechat, ale také nemůžete jít na potrat, to by se vaše těhotenství prozradilo. Prozatím si ho necháte a nakoupíte si volné oblečení. Není to ale řešení, co potom s miminkem? Jednou se to všichni dozví a bude na vše pozdě.

+ ZPRÁVA

Chatujete s přáteli, všichni jste sami , tak se diskuze sveze do jiných úrovní. Padne slovo sex a jelikož to velmi moc chcete, domluvíte se. Půjde jen o jednu noc, nic víc a nic míň.

+ MILENEC/MILENKA

Váš partner má v sobě mnoho zodpovědnosti a proto je pro něj rodina na prvním

místě. Bude však vyžadovat určitou disciplínu.

+ ŠTĚSTÍ

Vaši rodiče pro vás vždy znamenali hodně a ani v dospělosti si neodpustíte denní návštěvy. Vašemu partnerovi to zrovna vhod není, ale nezakazuje vám styk s nimi. Jen u sebe doma je příliš nechce, protože vám mluví do vaší domácnosti a výchovy dětí.

+ MYŠLENKY

Myslíte na sex kudy chodíte, ale nechcete se vázat. Proto vždy navážete vztah s někým, kdo se vázat také nechce. Jako milenci si připadáte více atraktivní.

+ ČINNOST

Můžete se vždy spolehnout, že vám vaši sourozenci vyjdou vstříc, nebo vás alespoň vyslechnou, bez toho, aby vám dělali přednášku.

+ FINANCE

Máte vše, muže, děti, práci - jen těch peněz by mohlo být víc. Proto využijete nabídky movitého muže a uspokojíte ho za menší odměnu.

+ POVOLÁNÍ

Jste závislí na svém partnerovi, neumíte si představit nikoho jiného vedle sebe, a ani samotného. Potřebujete ho, i když k vám není dvakrát upřímný. Vaší závislosti si je vědom a využívá toho ve svůj prospěch.

+OSUD

Manžel vám dal nůž na krk - buď on nebo milenec. Rozhodnutí bylo velmi lehké, dali jste přednost manželovi, ke kterému již nic necítíte, před milencem, se kterým vždy vzplanete.