kombinace karty č. 31

karta č. 31 - štěstí, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Svou volnost byste nevyměnili za nic na světě. Nechcete se vázat a poslouchat druhé, chcete si dělat jen to, co chcete a nic neřešit. Toto všechno se dá dělat i v partnerství, pokud se na tom dohodnete. Určitá volnost by ponechána být měla.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte se často bavit, a také občas něco vyhrajete, v tombole, mezi kamarády. Také jste párkrát vsadili s kolísavým úspěchem.

+ TOUHA

Daří se vám vše, na co sáhnete. Nemusíte se snažit, ale stále i přes to všechno máte pokoru a ta vám toto zajišťuje i nadále.

+ JISTOTA

Chystáte se na chatu, kde se cítíte nejvíce spjatí s přírodou. Vyrazíte na houby, borůvky, nebo budete jen okopávat zahrádku. Ale při všem si krásně odpočinete.

+ TRVÁNÍ

Kdybyste nyní zemřeli, přijali byste to. Už jste v životě dosáhli všeho, co jste chtěli udělat a nyní již nic dělat nelze.

+ STRACH

Blokujete si své štěstí svými černými myšlenkami. Okolo vás je mnoho negativní energii, která vám bere sílu na další každodenní život. Zkuste se obklopit pozitivně naladěnými lidmi a čerpat z nich tuto energii. Uvidíte, že se vám opět začne dařit, jako kdysi.

+ KOMPLIKACE

Vydáte se na lesní či horskou túru, je mnoho kopců, které chcete pokořit, i když vám již nohy neslouží jako kdysi. Ostatně máte čas, nikam nespěcháte a vychutnáváte krásy přírody.

+ NEMOC

Ve vašem znamení se zračí oheň. Živel, který se dá sice podmanit, ale jen při velké opatrnosti. Máte velkou závislost na cigaretách a to by se vám mohlo stát osudným. Čeká vás spánek s hořící cigaretou, a to je to poslední, co uděláte. Pokud máte svůj život rádi, raději s touto drogou přestaňte, dokud je čas. Že to není tak jednoduché? Ale ano, záleží jen na vaší vůli, zda je svobodná či nikoli.

+ SETKÁNÍ

Jste vždy v dobrém rozmaru, když potkáte své známé. Popovídáte o tom, jak jde život a opět se na pár let rozloučíte.

+ NEBEZPEČÍ

Máte úspěch, a to mnoho lidí nemůže přenést přes srdce. Závidí vám každou maličkost a sami pro svůj úspěch nehnou ani prstem,

+ KOMUNIKACE

Už to vypadalo, že se rozejdete, jak jste se tentokrát pohádali. Namísto toho vás čeká sladké usmiřování. Tuto fázi máte na hádkách nejraději, jelikož je to vždy milé a sladké. Vždy si slíbíte, že už se hádat nebudete a zanedlouho je to to samé.

+ MALÉ PROBLÉMY

Žádné štěstí netrvá věčně a není štěstí bez menších komplikací. I ve vašem případě se jedná pouze o dočasný malý problém, který se zanedlouho vyřeší a vy se opět budete usmívat na tento svět.

+ NOVINA

Vaše dítě je velmi bystré, vnímavé a hodné. Lepšího potomka si ani nemůžete představit. Dejte ale pozor, jeho naivita by mohla vést k svedení na scestí špatnou partou, a to jen proto, aby měl kamarády. Ve škole je také premiant, a to mu mezi kamarády nepřidá, zvláště když mu někteří učitelé nadržují.

+ PODVOD

Máte velké vydání, neumíte ušetřit ani korunu. Vyděláváte celkem dost peněz, ale dlouho se u vás neohřejí, jelikož je obratem ruky zase utratíte.

+ DŮVĚRA

Jste velmi ambiciózní a to vás vede stále kupředu. Jakmile si vezmete nějakou věc do hlavy, snažíte se ji dokončit, a nejlépe ve vámi stanoveném termínu. V životě se neztratíte, naopak můžete zastávat velmi vysoké posty.

+ VYJASNĚNÍ

Nic již v životě nepotřebujete, máte vše, co chcete. A nemusíte toho mít mnoho, žijete velmi skromně.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystáte se na dovolenou, již máte letenky zabukovány a vám již nic nebrání v prožití krásných dnů se svými nejbližšími.

+ VĚRNOST

Poslední dobou si moc nevěříte a také nevěříte na svůj osud, který jakoby ani neexistoval. Kdybyste neviděli u svých známých naplnění jejich osudu, asi byste zůstali stát na místě a nikam se již neposunuli. Ale právě vaši známý vám dodávají veškerou naději v lepší život.

+ IZOLACE

Naučte se spoléhat jen sami na sebe. Už několikrát jste se přesvědčili, že co si neuděláte sami, to nemáte.

+ OKOLÍ

Vaše vtipy baví široké okolí, velmi rádi se také bavíte a ještě radši bavíte ostatní. Proto si vás také vaši přátelé neustále zvou na své oslavy.

+ PŘEKÁŽKY

Rozhodli jste se zvítězit nad zákeřnou nemocí, nedovolíte jí ovládnout váš život. Máte k tomu mnoho dobrých důvodů, a s trochou vůle toho dosáhnete. Stačí jen si nepřipustit prohru a vše se začne plnit.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodnete se přesně tak, jak to cítíte. Započne vaše úspěšná kariéra, kterou budete budovat po mnoho let. Teprve pak se ustálí a přinese vytouženou odměnu.

+ ZTRÁTA

Nemáte dosti trpělivosti vůbec na nic. Všechno byste chtěli mít hned, a když se vám to nedaří, tak od toho upustíte a věnujete se zas jiné činnosti.

+ LÁSKA

Máte velkou radost z úspěchů vašich tří dcer a syna. Vychovávali jste je, jak jste nejlépe dokázali a nyní vám to oplácejí svým zdarem.

+ VZTAH

Vaše manželství je bez kazu, bez bouřek. Takové manželství jste si vysnili už jako malé děti, jelikož vaši rodiče tací nebyli a neustále se hádali. Vám to nevyhovovalo a dokonce jste na ně byli jeden čas naštvaní. Snažíte se svým dětem jít příkladem a chcete, aby měli harmonickou rodinu a tudíž i krásné dětství.

+ TAJEMSTVÍ

Nevěšte hlavu, že se vám nyní nedaří, buďte trpěliví a štěstí se otočí k jiným zády a přijdou k vám. Jen nic předčasně nevzdávejte.

+ ZPRÁVA

Prostudujete velmi staré dokumenty, které se vám dostanou do rukou zcela náhodou. Musíte s nimi zacházet velmi opatrně, abyste je neponičili.

+ MILENEC/MILENKA

Máte něco, co přitahuje ostatní lidi a také dokážete přijímat pozitivní energii mnohem lépe, než kdokoliv jiný.

+ SEX

Jste velice spokojeni se svým sexuálním životem, v žádném případě byste neměnili. Vyhovujete si s partnerem navzájem a občas také někoho pozvete mezi sebe.

+ MYŠLENKY

Máte občas pocit, že víte co se stane, vidíte místa, kde jste nikdy nebyli a přesto existují přesně tak, jak se vám o nich zdálo? Je to pouhá vaše intuice nebo vyšší vědomí? Ať je to co chce, poslechněte svůj vnitřní hlas a řiďte se jím.

+ ČINNOST

Toužíte po postavení a máte možnost ho získat. Jen přestaňte být příliš hodní na

všechny kolem sebe, občas je zapotřebí být přísný. Dokážete to, i když je vám to momentálně proti mysli. Ale jinak úspěchu nedosáhnete.

+ FINANCE

Vaše bohatství spočívá v harmonické rodině, zdraví a spokojenosti. Nyní máte také možnost vyhrát slušné peníze, či věcné dary. Zúčastněte se soutěží, i když jste nikdy nic nevyhráli, nyní máte velkou šanci.

+ POVOLÁNÍ

Naskytne se vám příležitost podnikat v oboru, který má budoucnost. Navíc je to zároveň i váš koníček. Toto spojení je víc než skvělé.

+ OSUD

I když máte nyní štěstí, neměli byste se na to spoléhat, jelikož je vrtkavé. Začínáte si o sobě mnohé myslet a vaše namyšlenost vás srazí na kolena.