kombinace karty č. 32

karta č. 32 = myšlenky, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zauvažujte o možné relaxaci ducha, zajděte si na meditaci a nechte svou duši unášet kamsi do dalekých, voňavých krajin. Ve vašem okolí je jistě člověk, který by vás tímto provázel. Také zapřemýšlejte o harmonizaci energetických center ve vašem těle. Máte v nepořádku hned první, kořenovou čakru, od které se vše odvíjí - vaše nálada, úspěch, možnosti.

+ PŘEKVAPENÍ

Sníte o baráčku se zahrádkou, někde na samotě, nemusí to být moc daleko od lidí a se spoustou zvířat. Na zahrádce byste si pěstovali zeleninu, sklízeli ovoce ze stromů a koupali se v bazénu. Je to moc krásný sen na to, aby se splnil, budete se muset spokojit se starou barabiznou mezi dalšími baráky, nebo zůstat v panelovém domě.

+ TOUHA

Komunikace s jiným světem vás vždy lákala a nyní to není jinak. Sháníte různé materiály a setkáváte se s různými lidmi, kteří tomu více či méně rozumí. Občas narazíte na šarlatána, který z vás jen tahá peníze, a přitom vidí méně než vy. Ani vy nemáte ten dar nahlédnout do těchto tajů, ale jste vděčni za každou možnost alespoň to zkusit.

+ JISTOTA

Nikdy jste se nechtěli podřizovat a nehodláte to dělat ani nyní. Ostatní vás respektují pro vaše charisma. Vždy raději udělají, co po nich chcete, než abyste se zlobili pro každou maličkost.

+ TRVÁNÍ

Cítíte se ohroženi a málo si věříte. Nemáte daleko k podráždění. Vlastně se ani nechcete zlobit, vždy to vyplyne jaksi samo, vždy se nějaký důvod najde.

+ STRACH

Každý člověk by chtěl být slavný, kdo tvrdí opak, tak buď lže nebo to nemá v hlavě v pořádku. Kdo by nechtěl mít úspěch, slávu a peníze? I vy takové sny občas máte, ale zůstane to pouhým snem.

+ KOMPLIKACE

I když velmi toužíte po lásce, neotvírejte se s kdekým. Potkáte člověka, který vám spíše ublíží než by pomohl a o lásce se u něj mluvit nedá. Miluje jen sám sebe a vás by si nejraději jen pojistil - možná i uvázal kouli na nohu, abyste mu neutekli.

+ NEMOC

Chtěli byste vyniknout v oblasti, ve které se to povedlo jen málokomu. Ani vám to však není souzeno.

+ SETKÁNÍ

Vaše sestra již s vámi nekomunikuje, a když už, tak jen na hranici slušnosti. Ani už nevíte, proč se tenkrát urazila, ale byla to jistě nějaká maličkost, kterou byste vy osobně přešli. Její nálady ale nebudete dále snášet a tak se sotva pozdravíte.

+ NEBEZPEČÍ

Nejste spokojeni se svým životem a ani osudem. Zdá se vám, že vám při narození nadělily sudičky jen to zlé, a dobré nechali ostatním. Nejste ani tak staří, a už máte velké bolesti - fyzické i psychické. Někdy přemýšlíte, že tento život ukončíte, než se jen trápit. Ale pak znovu bojujete předem prohraný boj. Ale je ve vás jiskra naděje a ta vás žene stále dál.

+ KOMUNIKACE

Stále myslíte na poslední hádku, která vám nedá spát. Proč se rodiče musí stále hádat se svými dětmi? Mohou za to generační rozdíly nebo chtějí jen dokázat, že mají pravdu za všech okolností? Máte tvrdou hlavu a musíte si vždy prosadit své, zrovna jako vaši rodiče. Tak začíná každá vaše hádka a končí několikadenním mlčením. Tentokrát to nebude jiné.

+ MALÉ PROBLÉMY

Děláte mnoho pro postižené děti i děti v dětských domovech. Nečekáte za to žádný vděk a přesto se ho dočkáte. Od těch, kteří nemají nic a přesto jsou ochotni dát vám všechno - děti. Stačí jeden úsměv, jedno objetí.

+ NOVINA

Máte velké starosti o své dítě, jelikož je moc malinké a může mu hrozit mnoho nebezpečí v podobě virů, pádů a podobně. Vaše miminko má velké štěstí, že vás má a zároveň velkou smůlu. Vaše přehnaná péče mu může ublížit daleko víc než nebezpečí číhající zvenčí.

+ PODVOD

Navenek se snažíte chovat přátelsky a mile, ale doma jste vysloveně despota. Stále jen křičíte a mlátíte kolem sebe, a pak děláte, že vy ne, že se ostatní pletou. Ani za to nemůžete, není to ani vaše výchova, je to vaše povaha, kterou změnit nedokážete. Změnit byste se mohl jen s člověkem jako jste vy, abyste poznal svou vlastní tvář.

+ DŮVĚRA

Máte velké ambice a dokážete dotáhnout věci do konce. Stoupáte stále výš a výš a ohromujete lidi z vašeho okolí. Kdekdo vám váš úspěch závidí, ale vše, čeho jste dosáhli, dosáhli jste odříkáním a trpělivostí.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velmi spokojeni se svým životem. Sice jste ještě nedosáhli toho, co jste v životě chtěli dosáhnout, ale pomalu se k tomu blížíte. Děláte pro to maximum.

+ VELKÉ ZMĚNY

Stále chcete něco ve svém životě změnit a stále nepřicházíte na to, co by to mohlo být. Tento stav nějakou dobu potrvá.

+ VĚRNOST

Cítíte, že předsudky jsou velmi špatná vlastnost. A vy jich máte požehnaně. Vůbec si nevěříte a stále hledíte po jiných. Připadá vám, jako byste byli šedé myšky a to vám mělo zůstat do konce života. Podívejte se jednou do zrcadla nezaujatě, jako byste se dívali na cizí osobu a řekněte upřímně, co se vám na té osobě nelíbí a co naopak ano. Pak se snažte napravit věci, které se vám nelíbí - usmívejte se víc, zajděte si za kadeřníkem... je vždy co vylepšovat, nic a nikdo není dokonalé a je třeba si to uvědomit. Pak bude i pro vás svět podstatně hezčí.

+ IZOLACE

Ve vaší blízkosti se nachází člověk, který myslí jen na svůj prospěch. Použije vás, aby se dostal tam, kam chce a pak se k vám nebude znát.

+ OKOLÍ

Jste pozvaní na večírek a řešíte dilema, co si obléknout. Připadá vám, že všichni budou mít krásné oblečení a vy máte doma jen staré hadry. Všechny jste už někde měli, tak vám zbývá jen vyrazit koupit nové, pokud chcete oslnit.

+ PŘEKÁŽKY

Měli byste se učit mnoho nových věcí, cpát do hlavy další a další informace, ale nějak vám to v poslední době nejde. Víte dobře, čím to je, ale nevíte, co udělat, aby tomu tak nebylo.

+ ROZHODNUTÍ

Stále se rozhodujete , zda podniknete určitou věc či ne. Pokud do toho půjdete , bude vás to stát nemalé úsilí a náklady, ale máte velkou šanci na úspěch, ale nyní stále váháte.

+ ZTRÁTA

Nepoužíváte svůj mozek a tak se nedivte, že vám z něj utíkají věci, které byste si pamatovat měl. Také v práci jednáte spíše automaticky, jako stroj a ne jako člověk, stále stejná manuální práce vás ani k přemýšlení nemotivuje. Na druhou stranu byste možná zkazili více věcí svým přemýšlením, proto jednáte, tak jak jednáte.

+ LÁSKA

Máte toho správného partnera, vaše láska už větší být nemůže. Nepotřebujete se dorozumívat slovy, stačí vám jediný pohled na to, abyste věděli, co ten druhý chce sdělit. I ve chvíli, kdy jste daleko od sebe, víte, jak se ten druhý cítí.

+ VZTAH

Ve vašem milostném vztahu nechybí vášeň, je to způsobeno krátkostí vašeho vztahu. Je mezi vámi stále vzrušení, ať jste doma či venku.

+ TAJEMSTVÍ

Studujete a máte mnoho zajímavých myšlenek, se kterými se pochlubíte svým kantorům. Vaše myšlenkové pochody jsou natolik zajímavé, že je okamžitě zaujmou.

+ ZPRÁVA

Vaše matka se ocitá v nebezpečí - hrozí ji přepadení, neměla by se tedy pohybovat sama v zapadlých uličkách, ba ani na hlavní ulici.

+ MILENEC/MILENKA

Zná vás mnoho lidí, jste velmi oblíbeni a vyhledáváni, nejen pro svou medialitu, ale pro svou moudrost.

+ SEX

Jste posedlí svou rodinou a chcete mít co nejvíce potomků, aby vás bylo ještě více. Milujete ty společné chvíle u velkého stolu, nemusíte ani mluvit, stačí nasávat atmosféru a hned je vám lépe.

+ ŠTĚSTÍ

Váš vztah s matkou by se dal nazvat jako přátelský, svěřujete se jí se vším, co máte na srdíčku a ona vždy umí poradit.

+ ČINNOST

Nejednáte vždy tak, jak byste měli a mnohdy vystavujete své blízké nebezpečí.

+ FINANCE

Vaše myšlenky směřují zas a znova k penězům a majetku. Sami toto vše postrádáte, ale to by byl život, kdyby bylo... vaše touha po zbohatnutí je na velmi nízké úrovni a pokud na majetek budete jen myslet a nic pro to neuděláte, budete celý život chudí, zahořklí a nazlobení.

+ POVOLÁNÍ

Je až neuvěřitelné, co si ke svému partnerovi dovolíte. Svým způsobem ho týráte, nenecháte ho volně nadechnout. Pokud něco neudělá, jak to chcete vy, tak vždy vypustíte z úst, že vás nemá rád a kdyby ano, udělá to. Je na čase zamyslet se nad svým chováním.

+ OSUD

Váš osud byl napsán dávno předtím, než jste se narodili. Všechny své kroky, špatné i dobré, máte předurčeny. Dobré kroky vás posílí a špatné poženou dál na cestě za úspěchem. Nebraňte se proto svému údělu.