kombinace karty č. 33

karta č. 33 = činnost, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše plány jsou skvělé, jen od nich neupouštějte. Jednoho dne přijde čas na jejich realizaci a naplnění vašeho života.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte za psychology, kartářkami i svými známými, a stále nemůžete přijít na příčinu svého problému. Správně hledáte příčinu, protože až ji naleznete, naleznete také správné řešení.

+ TOUHA

Máte spoustu možností, ale nevyužijete ani jednu, jelikož si na to prostě netroufáte. Nemáte dostatek odvahy k tomu udělat něco, co povede váš život lepším směrem.

+ JISTOTA

Máte šanci získat byt, ne však dům. I když byste volili raději druhou variantu, prozatím se zkuste spokojit s první, jelikož pro to nebudete muset udělat téměř nic.

+ TRVÁNÍ

Váš zdravotní stav se bude letos zlepšovat, léky, které budou nasazeny, pomohou více, než se čekalo. Také vaše spolupráce letos bude zcela jiná, vstřícnější. Něco se ve vás zlomí a vy začnete doufat ve vyléčení, a toho byste také mohli dosáhnout.

+ STRACH

Dejte si pozor na své peníze, i na ty, které byste mohli teprve vydělat. Více utrácíte, než by bylo zapotřebí, máte potřebu obklopovat se materiálními věcmi a nedokážete dát na stranu ani korunu, na horší časy. Vlastně si ani žádné horší časy nepřipouštíte, ale právě proto se vás dotknou více, než vám bude milé.

+ KOMPLIKACE

Vždycky jste si vše museli zasloužit a vybojovat, ani nyní to není jiné. Musíte vynaložit mnoho své vnitřní síly na získání materiálního bohatství.

+ NEMOC

Na světě stále existují zlí lidé, kteří vám chtějí uškodit. Vaše víra je však natolik silná, že se jim to nepovede.

+ SETKÁNÍ

Lepší informace jste již dostat nemohli. Naložíte s nimi nejen k vlastnímu, ale také všeobecnému, užitku.

+ NEBEZPEČÍ

Vždy jste se spoléhali výhradně jen sami na sebe a od druhých nečekali vůbec nic. O to větší je vaše překvapení, když vám cosi spadne do klína, aniž byste se museli snažit.

+ KOMUNIKACE

Nechcete se se všemi stále jen hádat, ale tentokrát na tom získáte. Vaše udobření přinese výhody hlavně vám.

+ MALÉ PROBLÉMY

Pojistili jste si byt a nyní se naplnila pojistná událost. Pojišťovna se k vám ale otočila zády a žádá po vás nesmyslné dokládání všeho. Máte za to, že by si vše měli zjistit oni, proto si také pojistku platíte. Najednou zjišťujete, že kdybyste si peníze investované do pojistky ukládali, nebyli byste nyní tak škodní.

+ NOVINA

Své děti mít nemůžete, na umělé oplodnění můžete také zapomenout. Ale vy byste si moc přáli potomka, kterého byste naučili vše, co znáte vy a předali mu jednou i své pomyslné žezlo. Požádáte tedy o adopci a nejen, že vám bude vyhověno, ale stane se tak v rekordním čase.

+ PODVOD

Někdy je zapotřebí trochu zalhat, abychom dosáhli toho, po čem toužíme. Vždyť nejde jen o naše jistoty, ale o zabezpečení celé rodiny.

+ DŮVĚRA

Neodmítejte pomoc od přítele, nemusela by se již opakovat.

+ VYJASNĚNÍ

Staráte se o své finance opravdu dobře a stále hledáte brigádu, ve které byste si ještě přilepšili. Nenajdete jen jednu, ale hned dvě. Jedna bude na zkrácený úvazek, druhá jen příležitostná.

+ VELKÉ ZMĚNY

Máte rádi vše na svém místě, a pokrok vás rozčiluje. Neumíte si představit život se všemi těmi vymoženostmi, rádi byste se vrátili do minulosti, kdy žádné takové vymoženosti nebyly. Ale porok nezastavíte.

+ VĚRNOST

Vlastníte něco, na co ostatní ani nedosáhnou. Proto také získáváte více a více přátel, o některé z nich ani nestojíte.

+ IZOLACE

Musíte se rozejít se svým partnerem, ač to velmi bolí. Máte svou rodinu a on má tu svou. Není vám souzeno být spolu, i když se tolik milujete. Avšak ani nechcete udělat krok ke svému štěstí a svou rodinu ani jeden neopustíte. Proto je váš rozchod nevyhnutelný, ale také ve prospěch všech.

+ OKOLÍ

Díky svým přednostem se dostanete do společnosti, o které si spousta lidí může nechat jen zdát. Přitom vaše přednosti si může koupit každý, jen se jich nesmí bát.

+ PŘEKÁŽKY

Čeká vás operace, která se nedá obejít. Velmi se obáváte toho zákroku, a také máte důvod. Při operaci se rozhodne, zda budete žít či nikoliv. Vyskytnou se závažné komplikace, a jen díky vaší psychice.

+ ROZHODNUTÍ

Nespoléháte se jen na sebe, ale také na ostatní. Slepě se necháte vést a řídíte se podle rad druhých a na vlastní názor zapomínáte. Přitom rady od starších a zkušenějších vždy nemusí být správné.

+ ZTRÁTA

Rozjíždíte aktivity, které nemají šanci na úspěch. Jdete si slepě za svým cílem a pomíjíte signály, které vás varují.

+ LÁSKA

I když byste chtěli být sami po předchozích zklamáních, láska si vás opět najde.

+ VZTAH

Na svého obchodního partnera se můžete ve všem spolehnout, jedná tak, jak byste jednali i vy. Klidně mu svěřte i složitější úkoly, vše zvládne k vaší spokojenosti.

+ TAJEMSTVÍ

Nic není stálé, vše se neustále mění a vyvíjí. Ale vy jste zůstali stát na místě, vaše osobnost stagnuje, proto se nemůžete divit, že se všichni od vás odvrací.

+ ZPRÁVA

Uzavřeli jste smlouvu, která vykazuje naprosto spolehlivé znaky. Ale všechno má své Ale. Ve smlouvě je slabé místo, které je zapotřebí ošetřit a pak bude vše v pořádku a k vaší velké spokojenosti.

+ MILENEC/MILENKA

Lépe jste si vybrat nemohli, někdo toho pravého hledá celý život a přesto nenajde a vy jste pro to nemuseli udělat nic a získali jste ho.

+ SEX

Nemusíte se obávat nevěry , váš partner je vám věrný, dokonce i flirt je mu cizí. Vede to k zamyšlení, zda je vůbec člověk, když je mu něco takového cizí.

+ ŠTĚSTÍ

Myslíte si, že jste nejchytřejší a nejkrásnější na světě, od malička vás v tom všichni utvrzovali a nyní se musíte podívat pravdě do očí. Vaše nadání není tak velké, jak si myslíte.

+ MYŠLENKY

Úspěch máte zaručen, díky svým nápadům, které jsou k nezaplacení. Máte jich plnou hlavu a stále něco zkoušíte, někdy s menším, někdy s větším úspěchem.

+ FINANCE

Máte skvělou práci, ve které se nemusíte až tak moc snažit, abyste měli

nadstandardní plat.

+ POVOLÁNÍ

Do práce se vám příliš nechce, raději vykonáváte různé domácí práce, které vás stojí mnoho času a dostáváte za svou odvedenou práci velmi malou odměnu.

+ OSUD

Už jste udělali, co jste mohli a nyní je čas jít dál. Vydat se trochu jiným směrem a neohlížet se do minulosti.