kombinace karty č. 34

karta č. 34 = finance, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dostanete zprávu o svém ztraceném dokladu, o kterém jste ani nevěděli, že jej nemáte.

+ PŘEKVAPENÍ

Pracujete ve firmě již hodně dlouho a máte nárok na zvýšení platu. Každý rok dostáváte jen prémie, a nyní se dočkáte. Za své zásluhy a skvěle odvedenou práci se dostanete o třídu výš. Nesdělujte však výši svého příjmu svým kolegům, nesetkalo by se to se sympatiemi.

+ TOUHA

Váš starý automobil vám již dosluhuje a je čas nechat ho odejít do důchodu a pořídit si nový. Na ten ale není dostatek financí, tak se spokojíte s pár let starým autem.

+ JISTOTA

Rádi byste měli vlastní bydlení a máte k tomu velmi blízko. Vaše žádost o hypotéku bude vyřízena kladně, nic vám tedy ve vysněném bydlení nestojí.

+ TRVÁNÍ

Milujete peníze a uděláte cokoliv, abyste je získali. Neštítíte se ani nezákonného jednání, ve jménu peněz.

+ STRACH

Klidně přijmete úplatek, nevidíte na tom nic špatného. Berete to spíše jako ocenění vaší práce, a prémie také nikdo nevrací.

+ KOMPLIKACE

Již brzy přijdete o práci a bude se vám hodit každá koruna. Proto příliš neutrácejte, vaši blízcí vám jistě prominou, pokud je nebudete zahrnovat dary.

+ NEMOC

Utrácíte peníze, které ani nemáte. Je velmi snadné půjčit si od nebankovních zdrojů peníze, hůře se však poté vracejí. Jejich výhoda i nevýhoda zároveň je, že je můžete čerpat nepřetržitě. Ale spočítali jste si někdy také úroky? Možná byste dospěli k zajímavé částce a pak pochopili, že to až taková výhoda není.

+ SETKÁNÍ

Lidé vás mají rádi a tak se nemůžete divit, když obdržíte velmi drahý dar. Nevíte však, zda jej přijmout či nikoliv. Pokud jej přijmete, vzniká vám vůči těmto lidem velký závazek, pokud nepřijmete, urazíte je. Je to opravdu dilema.

+ NEBEZPEČÍ

Máte slíbené finance, ale stále nevíte, kdy se k vám dostanou. Pomalu ale jistě začínáte pochybovat o solidnosti dárce. A ve chvíli, kdy už jste si téměř jisti, že se s penězi můžete rozloučit, se objeví.

+ KOMUNIKACE

Chtěli byste si zkusit založit svůj vlastní obchod a nyní máte šanci dostat se alespoň na trh, kde není pronájem místa tak velký, jako v kamenném obchodě.

+ MALÉ PROBLÉMY

Už víte , co byste chtěli ve svém životě dělat, abyste byli spokojeni po všech stránkách. Zúročíte své znalosti a svou zručnost a znásobíte si příjem peněz.

+ NOVINA

Dostali jste se na úřad práce a nevěříte vlastním očím, na jak malou částku máte nárok. Hledáte tedy jakoukoliv práci, protože z tohoto se opravdu žít nedá.

+ PODVOD

Jakákoliv nepozornost v zaměstnání povede k vaší výpovědi. Potřebují snižovat stavy, ale nechtějí vyplácet odstupné, proto čekají na sebemenší chybu o každého u vás. I když jste velice pečliví, den "blbec" má občas každý.

+ DŮVĚRA

Jste již v důchodu nebo do něj nemáte příliš daleko. Vždy jste si představovali, jaké to bude, až to bude a nyní jste velmi zklamaní, protože vám vaše práce chybí. Najednou si připadáte úplně bezcenní, zbyteční.

+ VYJASNĚNÍ

Usmálo se na vás štěstí a můžete čekat velké finanční obnosy, které jdou do desítek tisíců.

+ VELKÉ ZMĚNY

Stále váháte, či se máte odstěhovat nebo ne. Prodej domu vám přinese peníze, ale neudržíte je příliš dlouho. Vložíte je proto velmi neopatrně do další nemovitosti, a nastanou vám velké problémy.

+ VĚRNOST

Obchodujete s lidmi po celém světě, a máte celkem slušné podmínky. Nepotřebujete ovládat spoustu jazyků, máte na to lidi, kteří vám vše zařídí a na které se můžete spolehnout. Není ale od věci čas od času si jejich práci zkontrolovat, aby nejednali za vašimi zády ve svůj prospěch.

+ IZOLACE

Už od malička jste byli zvyklí na určitý luxus a ani nyní se ho nechcete vzdát. Také proto volíte partnera vašich poměrů, abyste nemuseli slevovat ze svých nároků.

+ OKOLÍ

Přijmete pozvání rybáře a budete jen tiše sledovat, jak sedí a relaxuje. Není to jen o chytání ryb, ale o klidu, kterého má v běžném životě velice málo. Proto využívá každé příležitosti, a pokud při tom něco chytí, je to jen odměna.

+ PŘEKÁŽKY

Jste až po krk v dluzích a nevíte kudy kam. Došlo to tak daleko, že nemůžete

ani na svůj účet, dokud vše nesplatíte.

+ ROZHODNUTÍ

Pokud vás někdo postaví před volbu, je to vždy zlé. Jak se ale má člověk správně, a navíc ve velice krátkém čase, rozhodnout? Řiďte se proto svým srdcem a nedejte moc na rozum.

+ ZTRÁTA

Začalo to tím, že jste si půjčili na podnikání. Poté se vám nedařilo, jak by mělo, tak jste si půjčili na živobytí. Od té doby se to s vámi veze a půjčujete si, kde se dá. Není to ale správné a vy to víte, ale jste v tom tak hluboko namočeni, že vám nyní již nikdo nepomůže. Také vaše rodina se raději od vás distancovala.

+ LÁSKA

Váš partner je velmi bohatý, avšak ne penězi, ale činy. Snaží se každému pomáhat a jelikož své volné finanční prostředky investuje do různých nadací, sám pak nemá žádné pro sebe ani pro vás.

+ VZTAH

Majetek, který máte, jste nezískali jen vlastní pílí a prací, ale také dědictvím. Máte k němu tedy dosti zvláštní vztah.

+ TAJEMSTVÍ

Před svou rodinou i před sousedy a známými tajíte své nadstandardní příjmy a stále se chováte, jako byste brali almužnu. Skoro to vypadá, jako byste čekali na dostatek financí, abyste toto vše mohli opustit a začít někde úplně sami.

+ ZPRÁVA

Máte zatím jen menší půjčky, které ale dluhy nazýváte. Je na čase je splatit a již si více nepůjčovat, ani od svých známých či rodičů.

+ MILENEC/MILENKA

Máte problémy s alkoholem a je třeba si to uvědomit a hlavně přiznat.

+ SEX

Připadáte si jako Popelka, která byla až moc hodná na to, aby vzdorovala a přesto získala jen to nejlepší. Život občas může být pohádka, protože vy nyní jednu takovou zažíváte. Jen se z ní nechcete nikdy probudit.

+ ŠTĚSTÍ

Celý život vás rodiče vedli k tomu, abyste příliš neutráceli, spíše korunu v ruce pětkrát obrátili, než ji vydali. A podle toho se také snažíte řídit, proto jako velmi málo lidí z vašeho okolí máte vždy kam sáhnout.

+ MYŠLENKY

Kdo by v dnešní době nepotřeboval finance? Vždyť peníze jsou vždy až na prvním místě. Také tak to vidíte vy, bez peněz se prostě žít nedá.

+ ČINNOST

O vaše příjmy se nemusíte pár let strachovat, vždy si dokážete vydělat tolik

peněz, že vám vystačí na cokoliv si usmyslíte.

+ POVOLÁNÍ

Velice rádi sázíte a poslední dobou vás zlákali právě všemi zatracované automaty. Poprvé, když jste tam vhodil první peníz, vrátil se vám i s menší prémií a poté jste již jen sypal. Je na čase obětovat vyhozené peníze a začít splácet své dluhy, dokud je čas. Pomalu, ale jistě jste si vypěstoval závislost a nyní je nejvyšší čas s tím přestat.

+ OSUD

Ztratíte veškerý svůj majetek a dostanete se až na pokraj společnosti. A to vše jen pro vaší dobrotu.