kombinace karty č. 35

karta č. 35 = povolání, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Jste sice zaměstnán, ale na pracovišti tolik času nepobudete. Spíše jen vše řídíte zpovzdálí a pobíráte svůj podíl.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte sice do zaměstnání, ale není do čeho píchnout. Zaměstnavatel nezajišťuje již tolik práce, jak by měl a proto zvažujete svůj odchod.

+ TOUHA

Vrátíte se ze zahraničí domů, ale nebudete litovat, je to neocenitelná zkušenost, která se vám bude ještě v životě hodit. Nepřijedete však sami, ale také si někoho přivezete.

+ JISTOTA

Vystudoval jste obor, který vás vždy zajímal a nyní dostanete v tomto oboru i práci. Je to obor s velkou budoucností.

+ TRVÁNÍ

V současném zaměstnání budete až do důchodu, někdy na té, jindy na oné pozici, ale vždy ve stejném podniku.

+ STRACH

Děláte si jen svou práci a nepustíte si nikoho k tělu. To je právě kámen úrazu, jelikož vás za to ostatní nemají rádi a také se k vám nesnaží přiblížit více než na pár metrů.

+ KOMPLIKACE

Máte kolegyni, kterou byste vyměnili i za svého největšího nepřítele, jen abyste se s ní nemuseli potkávat. Její chování překračuje meze slušného chování, ale odvádí svou práci dobře, proto se ani nepokoušíte si stěžovat. Přitom ona dokáže otrávit celý den nejen vám, ale každému na pracovišti.

+ NEMOC

Vždy jste nemoci jen přecházeli, nemohli jste si dovolit či jste nechtěli být nemocní a nyní se vám to vrací mnohonásobně.

+ SETKÁNÍ

Na konci roku se vždy koná oslava, na které nikdy nemůžete chybět. Vždyť přece ten oběd za to stojí! Slyšíte se? Copak za kus žvance jim chcete líbat ruce? Vydělávají na vás už tak dost.

+ NEBEZPEČÍ

Se stresem v práci se potýkáte dnes a denně. Chcete vše stihnout a dáváte si vražedné termíny. Zkuste si ale také trochu odpočinout, pak vám půjde i vaše práce lépe.

+ KOMUNIKACE

Neustálé hádky se spolupracovníky vás doženou k podání výpovědi. Už to

nebude déle snesitelné i když vykonávanou práci máte rádi.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vždy jste vykonávali jen podřadnou práci a nikdy vám nikdo nesvěřil cokoliv náročného či samostatného. Nedivte se, nikdy jste se o nic nervali, tak poslouchejte a plňte příkazy.

+ NOVINA

Jste již dlouho na úřadě práce a chtěli byste to změnit. Není to proto, že nechcete pracovat, ale zatím jste nenašli žádnou vhodnou práci. Až doteď. Naskýtá se vám nová práce, celkem slušně zaplacená a podle vašeho gusta.

+ PODVOD

Dejte si pozor na své spolupracovníky, nejednají vždy čestně a mohli byste na to doplatit. Buď jednejte stejně jako oni, nebo zvažte odchod. Na postup to v žádném případě nevypadá, nemáte v sobě dostatečné množství dravosti.

+ DŮVĚRA

Bude vyhlášen konkurs na místo ředitele, a tak máte jedinečnou šanci ukázat, že na to máte. Vždyť by to nebylo poprvé a vždy jste tento post zastával svědomitě.

+ VYJASNĚNÍ

Pracujete převážně na noční směny, kde se zase tolik nenadřete. Je tam větší klid než ve dne, ale také méně zodpovědnosti a s tím méně financí. To vám ale zase tolik nevadí.

+ VELKÉ ZMĚNY

Životní změna, která vás čeká, bude sahat do vašeho povolání. Nemáte dobrou práci a jste v ní nespokojeni. Je na čase zvednout kotvy a jít zase jinam.

+ VĚRNOST

V současné době jde vaše pracovní místo doslova na dračku, ale udržíte si ho za všech okolností. Odměnou vám bude pracovní poměr na dobu neurčitou. Nic jiného si ani nepřejete, ale při krizi se vše může změnit. Proto si važte toho , co máte.

+ IZOLACE

Nejednali jste vždy čestně a nyní na vás byla podána žaloba za maření úředního rozhodnutí. Zkuste se začít chovat zodpovědně, dohře u soudu se nevyhnete.

+ OKOLÍ

Pracujete převážně venku a takováto práce vám vyhovuje. Mapovat terén, v nepříznivém počasí zakreslovat do map, nic jiného si vlastně ani neumíte představit.

+ PŘEKÁŽKY

Ať děláte cokoliv, ať se snažíte sebevíc, povýšení se vám vyhýbá velkým obloukem. Vaši nadřízení si neváží vaší práce, budete se muset ozvat sami.

+ ROZHODNUTÍ

Odjedete na stáž do zahraničí, kde nasbíráte více zkušeností než ve své domovině. Budou vám dány skvělé podmínky i po skončení stáže, proto se budete rozhodovat, zda zůstat či se vrátit zpět domů.

+ ZTRÁTA

Vaše výpověď z pracovního poměru už leží na stole, stačí jen jeden podpis a máte to zpečetěné.

+ LÁSKA

Láska na pracoviště patří , nemusíte se tomu bránit. V životě se má vyzkoušet vše, tak proč byste si to nerozdali na mašině po skončení pracovní doby, když už všichni odešli? Chcete to oba, tak v tom není žádný problém. Ve směrnicích práce přeci o tomto nic nestojí, a co není zakázáno, je dovoleno.

+ VZTAH

Váš vztah dávno není takový, jaký by měl být, ale ve vztahu stále zůstáváte. Obáváte se samoty a proto trpíte všechna příkoří a rozmary vašeho partnera. Ale i samotným by vám bylo lépe.

+ TAJEMSTVÍ

Máte v sobě ukryto velké nadání, využijte jej a dejte prostor svým myšlenkám. Papír snese všechno a proč byste nemohli začít vydělávat na své fantazii či umění se slovíčkařením?

+ ZPRÁVA

Vaše zaměstnání je jen na krátkou dobu, berte ho jen jako přestupní stanici. Proto se příliš nerozčilujte, udělejte si, co je zapotřebí a víc se neangažujte.

+ MILENEC/MILENKA

Jste velmi spolehliví lidé, a také spolehlivost vyžadujete od ostatních . Nemáte rádi věci dělané s lehkovážností a nedochvilní lidé vás dohání k šílenství.

+ SEX

S vámi je radost pracovat a v prostředí, ve kterém se nacházíte, také. Umíte si zjednat pořádek nejen na pracovišti a tak jste ostatními vyhledáváni.

+ ŠTĚSTÍ

Kdekoliv pracujete, děláte to s velkým vypětím svých sil, jelikož nemáte rádi práci odvedenou jen na polovic. Totéž očekáváte i od svých spolupracovníků, jelikož na jejich odvedené práci také záleží. Hlavně to každý měsíc vidíte na své výplatní pásce.

+ MYŠLENKY

Každý den chodíte do práce s tím, že už pracovní místo nemusíte mít. Je to věčný strach v této uspěchané době, kdy jeden den práci máte, a druhý den už ne. Vidíte to kolem sebe a jen se modlíte, aby se toto nestalo i vám.

+ ČINNOST

Vytýčili jste si cíle a chcete jich dosáhnout za každou cenu. Vaše cíle nejsou vůbec přehnané, proto toho dosáhnete.

+ FINANCE

Máte možnost nastoupit do práce, ovšem bez potvrzení. Chtějí vás na zkoušku a nedají žádný papír do ruky. Výdělek je ovšem více než slušný, tak na to přistoupíte.

+ OSUD

Jste zaměstnáni ve správném podniku, za správných platových podmínek, se správnými spolupracovníky sdílíte pracovní prostředí. Je to tak, jak to být má.