kombinace karty č. 36

karta č. 36 = osud, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dostane se vám do rukou parte, z čehož nemáte vůbec žádnou radost. Naopak, starosti vám teprve začnou. S tímto člověkem jste neměli vše urovnáno a vzniklé resty již nikdy nesplatíte.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše štěstí je u konce, dny, kdy jste měli vše, na co jste jen pomysleli, končí.

+ TOUHA

Na cesty byste se letos vůbec vydávat neměli, čeká vás na nich mnoho zlého. Jedna z vašich cest by mohla být úplně poslední.

+ JISTOTA

Nemovitost, do které jste investovali všechny své úspory, nevydrží moc dlouho. Proto pokud můžete, snažte se jí zbavit za každou cenu, i za cenu ztráty části financí. Její likvidace by vás přišla na více. Pozemek, na které stojí, také nemá valnou hodnotu.

+ TRVÁNÍ

Vaše zdraví je v naprostém pořádku, nemáte byť jediný náznak nemoci. Také dodržujete životní styl, jíte zdravě a neholdujete cigaretám ani alkoholu.

+ STRACH

Stále si říkáte, proč se to muselo stát právě vám. Ale v životě projdete mnoha obdobími, někdy příznivými, jindy značně frustrujícími, ale vždy vás to musí poposunout dál, k něčemu lepšímu. Těmito zkouškami neprocházíte sami.

+ KOMPLIKACE

Vždy se naskytnou nějaké překážky a když nastaly, musí také končit. Vše jste zdárně vyřešili, nemá cenu se tím dále zabývat.

+ NEMOC

Procházíte těžkým obdobím, kdy ztráty velmi bolí. Dlouho, předlouho budete truchlit, než alespoň přijmete tento osud a uvědomíte si, že to přijít muselo, jelikož nic netrvá věčně.

+ SETKÁNÍ

Pohádali jste se s přáteli a nastává konec styku mezi vámi. Už tu nikdy nebudou, aby vás vyslechli a případně i pomohli. Je čas postavit se na vlastní nohy, spoléhat se na vlastní názory a starat se sami o sebe.

+ NEBEZPEČÍ

Uspějete v další zkoušce, či to bude naprostý propadák? To vše se již brzy dozvíte, proto buďte trpěliví.

+ KOMUNIKACE

Rozešli jste se a nic na tom nezměníte. Už se nebudete s nikým hádat, jste sami a musíte si na samotu zvykat. Na samotu bez křiku a slz.

+ MALÉ PROBLÉMY

Čekáte na telefonát, který by vám změnil život. Takový jistě přijde, ale až po vašem předchozím snažení.

+ NOVINA

Máte jiný názor než váš potomek a to je také důvod, proč se snaží dostat od vás co nejdál to půjde. Výměnu názorů jste zažívali dnes a denně, nechte ho, ať sám pozná, kde je pravda. Poté se vrátí, ale nepočítejte s omluvami. Vaše úloha je přijmout ho zpět s otevřenou náručí.

+ PODVOD

Budete nařčeni z podvodu a krádeže, ale lupič se jen bude snažit odvést pozornost. Nezvedejte hlas, rozumně popište, proč tomu tak nebylo a věřte ve spravedlnost. Pokud se nedovoláte té zemské, vyšší spravedlnost na vás bude pamatovat.

+ DŮVĚRA

Nikdo není neomylný a všichni si přejí důvěru těch ostatních. Jakmile ji ale jednou ztratíte, už ji nikdy nezískáte zpět.

+ VYJASNĚNÍ

Když se řekne karma, spousta lidí si představí jen to nejhorší, co je může potkat a za co vlastně v tomto životě ani nemohou. Ale karma je také pokračování dobrých věcí, a toto je i váš případ. Nikdy jste nikomu vědomě neublížili, vždy jste se snažili chovat podle svého předsvědčení a nyní máte pokračovat v tom, co jste započali kdysi dávno. Nesnažte se tomu bránit, vždy se to připomene, až poznáte, co vlastně osud po vás chce.

+ VELKÉ ZMĚNY

Trápí vás spousta věcí, které vás budou trápit zdá se do smrti. Jejich řešení není tak jednoduché a navíc není na vás, abyste je řešili.

+ VĚRNOST

Přátelství jako mezi vámi moc na světě není. Setkali jste se poprvé v porodnici, kde se také vaše maminky seznámily. Poté jste společně vyrůstali, denně se navštěvovali. Nerozloučila vás ani škola, studovali jste stejný obor. Jako byste byli dvojčata, tak nerozluční jste byli a jste dodnes.

+ IZOLACE

Byli jste velmi dlouho sami, i když jste měli kolem sebe dostatek lidí. Ale vnitřně jste se cítili velice osamělí. Toto období je již za vámi.

+ OKOLÍ

Milujete toulky přírodou a návštěvy starých hřbitovů. Je tam klid a nikdo vás neruší. Nabíráte zde novou energii na další práci. Vnímáte zdejší atmosféru a nezdá se vám ponurá, ba naopak.

+ PŘEKÁŽKY

Problémů vás čeká víc než dost, proto je přijměte a nesnažte se je obejít.

+ ROZHODNUTÍ

Vaše rozhodnutí není nutné, dokonce je zbytečné. Rozhodnuto je totiž již dávno, a bez vás.

+ ZTRÁTA

Ač to vypadá na naprostý konec, vše se dá zachránit. Jen nepodléhejte panice a věřte v lepší časy.

+ LÁSKA

Budete celý život jen trpět, jelikož jste se zamilovali do toho nesprávného člověka, který si vaší lásku vůbec nezaslouží.

+ VZTAH

Je konec vztahu, ať se vám to líbí, nebo ne. Dlouho se potýkáte s nenávistí, s přetvářkami a nyní nastal čas se rozejít.

+ TAJEMSTVÍ

Nejste lidé, kterým by se vyplatilo věřit. Vše, co vám kdo prozradí, vyzradíte.

+ ZPRÁVA

Udělali jste spoustu věcí a čekáte spravedlivou odplatu. Chtěli byste vše odčinit, proto nabídka, kterou obdržíte poštou, bude mít vliv na váš další život.

+ MILENEC/MILENKA

Jste silně věřící, je jedno, zda věříte v to či ono, důležité je, že věříte a že se podle toho snažíte chovat.

+ SEX

Vaše rodina skrývá velké tajemství, které nesmí nikdy vyjít na povrch.

+ ŠTĚSTÍ

Věříte lidem a to je vaše největší chyba. Bijete se za lidi a oni přitom kvůli vám nehnou ani prstem.

+ MYŠLENKY

O úspěch se nemusíte snažit, byl vám dán při vašem narození.

+ ČINNOST

Vaše životní jistoty končí. Je na čase začít se starat bez pomoci jiných, a také pomáhat jiným, abyste došli svého štěstí.

+ FINANCE

Pozor si dejte na peněženku, hrozí vám ztráta nejen peněz, ale také kreditních karet, ze kterých vám všechny peníze zmizí a vám nezbude nic jiného než platit.

+ POVOLÁNÍ

Vaše práce ve firmě končí, je nutné hledat si jinou práci. Není to z důvodu vaší neschopnosti, ale z důvodu krachu společnosti.