kombinace karty č. 4

karta č. 4 = jistota, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Uvažujete již dlouhou dobu o novém bydlení a nyní se vám naskytne dobrá příležitost na tuto změnu.

+ PŘEKVAPENÍ

Nemáte si na co stěžovat, každý vám jen tiše závidí váš šťastný domov, který si snažíte udržet i za cenu ústupků.

+ TOUHA

Je na čase zvednout kotvy a odjet z domova, směrem k dobrodružství. Máte celý život před sebou, využijte všech příležitostí, které se vám nabízejí.

+ TRVÁNÍ

Dlouho jste nebyli nikde na dovolené, menší rekreaci si zasloužíte. Pojedete sice jen na víkend, ale romantický.

+ STRACH

Nechte pročistit komín, zkontrolovat kotel, dřív než se stanete lidmi bez domova.

+ KOMPLIKACE

Nerozumíte si s ostatními členy rodiny, zvláště s těmi, co bydlí s vámi pod jednou střechou. Je to generačními rozdílnými názory.

+ NEMOC

Je už na čase pustit se do oprav domu i bytů, nebo by škody mohly být nedozírné. Omítka neviděla opravu ani nepamatuje a vnitřek by také potřeboval renovaci.

+ SETKÁNÍ

Máte domeček se zahradou, kde trávíte mnoho volného času. Je vhodná doba na trvalé přestěhování, již je vše hotovo a nic vám v tom nebrání.

+ NEBEZPEČÍ

Končí vám nájemní smlouva a její prodloužení je v nedohlednu. Ani nemusíte dostat výpověď z bytu, skončením smlouvy tato povinnost oznámit vám cokoliv odpadá. Začněte si hledat něco jiného, rodina vám v tomto nepomůže, jelikož vám již jednou z jejich strany pomocná ruka podána byla.

+ KOMUNIKACE

Nejste hádaví, ale se sousedy jsou rozepře na denním pořádku. Ne, že by se jim na vás něco nelíbilo, je to závist, která hýbe jejich nitrem. Neospravedlňujte se před nimi, oni si to nezaslouží.

+ MALÉ PROBLÉMY

Váš příbuzný vám odkázal dvě nemovitosti, ale nejste jediní dědicové, přímá linie tohoto člověka napadne závěť, a bude chtít vyplatit. Buďto obětujete peníze na obhajobu, nebo je vyplatíte. Na tyto nemovitosti si však počkáte, bude se to táhnout několik let.

+ NOVINA

I když máte malý byt, nic jiného nepotřebujete. Udělali jste si ho velice útulný, každý k vám chodí rád na návštěvu a vám to takto vyhovuje.

+ PODVOD

I když byste rádi bydleli ve svém, nemovitost, kterou jste si vyhlédli, není vhodná k bydlení. Na první pohled se zdá vše v pořádku, proto si s sebou na prohlídku této nemovitosti vezměte člověka, který tomu alespoň trochu rozumí. Běžte od toho nebo to vezměte pouze z důvodu ceny, nemovitost nechte zbourat a na základech nechte postavit jinou, cena zodpovídá ceně stavebního pozemku, ba je dokonce výhodná.

+ DŮVĚRA

Nemovitost, kterou vlastníte, je velmi stará, bude na ní práce víc než dost. Pokud nevíte co s penězi, opravujte, ale opravy celé nemovitosti se za celý svůj život nedočkáte, nebo ji nabídněte k prodeji a pořiďte si nemovitost, do které nebudete jen utápět své finance.

+ VYJASNĚNÍ

Plány, které se stvořily ve vaší mysli, můžete začít uskutečňovat.

+ VELKÉ ZMĚNY

Je na čase jít o dům dál a přestěhovat se do většího, jinak se s rozrůstající rodinou jen sotva vměstnáte do tak malého bytu.

+ VĚRNOST

Z vašeho bydliště vás nikdo nedostane, řádně se staráte o to, aby byl váš dům či byt vždy útulný. Máte rádi nejen to místo, ale i sousedy, v klidu zde dožijete svůj život.

+ IZOLACE

Budete obviněni z nezákonné činnosti a ocitnete se na policejní služebně. Povede to až k soudu, kde ve vašem případě je přiznání opravdu polehčující okolnost.

+ OKOLÍ

Dojíždíte za prací, je lépe vyřídit si v blízkosti zaměstnání ubytování a ubytovna se zdá jako prozatím nejlepší nápad.

+ PŘEKÁŽKY

Ocitnete se ve vězení, kam po právu patříte. Soudy se ve vašem případě nemýlí, zauvažujte nad svým budoucím životem, zda v trestné činnosti budete pokračovat či ne.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před složitou volbou, kdy se musíte co nejdříve rozhodnout ze dvou možností. Ukvapené rozhodnutí bývá občas špatné, ve vašem případě se toho

obávat nemusíte. Dejte na svou intuici.

+ ZTRÁTA

Svou neopatrností můžete přijít o svůj domov. Přečtěte si pozorně nájemní smlouvu i domovní řád, a snažte se podle toho chovat.

+ LÁSKA

Nedáte dopustit na svůj dům. Ať si ostatní říkají, co chtějí, vás jen tak něco nerozhází.

+ VZTAH

Přemýšlíte o koupi družstevního bytu a převedení do osobního vlastnictví, jen peněz je vám velmi líto. Vyplatí se vám však vlastnit takový byt, když se pak budete muset domluvit se všemi vlastníky v domě a to není jednoduché, zvlášť když ne se všemi vycházíte v dobrém.

+ TAJEMSTVÍ

Koupí nemovitosti vaše starosti teprve začínají. Začněte s evidencí do katastru nemovitostí.

+ ZPRÁVA

Dostanete nabídku k bydlení, o které již značnou dobu usilujete. Zvažujete, zda tuto nabídku přijmout či ne.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je vysloveně vázán na svůj domov, opouští ho jen v případě odchodu do práce, ve volném čase ho neopouští. Velmi mu záleží na jeho rodině.

+ SEX

Připravte se na návštěvu, kterou musíte se svou rodinou absolvovat, nesmíte na této rodinné události chybět.

+ ŠTĚSTÍ

Máte vše, na co jen pomyslíte, a přesto se cítíte jako největší chudák. Stále vám něco chybí, stále hledáte a nenacházíte, ale přitom nevíte co.

+ MYŠLENKY

Bydlíte na velmi slušném místě, váš dům či byt se zaslouží také o váš úspěšný profesní život.

+ ČINNOST

Získáte velmi lehce vlastní dům, rozhlédněte se kolem sebe, kdo by se dal tak snadno ulovit.

+ FINANCE

Váš dům byl velice drahý, na první pohled stál přiměřeně, ale investice do něho budou několikanásobné a v konečném důsledku vás tento dům vyjde dráž než nově postavený.

+ POVOLÁNÍ

Hledáte dům pro své podnikání a již brzy ho objevíte. Bude na místě, které bude

nepřehlédnutelné a pro vás tedy velmi vhodné.

+ OSUD

Na domě, o který máte zájem, leží věcné břemeno. Vše si nejprve rozmyslete, zda chcete mít v domě nájemníka, o kterého nestojíte a který je součástí domu.