kombinace karty č. 5

karta č. 5 = trvání, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Váš plán je velmi dobrý a zrealizujete ho v pravý čas. Nic vám nestojí v cestě, dokonce všichni, zdá se, jsou tomu také nakloněni.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše zdraví nemůže již být lepší, navíc si ho udržíte velmi dlouho. Jen s tou čistotou to nepřehánějte, nebo si navodíte nemoc přehnanou péčí.

+ TOUHA

Vaše cesta životem bude velmi dlouhá, potkáte na ní mnoho dobra i zla. Jste ve skrytu duše čestný člověk, proto zlo budete chtít potrestat a nejednou se obrátí proti vám.

+ JISTOTA

Byť netoužíte cokoliv vlastnit, jelikož se domníváte, že jste tím jen trestáni, chalupu máte po rodičích a velmi rádi na ní jezdíte.

+ STRACH

Obáváte se překážek, zvláště těch, které zanechají dlouhodobější neštěstí, celkem oprávněně. Život se s vámi nemazlí.

+ KOMPLIKACE

Zajděte si na procházku, les skýtá mnoho krásných věcí a dojmů. Poslouchat šumění stromů, praskání větviček pod nohama či zpěv ptáků.

+ NEMOC

Dejte pozor na onemocnění, jelikož byste se ho nemuseli zbavit. Jste více náchylní a i banální nemoc by vám mohla ublížit.

+ SETKÁNÍ

Velmi dobrá kamarádka za vámi přijede, jelikož bude v úzkých, a záleží jen na vás, zda jí vyjdete vstříc. Pozor si však dejte na ní i vašeho přítele, mohla byste přijít o oba.

+ NEBEZPEČÍ

Vaše trauma spočívá v nenaplněné lásce, na kterou stále myslíte a nedokážete ani po letech odpustit.

+ KOMUNIKACE

Skoro nikdy neonemocníte, a když , tak i s vysokými horečkami. Také jednu z nich můžete letos očekávat.

+ MALÉ PROBLÉMY

Jste velice bezstarostní, až flegmatičtí. Nic vás nezajímá, před problémy se snažíte utéct.

+ NOVINA

Vaše dítě onemocní velmi zdlouhavou nemocí, které lze ale zabránit nepoužíváním vody z veřejných vodovodů. Dostane se tam látka, která

normálním lidem neublíží, ale pro vaše dítě by mohla mít stálé následky.

+ PODVOD

Váš způsob života je zlý, nemyslíte na své zdraví ani trochu. Tímto dojdete brzy svého konce, než byste se dočkal odměny za své jednání.

+ DŮVĚRA

Věříte svému příteli, a dobře děláte. Zaslouží si vaší důvěru víc, než kdokoli jiný.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velmi poctiví ve své léčbě a dojdete uzdravení, jelikož jste hledali příčinu své nemoci.

+ VELKÉ ZMĚNY

Čeká vás nyní velká změna, která obrátí váš život vzhůru nohama. Připravte se na tuto změnu, poddejte se ji a neodporujte.

+ VĚRNOST

Ptáte se na dlouholetou kamarádku či kamaráda, a přitom zřejmě pochybujete o jejich přátelství či loajalitě. Nic z toho není zapotřebí.

+ IZOLACE

Uměli jste se vysloveně narodit. Žádné závažné komplikace vás v životě nečekají, a to nejen nyní, ale po celý dlouhý zbytek života.

+ OKOLÍ

Nechte si napsat lázně, zasloužíte si odpočinout a nabrat nové síly. Navíc tento rok budete mít k tomu také důvod.

+ PŘEKÁŽKY

Ve svém životě očekávejte mnoho překážek, které budete muset překonat. Máte mnoho karmy, které musíte splnit a proto také nic nemáte snadné a ke všemu se dopracováváte velmi složitě.

+ ROZHODNUTÍ

Budete se muset rozhodnout, jak se svým životem naložit do budoucna. Toto rozhodnutí není vůbec lehké, spíše naopak.

+ ZTRÁTA

Onemocnění se nelze vyhnout, není to ale způsobeno vaší nedbalostí či špatným životním stylem, toto onemocnění vás má něco naučit. Co, na to musíte přijít sami.

+ LÁSKA

Myslíte si, že se vám láska vyhýbá a vstupuje do životů všem ostatním, jen vám ne. I když to nyní vypadá jako nespravedlnost, vězte, že na vás čeká láska na celý život.

+ VZTAH

I když se vám ve vztahu příliš nelíbí, svého partnera neopustíte a vydržíte

v manželství po celý život. Koneckonců nemáte se tak zle.

+ TAJEMSTVÍ

Své tajemství si bedlivě střežíte. Zůstane jen ve vašem nitru, nikdy se o něm nikdo nedozví, s výjimkou pár zasvěcených lidí, kteří ale toto tajemství zachovají.

+ ZPRÁVA

Musíte k lékaři a velmi se toho obáváte. Největší strach máte z výsledků, které se již při příští návštěvě lékaře dozvíte.

+ MILENEC/MILENKA

Našli jste toho pravého, nezbývá než vám přát štěstí, budete ho potřebovat.

+ SEX

Snažíte se před ostatními vypadat velmi harmonicky, nechcete ale ani, aby to ve vašem životě bylo jinak. Vedete velmi spokojený život.

+ ŠTĚSTÍ

Máte mnoho energie, kterou dáváte ostatním lidem. Neprobíhá to na vědomé bázi, ale na té nevědomé. Jste tak otevření pozitivní energii, že z vás prýští do všech stran a ostatní lidé ji přijímají, ale pouze v případě, že se také dokáží otevřít nebo s tímto přijímáním souhlasí.

+ MYŠLENKY

Vypusťte z hlavy všechny negativní myšlenky, ať nemusíte časem vyhledat psychologa.

+ ČINNOST

Už se vaší nemoci obávat nemusíte. Udělali jste vše, abyste se uzdravili a tato touha vám bude nyní splněna. Nebude to však ze dne na den, avšak vaše cesta k uzdravení je již započata.

+ FINANCE

Neobávejte se o své finance, peníze k vám budou proudit v pravidelných intervalech.

+ POVOLÁNÍ

V dnešní nejisté době si můžete gratulovat, ze současného zaměstnání půjdete až do důchodu, nic mezi tím není, propouštění se tedy bát nemusíte.

+ OSUD

Zamyslete se nad svým životním stylem, podceňujete příznaky nemoci, která se vyvine v komplex onemocnění, které půjde léčit jen velmi zdlouhavě.