kombinace karty č. 6

karta č. 6 = strach, v kombinaci s kartou: 

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Velmi se obáváte špatných zpráv, které by mohly zasáhnout váš další život

velmi intenzivně a s následky.

+ PŘEKVAPENÍ

Dívejte se kolem sebe, sami sebe vedete do neštěstí svým chováním, přispějí k tomu také vaši takzvaní přátelé, před kterými se mějte raději na pozoru.

+ TOUHA

Pokud můžete, raději necestujte, jelikož je jedno, zda cestujete autem, autobusem či jiným dopravním prostředkem, nehoda na cestách již na vás čeká.

+ JISTOTA

Dejte pozor při bouřce, jelikož by mohlo dojít k poškození vaší nemovitosti následkem blesku - je zde nebezpečí požáru.

+ TRVÁNÍ

Neradi navštěvujete lékaře a vše necháváte na poslední chvíli, kdy už je vám tak zle, že za ním musíte. Se zdravím na tom nejste zrovna nejlépe, zauvažujte o preventivních prohlídkách, dokud se s tím dá něco dělat a nepodceňujte to.

+ KOMPLIKACE

Dejte si pozor na ženu, způsobí vám nejen komplikace v životě, ale také vás může uvést do značně nebezpečné situace.

+ NEMOC

Nemáte zrovna štěstí na nic, vše vám padá na hlavu, je však třeba zatnout zuby a vydržet.

+ SETKÁNÍ

Připravte se na příchod návštěvy, o kterou vůbec nestojíte. Nebude to příjemných pár hodin, ale ze slušnosti to vydržíte bez narážek či urážek.

+ NEBEZPEČÍ

Těžké časy přijdou z ničeho nic, aniž byste je čekali.

+ KOMUNIKACE

Zkuste neprovokovat svého partnera či otce, jelikož v současné době by stačilo málo, a i sebemenší hádka by mohla vést až k násilí.

+ MALÉ PROBLÉMY

Pomluvám se musíte postavit čelem, rozhodně se s nimi budete potýkat celý život. Mohly by vám však velice zkomplikovat život.

+ NOVINA

Žádný nový začátek neočekávejte, vše zůstane při starém.

+ PODVOD

Ve vaší blízkosti je podvodník a lhář, který na vás bude chtít udělat dojem.

+ DŮVĚRA

Setkání se starším mužem již neodkládejte, i když je vám značně proti srsti.

+ VYJASNĚNÍ

Vznášíte se stále v oblacích a nevnímáte, co se kolem vás děje. Otevřete oči a

slepě nedůvěřujte všem a všemu a přestaňte si vše malovat na růžovo.

+ VELKÉ ZMĚNY

I když jsou změny velice lákavé, snažte se nic neměnit, stereotyp vám vyhovuje a nemá cenu na tomto něco měnit.

+ VĚRNOST

Svěřujete se kamarádovi, který si ovšem nic nenechává pro sebe a dál vše šíří. Jeho nespolehlivost vás bude časem velmi bolet.

+ IZOLACE

Očekáváte spravedlnost, které se ale nedočkáte. Stále jsou u moci peníze, kterými vy zrovna nyní nedisponujete, proto se nemůžete divit, že váš spor je příznivě nakloněn druhé straně.

+ OKOLÍ

Vyhněte se lidem, kteří do vašeho života nic nepřináší a spíše od vás jen něco odnáší.

+ PŘEKÁŽKY

Tuto životní překážku nelze jen tak překročit či pominout, budete se s ní muset poprat. Nebude to však tak jednoduché, sami to zřejmě nezvládnete.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před důležitým rozhodnutím, a stále nevíte, jak se rozhodnout. Vaše rozhodnutí bude tentokrát velmi špatné, očekávejte následky svého rozhodnutí.

+ ZTRÁTA

Vaše problémy končí, přichází zasloužený klid, ale štěstí prozatím nečekejte.

+ LÁSKA

V lásce máte štěstí, ovšem existuje člověk, který se do vás zamiloval, a který vám bude dělat problémy. Bude se vám připomínat víc, než vám to bude milé.

+ VZTAH

V poslední době máte pochyby ohledně vztahu. Jste mrzutí a odráží se to i na komunikaci s partnerem. Do vztahu přichází menší problémy, které je zapotřebí řešit.

+ TAJEMSTVÍ

Musíte vyřešit neodkladnou záležitost, jak se zdá, ale nevíte jak. Nechte to ještě nějakou dobu být, sice se to samo nevyřeší, ale až přijde správný čas, řešení vás napadne samo.

+ ZPRÁVA

Zprávy, které vás nepotěší, obdržíte z nemocnice. Je třeba se začít neodkladně

léčit.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je duševně velmi citlivý, jakékoliv negativní zprávy ho velmi rozruší.

+ SEX

Žijete dvojí život a měli byste se rozhodnout, ke komu se přikloníte. Na nevěru musí být sice dva, ale vy to zvládnete sami, aniž by se váš partner přičinil. Možná právě jeho přehnaná péče vás vhání do jiného náručí.

+ ŠTĚSTÍ

Doteď byl váš život celkem bezstarostný, dostali jste vše, co jste si usmysleli, a nyní nastal konec dobrých dnů.

+ MYŠLENKY

Vaše deprese mají souvislost s vaším sexuálním životem a milencem na jednu noc, doma máte muže, se kterým jste už hezkou řádku let, ale pro vás onen románek znamenal víc, než celý život s vaším partnerem.

+ ČINNOST

Cítili jste se velice dlouho zabezpečeni po všech stránkách, nyní nastal konec tomuto období s koncem vztahu. Budete se muset o sebe postarat sami.

+ FINANCE

Vaše finanční situace se velice zhoršila, ale ne vaším vlastním přičiněním. V zaměstnání vyplácí čím dál tím méně peněz a to vás nutí sahat hlouběji do své peněženky a dokonce i na své finanční rezervy.

+ POVOLÁNÍ

Dochází k vydírání na pracovišti, a to je zlé. Nepodrobujte se člověku, který si na vás léčí své mindráky a postavte se mu. Dnes sice není lehké nalézt práci, ale šikanovat se nenechte, ani kdybyste měli odejít.

+ OSUD

Starosti vám působí nejen děti, ale i ostatní lidé, se kterými se musíte stýkat a na kterých vám záleží. Můžete hodit vše za hlavu a užívat si bezstarostného života, který vám po právu náleží.