kombinace karty č. 7

karta č. 7 = komplikace, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Partnerský trojúhelník se již déle tajit nedá, milenka se již brzy přihlásí o svá práva sama. Tolik slibů, už není ani poznat, co je pravda a co lež.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste velice šťastni jak po rodinné, tak i sexuální stránce.

+ TOUHA

Chystá se vás poctít svou návštěvou žena ze zahraničí, na kterou jste si již párkrát vzpomněli. Toto setkání bude přínosné pro obě strany , avšak vaší drahé polovičce se to moc zamlouvat nebude.

+ JISTOTA

Přestěhovali jste se a v novém domově se vám nelíbí, jelikož vyvstávají skryté vady. Trávíte proto veškerý svůj volný čas raději v práci.

+ TRVÁNÍ

V okolí máte velmi nemocnou ženu, která by uvítala jakoukoliv pomoc, jelikož je na všechno sama.

+ STRACH

Pozor si dejte na ženu, která se snaží vetřít do vaší přízně. Budou s ní velké nepříjemnosti, proto volte slova, která před ní vypouštíte, zneužije každé vaší slabosti.

+ NEMOC

Vaše nemoc projde dalším stadiem, kdy očekávejte spíše mírné zhoršení vašeho zdravotního stavu. přispěje k tomu také další onemocnění.

+ SETKÁNÍ

Vaše kamarádka se ničeho nebojí, ani seznámení s lidmi na vyšších místech. Dokáže se vetřít do jejich přízně a také vám zajistit mnohé výhody.

+ NEBEZPEČÍ

Studujete a právě nyní se začínají objevovat komplikace, které musíte chtě nechtě překonat. Obáváte se zcela zbytečně, že roky strávené studiem byly zbytečně promarněný čas, jelikož problémy začnou mizet stejně jako se objevily. V žádném případě nepanikařte a dejte si na chvíli pauzu, o vašich studijních kvalitách nemůže být sebemenších pochyb.

+ KOMUNIKACE

Tchýně jsou kategorie sama o sobě, a pokud jde o vztah váš a vaší tchýně, sice jste si do oka nepadli, ale vycházíte spolu celkem na přátelské rovině. Očekávejte však menší hádku z její strany, kdy vám vytkne věci, které jí tíží a nelíbí se jí. Berte to jako pročištění vzduchu a v klidu jí také povězte, co se vám nelíbí. Budete mít mezi sebou jasno, jen zbytečně nekřičte.

+ MALÉ PROBLÉMY

Těžkosti odeznívají, nastupuje zasloužený čas klidu, kdy si můžete probrat uplynulé období a vyhnout se dalším nepříjemnostem.

+ NOVINA

Obávejte se těhotenství své milenky, jelikož vašeho potomka se nebude chtít vzdát a způsobí vám tím značné komplikace.

+ PODVOD

Neupřímných lidí je kolem vás víc než dost a noví stále přibývají. S některými z nich musíte také žít, nejde zavřít dveře a dělat, že neexistují. Máte nakročeno k tomu, abyste byli jako oni, ale vám se jejich jednání příčí, proto uděláte vše proto, aby vás nijakým způsobem neovlivnili.

+ DŮVĚRA

Setkáte se se ženou, která má respekt a důvěru mnoha lidí a i vy ji požádáte o radu. Jejích rad již využili mnozí, tak se neostýchejte a v klidu ji povězte vše, co vás trápí.

+ VYJASNĚNÍ

Zajímáte se o výklad karet a esoteriku obecně. Ještě vám chybí malý krůček k tomu, abyste mohli toto poslání šířit ve velkém dál. Prozatím pomáháte lidem s vaším nejlepším svědomím, zkuste do toho dát víc než jen své srdce. Tomuto poslání musíte obětovat celý život.

+ VELKÉ ZMĚNY

Problémy s tchýní povedou ke změně bydlení, kdy je již na čase, abyste se osamostatnili a nenechali vládnout tchýni vaší domácnosti.

+ VĚRNOST

Snažíte se s každým vyjít po dobrém a i přátelství si ceníte, prozkoumejte však přátelství svých kamarádů, abyste posléze nebyli zklamaní ze zjištění, že ne každý to s vámi myslí stejně dobře jako vy.

+ IZOLACE

Zajděte za svou matkou, cítí se velmi osaměle. Má starosti nejen se sebou a svým milostným vztahem, ale také o vaše dosud nenarozené miminko.

+ OKOLÍ

Stále chcete někam patřit, být součástí nějaké společnosti, avšak dobře zvažte důvody, které vás k tomu vedou. Osamělost a touha mít přátele nejsou dostatečné důvody, navíc byste se mohli dostat do špatné společnosti a sklouznout lehce pod hranu zákona.

+ PŘEKÁŽKY

Zhrzení lidé jsou těmi nejhoršími nepříteli, ať se s nimi rozejdete v dobrém či ne. Také takovýto člověk se kolem vás pohybuje, zbystřete proto svou pozornost a nepřehlížejte náznaky, které jsou vám předkládány.

+ ROZHODNUTÍ

O svém rozhodnutí, které jste již učinili, začínáte po právu pochybovat. Rozhodli jste se velmi špatně a nyní ponesete následky. Nic se ale nejí tak horké, jak se to uvaří. Proto dostanete další možnost, jak s ní naložíte, bude záležet už jen na vás.

+ ZTRÁTA

Ztráta milovaného člověka způsobí určitou stagnaci, ale věci se pohnou díky tomu kupředu a vy poznáte také kladnou stránku této věci.

+ LÁSKA

Volte slova při výkladu, sedí proti vám žena opačného zaměření, milující ženy. Je s tím srovnána i přes nepřízeň její rodiny, toto jí mrzí a proto přišla za vámi. Nečeká, že ji budete radit, jak vést svůj milostný život, ale co by mohla udělat, aby ji její rodina neodsuzovala.

+ VZTAH

I zde važte slova, jelikož tazatelka není připravena dozvědět se pravdu o nevěře jejího partnera. Využijte trochu psychologických schopností, a sdělte ji to šetrně a zdůrazněte také možnosti, které má a čím k této nevěře dopomáhá.

+ TAJEMSTVÍ

Vaše tajemství bude uchováno, střežíte si je velmi pečlivě před okolním světem.

+ ZPRÁVA

Vaše matka by i ráda povídala, ne z nějakého důvodu, ale jen proto, aby vás slyšela. Proto vám také zatelefonuje, když si neuděláte čas zajít za ní na návštěvu.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel sedící naproti vám je velmi výřečný, avšak vše, co praví, není pravda. Neposlouchejte jeho historky a dívejte se pečlivě do karet.

+ SEX

Vaše sexuální potíže vás velmi tíží, ohrožují váš vztah, jelikož váš partner pojal podezření, že máte někoho jiného. Zvažte možnost návštěvy lékaře a rozhovoru se svým partnerem.

+ ŠTĚSTÍ

Dostali jste se do situace, která byla špatně pochopena. Je na vás, abyste vše vysvětlili.

+ MYŠLENKY

Velké překážky vám osud připravil, a stále na ně myslíte. Nepřemýšlejte o důsledcích, přitížilo by se vám.

+ ČINNOST

Váš vztah se synem se komplikuje a to je jen začátek. Vás to trápí, on se tím

baví, chcete nalézt cestu k jeho srdci, a to není jednoduché. Prozatím to nechte

být tak, jak to je.

+ FINANCE

Žádáte již o třetí půjčku, doposud vždy bez úspěchu. Nezoufejte, ale žádejte jen od bank, půjčka z nebankovního sektoru vám zamotá hlavu.

+ POVOLÁNÍ

S vaší matkou velmi dobře vycházíte, ale měli byste se začít stavět na vlastní nohy, vždy tu nebude a poté vaše závislost na ni může váš život značně zkomplikovat.

+ OSUD

Váš život značně zkomplikovala určitá událost, ale už je se vším konec.